Yükselen Burç Nedir? Nasıl Hesaplanır?

Yükselen Burç Nedir? Nasıl Hesaplanır?
31.07.201512:46

Burcumuzu biliriz ama yükselen burcun tam olarak ne olduğunu bilmeyiz. Yükselen burcu nedir ve nasıl hesaplanıyor?

Haber güncelleme tarihi 14.07.2018 12:17

 Yükselen burç, kişilik özellikleriniz, yaşamda başkalarıyla yarıştırmakta kullandığınız yetenekleriniz olarak tanımlayabiliriz. Kişilik de benlik kavramını oluşturur ve bizi biz yapar. Başka insanlardan bizi ayırarak, topluma karşı olan özgürlüğümüzü gösterir.

Kaba olarak portremizi çizer ve bizlerin fiziksel görünüm ile dışa vurduğumuz tavrımızı oluşturur. Ruhsal olarak bize nasıl davranacağımızı söyler. Aslında bakılırsa astrolojinin en önemli varlığıdır. Kendimizi sadece burçlarla anlamaya çalışırsak eksik kalmış oluruz. Yükselen burcu da duygularımız üzerinde oldukça etkilidir.

Astrolojide yükselen burcun ilginç özelliklerinden biri de aşk ve seks kapasitemizi de göstermesidir.

Romantik biri misiniz, tutkulu, kendini sevdiğine adayan biri misiniz? Bunlar burçlardan çok yükselen burcunuzla belli olan şeylerdir. Peki yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz, nasıl hesaplanıyor?


Yükselen Burcu Hesaplama

Yükselen burcunuzu öğrenmek için doğum bilgilerinizi, gün/ ay/ doğum yılı, doğum saati ve cinsiyet olarak bilmelisiniz. Aşağıdaki tabloya bakarak hangi burç olduğunuzu sonra da hangi saat aralığında doğduğunuzu belirleyerek yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz.

Herkesin merak ettiği konularında başında gelen yükselen burç, doğduğunuz sırada ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Bu burç türü doğduğunuz anda yükselen takım yıldıza verilen astrolojik teknik bir isim olarak karşımıza çıkmaktadır. Yükselen burç, en az normal burcunuz kadar önemlidir.

Yükselen burcunuz kendinizi nasıl gördüğünüzü temsil eder. Yükselen burç ortalama 2 saatte bir değişim gösterir ve doğru tespit edilmesi için doğum saatinin çok iyi bilinmesi gerekir.

yükselen burç hesaplama

 

NeOldu.com / Özel Haber 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
5
8
5
5
5
4
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
İLGİLİ HABERLER
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.