En İyi Online YouTube Dönüştürücü

En İyi Online YouTube Dönüştürücü
07.04.201816:28

YouTube üzerinden iphone, ipad, mac bilgisayarlara, iOS ve Android telefonlara, bilgisayarınıza YouTube videolarını mp3 formatında online dönüştürebilir ve indirebilirsiniz. İşte en popüler Youtube MP3 dönüştürücü yöntemleri...

Haber güncelleme tarihi 14.10.2020 17:53

Online 1080 Full HD Downloader YouTube Dönüştürücü MP3 - MP4

İster playlistleri basitçe indirin, isterseniz klipleri 720-1080 Full HD kalitesinde indirin. Sadece ilgili bağlantıyı (url) size verdiğimiz siteye yapıştırın ve dilediğiniz şekilde dönüştürün. Üstelik program kullanmanıza da gerek yok. YouTube'da beğendiğiniz herhangi bir videoyu en kaliteli biçimde bilgisayarınıza indirmek için de bu siteyi kullanabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz şarkıları dahi istediğiniz fotmata dönüştürebilirsiniz. Youtube full hd 1080 video indirmek, Youtube 720 hd video dönüştürmekYoutube klip mp3 dönüştürmek artık çok kolay.

"Youtube MP3 dönüştürücü" yöntemleri hakkında genel bir bilgi paylaşımı yapmadan önce insanların neden bu yöntemleri aradığına ve kullandığına kısa olarak değinelim. Bu sayede "youtube mp3 dönüştürücü" yöntemlerinin neden bu kadar popüler olduğunu anlayabiliriz. 

Sürekli gelişen dijital dünyada çevrimiçi programlara ve internet sitelerine ilgi gittikçe artıyor. Şüphesiz ''Youtube'' bu platformlar arasında en önemli yeri alan başlıca sitelerden biri. Çevrimiçi müzik dinleme alışkanlığı da gün geçtikçe insanlar arasında yayılıyor.

Cep telefonlarının geldiği noktada (Artık cep telefonu demek haksızlık olur, cep bilgisayarları daha doğru bir tanım olabilir.) çevrimiçi müzik dinleme platformaları da hızla yaygınlaştı. Youtube mp3 dönüştürücü ios, Youtube mp3 dönüştürücü android cihazlarda kullanılabiliyor. iPhone youtube mp3 dönüştürücü için yardımcı programlara sahip. Aynı zamanda Samsung Youtube mp3 dönüştürücü yani android yazılımlı cihazla için de yardımcı programlar mevcut.

Youtube'da bu gelişmede öncü rolü oynamaya devam ediyor. Apple Müzik, Spotify, Sound Cloud, Fizy gibi müzik platformları hızla yaygınlaşırken, Youtube albüm lansmanlarının dahi yapıldığı bir platform haline geldi. Yakında film galalarının Youtube üzerinden yapılması sürpriz olmaz sanırım.

Youtube dönüştürücü sayesinde mp3 ve mp4 formatında indirme yapabilirsiniz. Youtube mp3 dönüştürücüler mobil ve masaüstü bilgisayarlarda da kullanılabilmektedir. Youtube mp3 video dönüştürücü programları sayesinde izlediğiz bir videoda çok beğendiğiniz müzikleri mp3 formatına rahatça çevirebiliyorsunuz. Youtube mp3 dönüştürücü programsız bir şekilde de yapılabiliyor. Basit Youtube mp3 dönüştürücü ya da basit youtube mp4 dönüştürücüler oldukça talep görmektedir.

Youtube'da yer alan bazı videolardaki müzikleri cep telefonlarına, bilgisayarlarına, iPod'larına ''indirmek'' isteyen kullanıcılar için ise yardımcı programlar ve online hizmetler hayat kurtarabiliyor.

Bu içeriğimizde Youtube'da yer alan soundları ''MP3'', ''MP4'' gibi müzik formatlarında nasıl indirebileceğinize değineceğiz. Video indirme programı, Müzik indirme, Video Dönüştürme konularında yaşadığınız sorunları aşabilmeniz için önerilerimize göz atmayı ihmal etmeyin.

