Burçlar İlişkileri Nasıl Etkiler?

Burçlar İlişkileri Nasıl Etkiler?
30.06.201514:50

Burçlar yaşamımız da birçok şeyi etkilediği gibi aşk hayatımızı da etkiliyor.

Haber güncelleme tarihi 07.11.2018 12:26

Koç

Koç burcu için aşık olmak çok zordur. Fakat aşık olursa mutlaka her şeyi göze alır. Sevdiğini herkesten kıskanır. 

Cesur, atak bir Koç burcu insanı ile mutlu olmak ona ayak uydurmalısınız. Koç burcunun en çok sevdiği şey onun için savaşılmasıdır. Son derece mücadeleci ruha sahip olan Koç burcu karşı taraftanda aynısını görmek ister.  Aşkınızı uzun süreli ayakta tutmak istiyorsanız mutlaka oyuncu olmalısınız.  

Koç burcu için alternatif hediye seçenekleri: Yüz, cilt bakım seti, saç bakımları, makyaj malzemeleri, elmas taşlı kolyeler, spor malzemeleri, kırmızı ağırlıklı bluzlar, iç çamaşırları. 

Koçun en iyi anlaştığı burçlar: Yaylar, İkizler ve Kovalar’la güzel ve eğlenceli bir ilişkisi olur. Yengeç ve Oğlaklar onu mücadele etmeye bayılır ama sonradan sıkılıp vazgeçicektir. Teraziler’le hep “ben” diyen Koçlar, “sen” demeyi öğrenebilirler.

 

burçların ilişkilere etkileri

 


Boğa

Boğalar hırçın bir yapıya sahiptir. İlişkilerinde de hırçın tavırlarıyla hareket eder. Her şeyi kaldıramaz. Uyumsuzdur.

Boğa burçlarıysa genelde sakin ve kararlıdırlar. Boğa burçları aldıkları kararların güvenilirliğinden emin olmadan asla harekete geçmez. Boğa burçları sakindir boya burcuyla çok macera yaşayamazsınız. Boğa burcu güvenmeden asla hareket etmez. Ayrıca bu burç çok inatçıdır. 

Boğa burcuna alternatif hediye seçenekleri: Lüks ve konforlu bir restoranda yemek, şarap kadehi, tirbuşon, bahçe bakım aletleri, saksıda çiçekler, nadide çiçekler, kaliteli bir çanta, hediye çeki

Boğa burcunun en iyi anlaştığı burçlar: Başaklar ve Oğlaklar’la kendilerini güvende hissederler ama işin içine biraz tutku katmak isterlerse, Balıklar, Akrepler ve Yengeçler iyi seçimlerdir.

 

burçların ilişkilere etkileri
 


İkizler

Tek taraflı aşkı sevmezler. İkizler aşık oldukları kişinin onu delicesini sevmesini isterler. İkizler burcu gerçektende çok yönlü ve hareketlidir. İkizler burcu hep yeni birşeyler öğrenmek ve keşfetmek için çabalarlar. İkizler burcu zihinsel aktiviteleri severler. İkizler burcu kendisini ortamda belli eder. İkizler burcunu kaybetmek istemiyorsanız baskı, kıskançlık yapmayın. Her zaman ilginizi ve hevesinizi belli edin. 

İkizler burcuna alternatif hediye seçenekleri: Kırtasiye malzemeleri, kitaplar, elektronik cihazlar, konser bileti, cep telefonu, rahat ama şık görünümlü günlük kıyafetler, farklı spor ayakkabıları.

İkizler en iyi anlaştığı burçlar: Teraziler ve Kovalar onların merakını hep cezbeder. Heyecanlı aktiviteler içinse, Aslanlar, Yaylar ve Koçlar onları harekete geçirir.

 

burçların ilişkilere etkileri

 


Yengeç

Bir yengeçle beraberseniz kesinle kavgadan kaçınınız. Yengeç burcuyla beraber olan kişiler mutlaka iyi geçinmeyi bilmelidir. 

Yengeç burcu hep kendisini ve ailesinin güvende olmasını ister.  Yengeç burçları evcimendir. Özellikle hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Yengeç burcuna güveni ve sevginizi hissettirirseniz mutlu bir beraberliğiniz olur. Ona aradığı sevgiyi ve güveni verebilirseniz son derece uyumlu ve mutlu bir beraberlik yaşayabilirsiniz. 

