Akülü Araba Modelleri - Uygun Fiyatlı Akülü Araba Önerileri

Akülü Araba Modelleri - Uygun Fiyatlı Akülü Araba Önerileri
31.10.201916:38

Çocuklara özel olarak hazırlanan neredeyse gerçek arabayla aynı özellikleri içerisinde barındıran akülü araba modellerini ve fiyatlarını sizler için bu içerikte bir araya getirdik. İşte akülü araba modelleri fiyatları ve volt özellikleri…

Haber güncelleme tarihi 04.11.2019 12:15

Akülü Araba Modelleri, Fiyatları ve Kaç Volt

Çocuklarınız için özel olarak üretilen en iyi akülü araba modelleri – markalarını sizler için özenle hazırladığımız bu içerikte bir araya getirdik. Gerçek araba ile neredeyse aynı özellikleri taşıyan şık tasarımlı, kaliteli ve aynı zamanda ucuz akülü araba modelleri için listede yer alan ürünleri özellikle inceleyebilirsiniz. Listemizde farklı yaş gruplarına göre satışa sunulan ve birçoğu 12 Volt akülü araba serisinden oluşan ürünler yer almaktadır. Akülü araba modelleri içerisinde Mercedes Akülü Araba, Audi Akülü Araba, BMW Akülü Araba, Ferrari Akülü Araba ve Ford Ranger akülü araba modelleri başta olmak üzere birçok farklı modelde farklı özelliklere sahip araçlar yer almaktadır.

Akülü Araba modellerine göz atmadan önce akülü araba seçiminde dikkat edilmesi gerekenleri bilmeniz oldukça önemli olacaktır. Gelin, çocuklarımız için alınacak akülü araba modellerinde sağlık ve güvenlik konuları ile ilgili dikkat edilmesi gerekenler...

Akülü Araba Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuklar için alınacak akülü arabaları seçerken hangi konulara dikkat edileceği önem vermeniz olgularında başında geliyor. Bizler de bu içerikte hem akülü araba önerisi hem de akülü araba alırken dikkat edilmesi gerekenlere yer verdik. Akülü arabalar hangi yaş gruplarına alınmalı? Uzaktan kumandalı akülü araba mı yoksa manuel akülü araba mı tercih edilmeli? Hangi model akülü arabalar güvenli? Akülü Araba Nasıl Kullanılmalı?

Akülü Araba Nasıl Seçilir?

Akülü araba türleri, uzaktan kumandalı akülü araba ve manuel akülü araba olarak ikiye ayrılır. Akülü araba alımında bu sadece sürüş kısmını ilgilendiren bir detay. Hangi akülü araba seçilmeli konusuna gelirsek, öncelikle çocukların yaşı, boyu ve kilosu ön plana çıkarılmalıdır. 1-3 yaş arası çocuklara akülü araba alınacaksa bu arabanın mümkünse uzaktan kumandalı akülü araba almasına dikkat etmelisiniz. Bu yaştaki çocukların kontörlünü sadece göz ile sağlamak çok zor olabilir. Daha büyük çocuklar için taşıma kapasitesi yüksek ve manuel olanlar tercih edilebilir.

Çocuklar İçin Akülü Araba Seçimi Nasıl Olmalı?

Akülü araba seçmek için birçok kriteri bir araya getirmemiz lazım.  Çocuklar için aldığımız akülü arabalarda kontrol her zaman sizde olmalıdır. Bu yüzden uzaktan kumandalı akülü arabalar ilk tercihiniz olmalı. Eğer uzaktan kumandalı akülü araba değil de manuel bir araba tercih ettiyseniz, çocuğunuzu yakın göz temasıyla sürekli takip etmeniz gerekmektedir.

Hangi Akülü Arabalar Güvenlidir?

Akülü araba seçimlerinde dikkat edilecek en önemli konuların başında güvenlik gelmektedir. Peki, güvenli akülü arabalarda olması gerekenler nelerdir?

Akülü arabalarda güvenlik için olmazsa olmazlardan bir tanesi emniyet kemeridir. Öncesinde de söylediğimiz bu akülü arabalar artık gerçek arabalara oldukça yakın şekilde üretilmektedir. Bu yüzden emniyet kemeri mutlaka ama mutlaka akülü arabalarda bulunmalıdır.