Genel bir girişin ardından sizlere, Youtube Mp3 dönüştürücü, Youtube Mp4 dönüştürücü, Youtube Mp3 dönüştürücü mobil, Youtube MP3 dönüştürücü programsız, Youtube converter ve Youtube Mp3-Mp4 dönüştürücü hakkında bazı bilgiler vereceğiz…


YOUTUBE MP3-MP4 DÖNÜŞTÜRÜCÜ PROGRAMSIZ YÖNTEMLER

Youtube MP3 dönüştürücü programsız olarak gerçekleştirebilen bir işlemlerdir. Sizler için aşağıda verdiğimiz yöntemleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz, en hızlı ve en güvenilir mp3 dönüştürücü programsız alanları öğrenebilirsiniz.

Youtube MP3 dönüştürücü programlı yöntemlere, bu sayede gerek kalmamaktadır. Kısacası, youtube mp3 dönüştürme işlemini programa gerek kalmadan hızlı ve basit bir şekilde programsız olarak gerçekleştirebilirsiniz.


YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ MOBİL ( iPhone & Android )

Youtube video dönüştürücü işlemlerinin mobil üzerinden gerçekleştirilmesi herkes tarafından merak edilen konulardan bir tanesidir. Nasıl ki, bilgisayar üzerinden online Youtube video dönüştürme işlemi yapılıyorsa, Youtube mp3 dönüştürücü mobil olarak tarayıcılar üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Youtube Mp3 dönüştürücü işlemini iOs ve Android telefonlardan yapabilirsiniz. Mp3 dönüştürücü işlemi esnasında sizler için aşağıda verdiğimiz online Youtube converter, Youtube online video converter, Youtube Mp4 converter ve Youtube Mp3 çevirici alanlarını tarayıcılarına yazabilir ve bilgisayarda yapıldığı gibi mobil telefonlarda da gerçekleştirebilirsiniz.


NOT; Telif hakkı içeren şarkıları indirmeniz emek hırsızlığıdır. Bu programların paylaşılma amacı, telif hakkı istemeyen videolardaki soundları indirebilmeniz içindir.


YOUTUBE ÇEVRİMİÇİ MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ

Listenvid Youtube Mp3 Çevirici

listenvid.png

Youtube mp3 video dönüştürücü siteleri arasında yer alan listenvıd, online olarak Youtube linkini yapıştırın, indirmek istediğiniz formatı seçin ve indirmeye başlayın.


 

Break.tv Youtube Mp3 - Mp4 Çevirici

listenvid-001.png

Dünya üzerinde belki de en bilindik Youtube video dönüştürücü ya da youtube mp3 dönüştürücüsü Break.tv de, videoları Youtube'dan hatta SoundCloud üzerinden de ''download'' yapabilirsiniz. 


 

2conv.com Free Video Converter ( Youtube Mp3-Mp4 çevirici)

youtube-mp3-donusturucu-001.png

2conv.com üzerinde izlediğiniz videolarda beğendiniz soundları mp3 formatında cihazınıza indirebilirsiniz.


 

Youtube to MP3 - Free Youtube to Mp3 Converter

youtube-to-mp3.png

Youtube to ''MP3'' ile linki yapıştırarak mp3'e çevirebilir ve çevrimiçi olarak bu işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Greenmp3.com Youtube Mp3 - Mp4 Çevirici

youtube online mp3 dönüştürücü greenmp3

Youtube Mp3 dönüştürücü bakımından internet üzerinde yer alan bir online video dönüştürücü sitesi Greenmp3, videonuzun sadece MP3 formatında dönüştürülmesine değil, diğer birçok formata dönüştürülmesine de katkı sağlamaktadır.


 

►H2converter.com

youtube online mp3 dönüştürücü

H2converter, Youtube'da ücretsiz olarak çevrimiçi bir video ve Youtube video dönüştürücü olarak kullanılmaktadır. İçerisinde Youtube mp3 ve m4 değiştirme formatları kullanılmaktadır.