Yengeç burcu için alternatif hediye seçenekleri:  Altın veya gümüş kolyeler, beraber çekilmiş güzel bir fotoğrafınız, fotoğraf makinesi, çiçekler, spor malzemeleri, müzik aletleri

Yengeç burcunun en iyi anlaştığı burçlar: Akrepler ve Balıklar’la duygusallığı paylaşırlar, Başak, Oğlak ve Boğalar’laysa keyifli birliktelikleri olur. Kova ve Yay burçlarından uzak durmaları gerekebilir.

 

burçların ilişkilere etkileri

 


Aslan

Aslan tabi ki kraldır. Aşkta da kral olmak ister. Aslanlar asil oldukları için aşkı kitabına göre yaşamak isterler. Sonuna kadar aşkın en güzel hallerini yaşarlar. 

Aslan burçları kendilerinin ön planda olmasını isterler ve herkes tarafından fark edilmesini isteyen bir burçtur. Genelde yönetmeyi severler. Uzun süreli bir ilişkinizin olmasını istiyorsanız asla Aslan burcunu yönetmeyi denemeyin.  Sizi yönetmesine izin verin ki karşılığında mükemmel bir eş olabilir.

Aslan burcuna alternatif hediye seçenekleri: Pahalı, şık olan her şeyi beğenirler.  Pırlanta, elmas, kırmızı güller, şampanya.

Aslan Burcunun en iyi anlaştığı burçlar: Teraziler, Kovalar ve İkizler burcuyla keyifli ilişkileri olabilir. Yay burcu onun maceracı yönlerine hitap edebilir. Koç’laysa, inatlaşmadıkları zaman güzel bir bağ kurabilirler.

 

burçların ilişkilere etkileri

 


Başak

Başaklar uysaldır. Her zaman alttan alan yapıları vardır. İlişkilerinde de uysal ve alttan alan, ilişkiyi taşıyan kişilerdir. 

Başak burçları çok titiz ve çalışkan bir burçtur. Detaylara oldukça önem verir ve eleştirirler. Eleştirilerinde genellikle hep haklıdırlar. Eğer başak burcunun eleştirilerine katlanabilirseniz gerçektende güzel bir beraberliğiniz olabilir. Başak burçları duygusal değildir ama karşı taraftakinin ona hep şefkatle yaklaşmasını ister.  

Başak burçları için alternatif hediye seçenekleri: Mutfak gereçleri, şık bir cep telefonu, etekler, kahverengi krem bluzlar, kitap, şık bir gözlük.

Başak burcunun en iyi anlaştığı burçlar: Güven verecek olan Oğlaklar ve Boğalar’la iyi anlaşır. Balıklar’la iyi bir çekim yakalayabilirler. Yengeç ve Akrepler’se onlara heyecanlı bir dünyanın kapılarını aralayabilirler.

 

burçlar ilişkileri nasıl etkiler

 


Terazi

Sevdiği kişinin, düşüncelerini ve değerlerine önem verir. Sevdiğini üzmemek ve kırmamak için özen gösterir. İlişkisini sahiplenir.

Terazi burçları çok sosyal, naziktirler. Teraziler, aşık olduğu zaman son derece romantiklerdir. İlişkilerindeki en önemli unsur uyum ve dengedir. Terazi burçları sosyalliğini asla kısıtlamayın ve kendinizi kontrol edin. 

Teraziler için alternatif hediye seçenekleri: Altın, roze altından bileklikler, kolyeler, parfüm, cilt bakım malzemeleri, makyaj ürünleri, gece elbiseleri, ev eşyaları, konser bileti.

Terazi burçların en iyi anlaştığı burçlar: Kovalar, İkizler burcuyla çok eğlenirler. Yay ve Aslan burçlarıyla uzun soluklu ilişki yaşayabilirler. Koçlar’ın ondan öğreneceği çok şey vardır. Balıklar ve Boğalar’la sorun yaşayabilirler.

 

burçlar ilişkileri nasıl etkiler


 


Akrep

Sert ve inatçı olan akrepler, affetmeyi sevmezler. Akreple ilişkisi olan kişiler ona karşı hata yapmamalı. Eğer onu kaybetmek istemiyorsanız akrep burcunu üzmeyiniz. 

Akrep burçları oldukça tutkulu, kuşkucu, sahiplenici, cinselliğe düşkündür. Çok tutkulu ve sahiplenici tavırları sizi biraz rahatsız edebilir.  Akrep burçları her zaman her olaya kuşkulu yaklaşır. Bu durumlara katlanırsanız mükemmel bir ilişkiniz olur.