Akülü araba seçiminde güvenlik konusunda bir başka önemli durum ise kullanılan malzemelerin çocuk sağlığı için tehlikeli olup olmadığı. Bebeklerin ve çocukların hassas yapıları yüzünden akülü araba yapımında kullanılan malzemelerin kanserli maddeler içerip içermediği özellikle araştırın. En ufak derecede de olsa kanserli ürünler kullanılan akülü arabaları tercih etmeyin.

Çocuklarımızın konforlu bir şekilde sürüş deneyimi sağlaması ve eğlenmesi için akülü arabalarda keskin ve sivri hatlar olmamalıdır.

6 Volt İle 12 Volt Akülü Arabalar Arasındaki Fark?

Akülü araba alacak ebeveynlerin en çok merak ettiği konularında başında “akülü arabaların kaç Volt olması gerektiği ve 6 V ile 12 V arasındaki farkın ne olduğu?

6 Volt ile 12 Volt arasındaki en önemli fark fiyat farkıdır. 1-3 yaşındaki çocuklarınız için uzaktan kumandalı bir akülü araba alacaksanız, 6 Volt değerinde olanları kolayca idare edebilir ve çocuklarınızın eğlenceli vakitler geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Ancak çocuğunuz büyüdüğü zaman biraz daha hızlı bir akülü araba arayacaktır ve bunun içinde 12 Volt gücünde bir araba almanız gerekecektir.

Ayrıca 12 Volt gücüne sahip akülü arabalarda çoğu zamanda 2 kademeli hız sistemi yani 6 Volt ve 12 Volt bulunmaktadır. Eğer fiyat farkı sizi etkilemez ise mutlaka 12 V akülü araba almanızı öneririz.


Manuel ve Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Önerileri

Akülü araba satın alırken dikkat edilmesi gerekenler hakkında en önemli noktaları sizler için yukarıda inceledik. Akülü araba almadan önce bu konulara dikkat etmeniz çok önemli. Aşağıda ise yaşına, kilosuna ve boyuna göre çocuklarınız için en iyi akülü arabaları bir araya getirdik.

3 Yaş ve Üzeri Akülü Araba Modelleri ve Fiyatları

3-8 yaş  aralığında olan çocuklar için akülü araba modelleri aşağıda özellikleriyle beraber listelenmiştir.

Mercedes Benz G63 Jip Siyah 12 Volt

mercedes-benz-g63-jip-siyah.jpg

Çocuğunuzun keyifli zaman geçirmesini sağlayacak akülü araçlardan Baby&Toys Mercedes Benz G63 Jip Siyah, başarılı tasarımı ve eğlenceli detaylar ile muhteşem bir deneyim vaadediyor. Direksiyon kısmından açılabilen çeşitli müzik imkanları, orjinal Mercedes lisanslı araba göstergeleri, kaliteli deri koltukları ve emniyet kemeriyle çocuğunuz gerçek bir arabadan farklı hissetmeyecek. Uzaktan kumandası sayesinde kontrolün tamamen ailede olduğu Mercedes Benz G63 Jip’te emniyet kemerinin bulunması da güvenlik açısından ailelerin endişelerini ortadan kaldırıyor. 12volt 7 amper gücü ile benzersiz bir deneyim sunan ürün, yüksek malzeme kalitesi ve şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Mercedes Benz G63 Jip’in çift kademeli hız seçeneği, led aydınlatmalı göstergeleri, amortisörlü ön tekerleri, gerçek araba sesi ve direksiyondaki 6 farklı müzik seçeceği onu rakiplerinden ayıran özellikleri arasında yer alıyor. Bu ürün ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar arasında; aracınızı ilk kez kullanmadan önce 18 saat boyunca şarj edilmesi, akü göstergesi 9 volta düştüğü zaman aracın kullanılmaya devam edilmemesi ve aküye kısa devre yaptırılmaması önemli noktalar bulunmaktadır. 

