Başak Burcu İnsanının Muazzam 11 Özelliği

Başak Burcu İnsanının Muazzam 11 Özelliği
13.12.201809:20

Bilgili ve hoşgörülü tavırları ile hayata her zaman pozitif bakan başak burcuna sahip olan insanlar çeşitli özellikleri ile diğer burçlara nazaran daha özel ve daha değerlidir. Bu içeriğimizde başak burcu insanlarının özelliklerini derledik.

Haber güncelleme tarihi 07.08.2022 09:48

Başak Burcu İnsanını 80 Metre Öteden Tanıyabilmenizi Sağlayacak 11 Özelliği

Burçlar dünyasının titizlik özelliğiyle ön plana çıkmış Başak burcunu 80 metre öteden tanımanızı sağlayacak özelliklere sahip olduğunu biliyor muydunuz? Eşsiz ve bir o kadar da çekici unsurlar barındıran başak burcu, sahip olduğu özellikler diğer burçları kıskandırmaktadır. İşte başak burcu insanlarının muazzam özellikleri;

başak burcu insanının özellikleri


1. Titizlik Derecesi Kalbinin Temizliğiyle Aynı Derecededir

Titizliğiyle burçlar dünyasına ün salmış başak burcu insanını hem evinin temizliğinden hem de kıyafetlerinden anlayabilirsiniz. Ancak temiz olması demek sürekli temizlik yaptığı anlamına gelmemektedir. Temizlik anlayışı, yaşadığı ortamın temiz olmasını istemesinden ileri gelmektedir.

titizlik


2. Hırsı ve Başarısı Yaptığı İşlere de Yansımaktadır

Bir başak insanının dayanamayacağı bir diğer şey de başarısız olmaktır. Çünkü başak burcu insanı oldukça hırslıdır. İstediğini elde edene kadar uğraşıp sonunda başarmaya yönelik çalışmaktadır.

hırs ve başarı


3. Güçlü Duruşunun Altında Kırılgan Bir Yapısı Bulunmaktadır

Bir başak insanı, görüntüsüyle insanlara güçlü olduğunu kanıtlarcasına bir duruş sergilemektedir. Ancak bu görüntünün altındaki duruş oldukça kırılgan ve hassas olmalarıdır. Bu hassaslığı nedeniyle bir insana kırıldığına neye ve hangi olaya kırıldığını anlamak oldukça zordur.

kırılgan yapılı


4. Dışarıdan Gizemli Bir Tavır Sergilediği İçin Havalı Bir Kişiliğe Sahip Olduğu Düşünülmektedir

Başak insanını dışarıdan gizemli bir tavır sergilemesinden de tanıyabilirsiniz. Herkes beni sevsin düşüncesinde olmadığı için kimseye kendini açıklama ihtiyacı hissetmemektedir. Ancak gizemli olmayı sevdikleri de doğru bir tespit olabilir.

gizemli ve havalı


5. Küçük Detaylara Takılı Kalır ve Büyük Ayrıntılarla Uğraşmaması ile Tanınmaktadır

Başak burcu insanı detay ve ayrıntılara oldukça fazla takılmaktadır. Her konuyu enine boyuna düşünerek, sevdiği kişilerden fikir alır, fikirleri tartıp ona uygun gelen düşünceyi uygulamaya karar verir ancak uygulama sürecinde de düşünmeye devam etmektedir. Ona bir konu anlattığınızda da en ufak detaya takılarak o konularla ilgili detaycı ve şüpheci bir şekilde sizi soru yağmuruna tutabilirler.