Akrep burcu için alternatif hediye seçenekleri: Parfüm, siyah çanta,  kıyafet, aksesuar, bileklik, deri, gümüş kolyeler, siyah takım elbise, kaliteli saatler.

Akrep burcunun en iyi anlaştığı burçlar: Boğa, Balıklar ve Yengeçler’le derin ve gerçekçi bir aşk yaşarlar. Başak ve Oğlaklar keyifli ilişki yaşarlar. Kova ve Koçlar’la anlaşmaları zordur.

 

burçlar ilişkileri nasıl etkiler
 


Yay

Her zaman ilk adımları karşı taraftan bekler. Etkilenmek ve tutkulu bir aşk yaşamak isterler. 

Yay burcu insanı, coşkulu, maceracı ve neşelidir. Ayrıca özellikle özgürlüğüne düşkün bir burçtur. Hayatında çok fazla değişiklik yapmak istemezler. Sizde özgürlüğünüze düşkünseniz ve sakin bir hayat istiyorsanız bu ilişki güzel olacaktır.

Yay için alternatif hediye seçenekleri: Rahat giysiler, fotoğraf makinesi, kamera, hobi kitapları, cep telefonu veya konser bileti.

Yay burcunun en iyi anlaştığı burçlar: Koçlar, Aslanlar’la hayatı paylaşmaktan keyif alırlar. İkizler, Kova ve Teraziler’le yaşanacak çok şey vardır. Boğalar, Yengeçler ve Balıklar’la anlaşmakta zorlanabilirler.

 

burçlar ilişkiler nasıl etkiler

 


Oğlak

Oğlaklar naif ve romantik kişilerden hoşlanır. Gönlünü kazanmak için romantik olmak yeterli.

Oğlak burcu insanı sorumluluk sahibi, sabırlı, çalışkan, disiplinlidir. Eğer özgürlüğünüze düşkünseniz bu burç size göre değildir. Oğlak burcu kıskançtır. Güvene oldukça önem verir. 

Oğlak burcu alternatif hediye seçenekleri: Saatler, kolye, pahalı bir dolmakalem, saat, ajanda, yılan derisi cüzdan, takım elbise.

Oğlak burcunun en iyi anlaştığı burçlar: Boğalar ve Başaklar’da güven arayışını yakalar. Balık fazla hayalperestır. Yengeç ve Akrep’le tutkulu bir aşk yaşayabilir.

 

burçlar ilişkileri nasıl etkiler

 


Kova 

Kovalar hemen aldanmaz aşka, temkinli ve dikkatlidirler. Kovaların gönlünü kazanmak zorlu yollardan geçer.

Kova burçları yaratıcı ve ileri görüşlüdürler. Kıskançsanız bu ilişkiyi pek yürütemeyebilirsiniz. Bu yüzden daha temkinli davranmalısınız. 

Kova burcuna alternatif hediye seçenekleri: Kamera, fotoğraf makinesi, parlak tonlardaki elbise veya kazaklar, pantolon veya tişörtler .

Kova burcunun en iyi anlaştığı burçlar: İkizler ve Teraziler’le rahat ve keyifli bir ilişki yaşarlar. Koçlar, Aslanlar ve Yaylar’la çok mutlu olabilirler. Yengeç, Boğa ve Başaklar onları zorlayabilir.

 

burçların ilişkilere etkileri

 


Balık

Balıklar romantik, duygusal olarak bilinir. Aşk onlar için imkansız olanı istemektir.  Daima farklı yaşamak isterler aşkı. Onlar için aşk doruklarda yaşanmalıdır. En farklı ve en derin duygularla yaşanan aşklar balıklar için değerlidir.

Balık burçları oldukça hassas, şefkatli ve herkesi düşünen, hayallerine düşkündür. Balık burcu sık sık fikir değiştirir bu sizin için zor olabilir. Son derece duygusal olan bu burç size dünyanın en güzel ilişkisini yaşatacaktır. 

Balık burcu için alternatif hediye seçenekleri: Spor ayakkabılar, akvaryum, geziler, iPod veya müzik çalar,  güzel ayakkabılar, sandaletler, terlikler, yumuşacık havlular, bornozlar.

Başak burcunun en iyi anlaştığı burçlar: Yengeçler ve Akrepler onların hayal dünyalarını besleyebilir. Başaklar’la çekime dayalı bir ilişki yaşayabilirler. Boğalar’la romantizmi paylaşabilirler. Aslanlar ve İkizler’le anlaşmakta zorlanabilirler.

 

burçların ilişkilere etkileri

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
37
5
9
1
1
1
3
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.