Genel Özellikleri; 
Fiyatı: 2.799,00 TL
Volt: 12 V
Marka: Baby&Toys
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Çin
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
Cinsiyet: Unisex


Ford Ranger Akülü Araba 12 Volt

ford-ranger-akulu-araba.jpg

Uzaktan kumandası sayesinde ebeveyn kontrolünde 24 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan Ford Ranger Akülü Araba, diğer akülü arabaların aksine özel olarak boyandığı için daha parlak ve göz alıcıdır. İki hız seçeneğine sahip üründe, emniyet kemerinin yanı sıra sembolik kemerlere de yer verilmiştir. MP3-USB ve SD kart girişine sahip Ford Ranger Akülü Araba lastiklerindeki kauçuk sayesinde taş zeminlerde daha sessiz ve yumuşak bir sürüş keyfi yaşatmaktadır. Çift Motorlu Patinajı Önleyen Eva Tekerlekler Anahtar ile Çalıştırma ve Gerçek Araba Çalıştırma efekti sayesinde çocuğunuz bu model ile kendini büyümüş de küçülmüş gibi hissedecek. Ürünün gösterge panelinin altındaki  "Forward Stop" ve "Back" tuşlarından "Stop" tuşu aktif olduğunda araba sadece kumanda ile çalışmaktadır. Ailelere güvenlik ve eğlence açısından kesinlikle önerebileceğimiz Ford Ranger Akülü Araba artık babaların olduğu gibi çocukların da hayallerini süslüyor. 

Genel Özellikleri; 
Fiyatı: 2.999,00 TL
Volt: 12 V
Marka: Baby&Toys
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Çin
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
Cinsiyet: Unisex


GMC Pick Up Akülü Araba 12 Volt

gmc-pick-up-akulu-araba.jpg

Gerçekçi gösterge paneli ve gerçek motor, korna sesi ile çocuğunuza harika bir deneyim yaşatan GMC Pick Up Akülü Araba, MP3 ve çalışan hoparlöre sahip olmasıyla da oldukça ilgi çekiyor. Her iki taraftan da açılıp kapılarıyla, led ışıklı ön lambalarıyla ve katlanabilir aynalarıyla öne çıkan bu model, diş tekerinde kaymayı önleyici şeritleri sayesinde aileler için tercih sebebi oluyor. Hatta GMC Pick Up Akülü Araba bir bardak tutucuya bile sahip! Yaklaşık 1 – 1,5 saat kullanıma uygun aküsünün göstergesi 9 volta düştüğü zaman kullanılmaya devam edilmemesi gereken bu modeli her kullanımdan sonra 8 - 10 saat şarj etmelisiniz. 

Genel Özellikleri; 
Fiyatı: 2.899,00 TL
Volt: 12 V
Marka: Sunny Baby
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Çin
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
Cinsiyet: Unisex

Zapp Car Jeep Akülü Araba 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

Zapp Car Akülü araba modelinde çocuklar için bütün detaylar düşünülmüş. Ürünün en dikkat çekici özelliği ise hızlı sürüş ve ileri-geri vites özelliklerinin bulunması. Zapp Car akülü araba modelinin ortalama 30 Kg’ye kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Ürün çocuk sağlığına zararsız kaliteli malzemelerden oluşmaktadır.

Genel Özellikleri;
Fiyatı: 1099,99 TL
Volt: 12 V
Marka: Zapp Toys
Taşıma Kapasitesi: 30 Kg
Üretim Yeri: Türkiye
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
Cinsiyet: Unisex


Dolu Hunter Commando Akülü Araba 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

Askeri kamuflaja benzer dış görüntüye sahip akülü araba modelinde ileri ve geri vites bulunmaktadır. Vites değişkenleri ileri 2 ve geri 2 vites olarak ayarlanmıştır. Ürünün en dikkat çeken özelliği ise otomatik fren sistemidir. Far ve tepe ışıkları bulunan araç hem içeride hem de dışarıda kullanılabilmektedir.