►MP3.Support.com

youtube online mp3 dönüştürücü

Youtube online video dönüştürme siteleri arasında yer alan bir diğer önemli Youtube dönüştürücü site MP3.support.com sitesidir. Sitenin sloganı “favori videolarını istediğiniz formata” çeviri olarak belirtilmiştir. Sizler de izin verilen Youtube videolarını buradan dönüştürebilirsiniz.


Savefrom Youtube Mp4 Converter - Dönüştürücü - Çevirici

savefrom.png

Savefrom.net sitesine girerek linki yapıştırın ve ardından indirmeyi istediğiniz formatı seçip download yapabilirsiniz.


►Clipconverter.cc Youtube MP3 Dönüştürücü

youtube video dönüştürücü sitesi clipconverter

Youtube dönüştürücü sitelerinden bir tanesi olan Clipconverter ile videonun başlangıç ve bitiş noktalarını belirleyebilirsiniz. Bu özelliği sayesinde internetten Youtube dönüştürücüleri arasında farklı bir özelliğe sahiptir.

Bu sitede içerisinde Youtube dönüştürücü işlemini aşağıdaki gibi yapabilirsiniz;

 • Dönüştürmek istediğiniz Youtube videosunun linkini kopyalayın sayfadaki link bölümüne yapıştırın.
 • Sonrasında ise Yotube videosunun dönüştürmek istediğiniz alanı seçin ve devam tuşuna basın.
 • Youtube videosunu dönüştürürken yeni isim verebilir ve Youtube dönüştürücü sayesinde başlangıç ve bitiş yerlerini belirleyebilirsiniz.
 • Sonrasında başla butonuna basın ve videoyu indirip dönüştürülmesini bekleyin.

►Offliberty Youtube MP3 Dönüştürücü

offliberty youtube video dönüştürücü

Offliberty video dönüştürücüsü de Youtube videolarının dönüştürülmesinde kullanılan çevrimiçi sitelerden bir tanesidir. İşte, Offliberty üzerinden Youtube videoları dönüştürme işlemi…

 • Youtube dönüştürücüye istediğiniz Youtube linkini kopyalayın ve yapıştırın.
 • Sonrasında Off ikonuna tıklayın.
 • Bu işlemlerin sonrasında ise Youtube dönüştürme işleminin tamamlanmasını bekleyin.
 • Son aşamada Right-click here and ‘Save link as…’ sağ tıklayıp bağlantıyı farklı kaydet seçeneğini seçin. Bu işlemleri hallettikten sonra Offliberty üzerinden videonuz hazır durumdadır.

►KeepVid Youtube MP3 Dönüştürücü

keepvid youtube video dönüştürücü

Youtube dönüştürücüsü olarak kullanılan sitelerden bir tanesi olan KeepVid’de Mp3 dönüştürme ile video dönüştürme mantığı aynıdır.

 • Siteye girdiğinizde belirlenen alana dönüştürmek istediğiniz Youtube linkini tıklayın ve sonrasında Download tuşuna basın.
 • Ardından, karşınıza çıkan dosya formatları ve kaliteyi belirleyin.
 • Bu seçenekler üzerinden dilediğinizi seçip indirebilirsiniz.

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ IOS & IPHONE  DÖNÜŞTÜRÜCÜ UYGULAMALARI

iOS uygulamaları için AppStore'da çeşitli uygulamalar var. Ancak bu uygulamalar ücretli uygulamalar. Genellikle video indirme programları yer alıyor. Telif hakları nedeniyle bu uygulamalar zaman zaman mağazadan kaldırılmaktadır. Bu yüzden iOS için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar çevrimiçi müzik dinleme uygulamalarıdır.

 • Apple Music
 • Fizy
 • Spotify
 • SoundCloud

YOUTUBE MP3 DÖNÜŞTÜRÜCÜ ANDROİD DÖNÜŞTÜRÜCÜ UYGULAMALARI

Android uygulamaları için Google Store'da çeşitli uygulamalar var. Ancak bu uygulamalar ücretli uygulamalar. Genellikle video indirme programları yer alıyor. Telif hakları nedeniyle bu uygulamalar zaman zaman mağazadan kaldırılmaktadır. Bu yüzden Android için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar çevrimiçi müzik dinleme uygulamalarıdır.