detay ve ayrıntıları takmama


6. İlişkilerinde Güven Esaslı Bir Temel Kurarlar

Bir başak insanı, arkadaşlık, sevgililik ve ailesel ilişkilerini güveni temel alarak kurmaktadırlar. Dışarıdan gördüğünüzde soğuk ve havalı bir insan olduğunu düşünebilir ve olumsuz yaklaşabilirsiniz. Ancak bu başakların kişisel özelliklerinden biridir ve bir insanı tanımadan önce asla güvenmemeleri ile aslında herkesin yapmak istediği ama yapamadığı davranışları sergilemektedirler. Bir başak insanıyla tanışacaksanız ona kendiniz gibi davranmayı unutmamanız gerekir. Çünkü güveni en ufak pembe yalanlarla bile kırılabilir ve bir daha size kendini asla açmayabilir.

güven dolu ilişki hayatı


7. Başak İnsanı Entelektüel Bir Zekaya Sahiptir

Başak insanlarının 80 metre öteden tanınabileceği bir diğer özellikleri de entelektüel bir zekaya sahip olmalarıdır. Bu entelektüel zekası sayesinde sohbet ettiği her insanı etkisi altına alabilir ve espri yapmadan etrafındakileri güldürebilir. Entelektüel zekası onu ortamlarda fark edilebilir yapmaktadır.

zeki başak burcu insanı


8. Tatlı, Sert, Huysuz, Memnuniyetsiz ve Sıkılgan İnsanlardır

Başak burcu insanları bazen tatlı dilli, bazen sert, bazen huysuz, bazen memnuniyetsiz ve bazen de sıkılgan insanlardır. Ancak tüm bu olumsuz huyları sizi korkutmamalı çünkü sevdiği kişilere karşı oldukça sabırlı, uyumlu, alttan alıcı ve sevimli insanlar haline dönüşürler. Kendilerine yakın gördüğü insanlarla büyük samimiyet kurabilir ve aradaki iletişim uyumunu sağlayabilirler.

tatlı sert ve huysuz yapıya sahip insanlar


9. Duygusaldır Ama Kimseye Belli Etmeyerek Tek Başına Ağlarlar

Katı ve gizemli görüntüsünün altında aslında bir o kadar da duygusal bir insan yatmaktadır başak burcu insanlarının. Duygularını dışarı yansıtmayı sevmedikleri için samimiyetsiz gözükebilirler ama bu onların tek başınayken öncesinden üzüldüğü her şeyi düşünerek tek başına ağladıkları gerçeğini değiştirmemektedir. Başak burcu insanı aynı zamanda da oldukça yufka yüreklidir.

duygusal başak burçları


10. Hayatlarında Köklü Değişiklikleri Sevmezler

Başak burcu insanı, yaşadığı evinden en sevdiği insana kadar en ince ayrıntısına kadar düşünerek ve detaylarına inerek seçtikleri için tekrardan en baştan bir düzen kurmayı gerektirecek köklü değişikleri sevmezler. Uyum sağlama konusunda sıkıntı yaşamamaktadır ancak aynı detayları düşünerek bir düzen kurmak istemezler.

hayatlarında köklü değişiklikleri sevmezler


11. Yalan Söylemeyi Sevmezler ve Dürüstlük Onlar İçin Bu Hayattaki En Önemli Unsurlardan Biridir

Bir başak insanı normal koşullarda pembe yalan bile söylemeyi sevmeyen insandır. Her şeyi doğruluk ve dürüstlükle uygun bir şekilde anlatmayı severler. Bu nedenden dolayı yalakalık yapıp yağ çekemezler. Çok arkadaşları yoktur. Olan arkadaşları da uzun yıllardır dostluğunu kazanmış insanlardan oluşmaktadır. Çünkü çoğu insan yağ çeken ve her hatasını direkt söyleyen başak burcu insanına alışamaz, başak burcu insanı da bu tarz insanlardan hoşlanmadığı için öyle insanlarla arkadaşlık arayışına girmemektedir.

yalan söylemeyi sevmezler

Önerilen İçerik;

 Sevgiliyle Yapılabilecek 10 İlginç Aktivite!

NeOldu.com / Sosyal Fayda

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
52
7
101
42
30
30
3
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Etiketler:
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.