Genel Özellikleri;
Fiyatı: 1.599 TL
Volt: 12 V
Marka   : Dolu
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Türkiye
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
Ürün Ölçüsü: 92 x 113 x 70 cm.
Cinsiyet: Unisex


Dolu Hunter Maxx Akülü Araba 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

Dolu Marka akülü araba modellerinden bir tanesi olan Hunter Maxx Akülü Araba 12V en çok tercih edilen akülü araba modelleri arasında… Fiyat ve performans aralığına göre oldukça kaliteli olan ürünün MP3 Player çalar ve USB giriş yeri bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı akülü araba çekim gücü ise 25-35 metre aralığındadır. En ucuz akülü araba modelleri arasında bunan Maxx akülü araba 2 ileri ve 2 geri vites özelliğine sahiptir.

Genel Özellikler;
Fiyat: 1.599 TL
Volt: 12 V
Marka: Dolu
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri : Türkiye
Yaş Aralığı : 3 yaş ve üzeri
Cinsiyet : Unisex


Shadow Akülü Motor 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

Pilsan akülü araba modelleri arasında tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken ve yan koltuklu motosikleti andıran Shadow Akülü Motor 12 Volt akülü araba , elektronik korna, ileri ve geri vites, yanan far ve sökülebilir koltuk özellikleri yer almaktadır. Oldukça fazla detaylara sahip ürün 3 yaş ve üzeri aralığında hem kapalı hem de açık alanda kullanılmaktadır.

Genel Özellikleri;
Fiyat: 1.479 TL
Volt: 12 V
Marka: Pilsan
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Türkiye
Yaş Aralığı: 3 - 8
Cinsiyet : Unisex


Dolu Nitro Akülü Araba 6 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

Dolu marka 3 yaş ve üzeri akülü araba modellerinden bir tanesi de Nitro Akülü araba V6… Çocukların hayallerini süsleyen bu araba tam şarj özelliğiyle ortalama 6-7 saat bir sürüş hizmeti sunmaktadır. Vites kolu, ön arka farlar ve stop lambasının yanı sıra emniyet kemeri ve elektronik korna özelliği bulunmaktadır.

Genel Özellikleri;
Fiyat: 799 TL
Volt: 6 V
Marka: Dolu
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Türkiye
Yaş Aralığı: 3 yaş ve üzeri
Cinsiyet : Unisex

6-9 Yaş ve Üzeri Akülü Araba Modelleri ve Fiyatları

6-9 yaş aralığında olan çocuklar için akülü araba modelleri aşağıda özellikleriyle beraber listelenmiştir.

Sunny Baby W498QHT Bmw X5 12 V Akülü Araba

sunny-baby-w498qht-bmw-x5.jpg

Uzaktan kumandalı Sunny Baby W498QHT Bmw X5 akülü araba, ailelerin gözü kapalı güvendiği ürünlerden biri olmasının yanı sıra birçok teknik özelliğiyle de oldukça dikkat çekiyor. Güç gösterge paneli, suni deri ve geniş koltuk, farklı müzikler ve direksiyondan kumandalı ileri ve geri vitese sahip ürün, çift motora sahip oluşuyla rakiplerine fark atmayı da başarıyor. Çocuğunuz keyifli bir deneyim yaşasın, kaliteli malzemeler ile tasarlanmış bir akülü arabayla güven içinde eğlenebilsin istiyorsanız bu modeli kesinlikle tavsiye ediyoruz. 3-8 yaş arası çocukların rahatlıkla kullanabileceği Sunny Baby W498QHT Bmw X5’in taşıma kapasitesi ise 35 kilogramdır. 

Genel Özellikleri; 
Fiyatı: 2.999,00 TL
Volt: 12 V
Marka: Sunny Baby
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Çin
Yaş Aralığı: 3-8 yaş aralığı
Cinsiyet: Unisex

Pilsan Attack Uzaktan Kumandalı Çift Kişilik Akülü Araba 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

6-9 yaş aralığında en çok tercih edilen akülü araba modellerinden bir tanesi olan bu ürün 3,5 ile 7  km arasında bir hıza sahiptir. Akıllı anahtar sistemine sahip olan ürün ileri ve geri vites özelliklerini içerisinde barındırmaktadır. Ürün en dikkat çekici özelliği 2’li koltuk özelliğine sahip olması. 70 Kg’ye kadar taşıma kapasitesi olan ürüne 2 çocuğu kolayca bindirebilirsiniz.