 • Apple Music
 • Fizy
 • Spotify
 • SoundCloud

İNTERNET TARAYICILARININ YOUTUBE VİDEO DÖNÜŞTÜRÜCÜ UZANTILARI

Günümüzde kullanılan tarayıcıların hepsinin "store" yani market bölümleri bulunmaktadır. Bu bölümlerde de "Youtube" başta olmak üzere diğer platformlardaki videoları MP3 ve MP4 formatında dönüştürebilirsiniz.

 

Google Chrome Youtube MP3 Dönüştürücü Uzantıları

Google Chrome Youtube MP3 dönüştürücüleri arasında en popüler olanları sizler için aşağıda derledik.

NOT: Aşağıda yer alan Youtube video dönüştürücüleri dışında diğer uzantıları da tarayıcıların uzantı arama bölümlerinden erişebilirsiniz.


Movie Converter (Youtube MP3 Dönüştürücü)

Google Chrome mağazalarında Youtube Video Dönüştürücü uzantıları arasında yer alan en popüler uzantıdır. Bu uzantı sayesinde youtube video dönüştürme işlemlerini kolaylıkla halledebilirsiniz. Video dönüştürücü uzantısı flv, mp4, avi, wmv, mp3, ogg, webm vb birçok formatı desteklemektedir. 

youtube video dönüştürücü


Convert Video Online (Youtube MP3 Dönüştürücü)

Google Chrome mağazasında Youtube Video Dönüştürücü işlemi için kullanılan bir diğer uzantı ise Convert Video Online uzantısıdır. Mağazada yer alan uygulamaların büyük çoğunluğu Yotube Video Dönüştürücü ya da Video Dönüştürücü adı ile sunulmaktadır.

Bu uzantı da diğer uzantılar gibi youtube üzerinden gelen bütün videoları başta MP3 ve MP4 olmak üzere birçok formata dönüştürebilmektedir. Bu işlemi online olarak yani çevrimiçi şekilde gerçekleştirmektir. 

youtube video dönüştürücü


Mozilla Firefox Youtube MP3 Dönüştürücü Uzantıları

Mozilla Firefox "Youtube MP3 dönüştürücü"leri arasında en popüler olanları sizler için aşağıda derledik.

NOT: Aşağıda yer alan Youtube video dönüştürücüleri dışında diğer uzantıları da tarayıcıların uzantı arama bölümlerinden erişebilirsiniz.

Mozilla Firefox tarayıcısında da Google Chrome tarayıcısında olduğu gibi Youtube videoları dönüştürme tarayıcıları yer almaktadır. Tarayıcısı üzerinden yer alan uzantılardaki video dönüştürücüler MP3 ve MP4 başta olmak üzere birçok formatı desteklemektedir.


YouTube Video Download & Convert (Youtube MP3 Dönüştürücü)

Mozilla Firefox tarayıcısı içerisinde en çok kullanılan Youtube Video Dönüştürücü uzantısı olarak karşımıza YouTube Video Download & Convert çıkmaktadır. Uzantıyı tarayıcınıza ekledikten sonra oldukça basit ve hızlı bir şekilde istediğiniz Youtube videosunu mp3, mp4 ve AVI formatından dönüştürebilirsiniz.

youtube video dönüştürücü

 


Simple YouTube to MP3/MP4 Converter (Youtube Video Dönüştürücü)

Youtube video dönüştürücü uzantıları arasında Mozilla Firefox’ta en çok kullanılan uzantılardan bir tanesidir. Video indirme ve video dönüştürme özelliği sebebiyle diğer video dönüştürücü uzantılarından ayrılmaktadır. Kullanım yapısı oldukça kolay olan Youtube video dönüştürücü uzantısı sayesinde istediğiniz formatta değişimler sağlayabilirsiniz.

youtube video dönüştürücü mozilla firefox uzantısı

 

NOT: Telif hakkı içeren şarkıları indirmeniz emek hırsızlığıdır. Bu programların paylaşılma amacı, telif hakkı istemeyen videolardaki soundları indirebilmeniz içindir.

Video İndirme Programları 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
1
1
0
0
0
1
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 13
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2022 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.