Genel Özellikler;
Fiyat: 2.099 TL
Volt: 12 V
Marka: Pilsan
Taşıma Kapasitesi: 70 Kg
Üretim Yeri: Türkiye
Yaş Aralığı: 3 - 8
Cinsiyet: Unisex


Pilsan Black Thunder Akülü Jeep 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

Pilsan en ucuz akülü araba modelleri arasında yer alan Black Thunder’da aşırı ısı ve akıma karşı otomatik devre koruma özelliği bulunmaktadır. Ortalama 3,5 ile 7 km arasında hıza sahip olan akülü araba aynı zamanda 12 V ve 12 Amper akü gücüne sahiptir. Jeep görüntüsüyle çocukların hayallerini süsleyen bu ürünün panelinde SD Card, USB ve FM radyo özellikleri yer almaktadır.

Genel Özellikleri;
Fiyat: 1.749 TL
Volt: 12 V
Marka: Pilsan
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Türkiye
Yaş Aralığı: 3 - 8
Cinsiyet: Unisex


Pilsan Zenith Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

6-9 yaş aralığında akülü arabalarda en çok tercih edilen modellerden bir tanesi olan bu ürün özellikle AUDI marka görünümü sayesinde çocukların vazgeçilmezleri arasında. Ebeveynlerin akülü araba konusunda oldukça titiz olduklarını düşünürsek bu araç oldukça kaliteli ve aynı zamanda oldukça ucuz… Ortalama 3,5-7 km arasında bir hıza ulaşan araç, ileri ve geri vites özellikleriyle beraber hareketli aynalar, sökülebilir koltuk ve yanıp sönen şerit ledler yer almaktadır.

Genel Özellikler;
Fiyat: 1.249 TL
Volt: 12 V
Marka: Pilsan
Taşıma Kapasitesi: 35 Kg
Üretim Yeri: Türkiye
Yaş Aralığı: 3 - 9
Cinsiyet: Unisex


La Ferrari Akülü ve Uzaktan Kumandalı Araba 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

Çocukların en çok tercih ettiği akülü araba modellerinden bir tanesi ve olan ve akülü araba fiyatları baz alındığında fiyat performans açısında oldukça göze batan bir ürün… La Ferrari Akülü Araba… Kaliteli ve ucuz akülü araba modellerinden bir tanesi olan La Ferrari, ortalama hızı 4 km’yi bulan tam sarj durumunda 7-8 saatlik performans hizmeti sunan ürün 12 V özelliğini taşımaktadır. Aracın içerisinde Korna, Işık, USBve müzik çalar konforu bulunmaktadır. Uzaktan kumandalı olan bu ürün 1 x 9V pillerle çalışmaktadır.

Genel Özellikleri;
Fiyat: 2,199 TL
Volt: 12
Marka: Rastar
Taşıma Kapasitesi: 25 Kg
Üretim Yeri: Çin
Yaş Aralığı: 6-9
Cinsiyet : Unisex


Mini Cooper Countryman Akülü ve Uzaktan Kumandalı Araba 12 Volt

akülü araba modelleri fiyatları

Sizler için hazırladığımız liste marka otomobillerin benzeri olan akülü arabaları bir araya getirdik. En çok tercih edilen akülü arabalardan bir tanesi de Mini Cooper model uzaktan kumandalı 12 voltluk bu ürün… Aracını manuel ya da uzaktan kumandalı çalışma sistemi iç kısımdan ayarlanmaktadır. İki hız seçeneğine sahiptir ve özel yumuşak lastikleri sert zeminlerde dahi harika bir sürüş deneyimi sunmaktadır. En ucuz Akülü araba modelleri arasında yer alan Mini Cooper’ın içerisinde en dikkat çekici özellik ise oldukça gerçekçi bir görüne sahip olması ve ışık gösterge panellerinin adeta gerçek bir otomobilde olduğu gibi uygulanması. Akülü araba fiyatları baz alındığında bu ürünün 1.899 TL’lik fiyatı oldukça makul.

Genel Özellikleri;
Fiyat: 1.899 TL
Volt: 12 V
Marka: Rastar
Taşıma Kapasitesi: 30 Kg
Üretim Yeri: Çin
Yaş Aralığı: 3 - 9
Cinsiyet: Unisex

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
35
8
32
3
10
5
3
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.