Yerli ve Yabancı En Yeni 15 Dizi Önerisi 2021 (Güncel Liste)

Yerli ve Yabancı En Yeni 15 Dizi Önerisi 2021 (Güncel Liste)
23.05.202115:26

İçeriğimizde farklı dizi kategorilerine ait popüler olmayı başaran en iyi diziler yer alıyor. İşte yerli ve yabancı en yeni dizi önerileri.

Haber güncelleme tarihi 14.07.2021 10:15

Yeni Başlayan En Popüler Diziler

İzleyecek yeni bir dizi arayanlar için son dönemlerin en popüler olan ve yeni başlayan dizilerini araştırdık. Listemizde en yeni netflix dizileri, en yeni amazon prime dizileri, en yeni blu tv dizileri ve en yeni televizyon dizileri yer alıyor. İşte izlenmesi gereken yeni diziler listesi…


En Yeni Netflix Dizileri;

1. Fatma (2021) – IMDb: 7.5

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Netflix’te yayınlanan en yeni Türk dizisi Fatma kocası tarafından terk edilen ve hayatı zorluklar içerisinde geçen temizlikçi bir kadının hikayesini anlatıyor. Bir süre önce hapishaneden çıkan kocasını o günden sonra göremeyen Fatma eşini aramaya başlar. Bu süreçte bir cinayete karışan Fatma kendisini suç dünyasının içerisinde bulur. İlk cinayetinden sonra hayatın gerçeklerine vakıf olan Fatma tüm yaşadıklarının intikamını almak ister.

Tür: Dram, Polisiye, Gerilim

Yaratıcı: Özgür Önürme

Oyuncular: Burcu Biricik, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan

Fragman


2. 50M2 (2021) – IMDb: 7.1

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Eğlenceli ve aksiyon dolu yeni bir dizi arayanlar için önerdiğimiz 50 M2 dizisi tetikçilik yapan Gölge isimli genç bir adamın hikayesini anlatıyor. Geçmişine dair uğradığı bir ihanetin sonucunda ortadan kaybolmak zorunda kalan Gölge yine bir yanlışlık sonucunda vefat eden mahalle terzisinin oğlu zannedilir. Zorda kalan mahalleliye de destek olmaya çalışan Gölge hem intikamı için hem de yeni bir hayat için mücadele edecektir.

Netflix'in Dram Dizisi 50m2 İzleyici Yorumları ve Dizi İncelemesi

Tür: Komedi, Dram

Oyuncular: Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt

Fragman


3. Tribes of Europa (2021) – IMDb: 6.8

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Distopik bir geleceği konu edinen bu macera dolu Netflix dizisinde hayatta kalmaya çalışan 3 kardeşin hikayesi anlatılıyor. Kıyamet sonrası yaşam mücadelesi veren Avrupalılar kolonileşerek güç savaşı verirler. Bu sırada gizemli bir bilgiye vakıf olan 3 kardeş ölümün eşiğinde yaşamaya çalışırlar.

Tür: Macera, Dram, Bilim-Kurgu

Yaratıcı: Philip Koch

Oyuncular: Henriette Confurius, Oliver Masucci, Emilio Sakraya

Fragman


4. Shadow and Bone (2021) IMDb: 8.2

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Netflix’in romandan uyarlanan yeni filmi Shadow and Bone fantastik bir hikayeyi konu edinmektedir. Grisha evrenin de geçen dizide vahşi yaratıklar ve insanların arasında yaşanan savaşlar anlatılıyor. Bu iki toplumu huzurlu bir şekilde yaşatacak önemli bir sihirli gücün varlığını gören bir asker hayatını bu zorlu savaş için ortaya koyuyor.

Netflix Shadow and Bone Hakkında Dizi Analizi

Tür: Dram, Fantastik, Aksiyon

Yaratıcı: Eric Heisserer

Oyuncular: Jessie Mei Li, Archie Renaux, Ben Barnes

Fragman


5. Lupin (2021) IMDb: 7.8

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Fransız yapımı en iyi Netflix dizileri arasında yer alan Lupin küçük yaşta babasını kaybeden ve intikam almak isteyen Assane Diop’un hikayesini anlatıyor. Suçsuz yere hapse düşen babasının ölümüyle sarsılan Diop gerçekleri ortaya çıkarmak için ünlü halk kahramanı Arsene Lupin’den ilham alarak harekete geçer.

Lupin Dizisinin Konusu, İzleyici Yorumları ve Detaylı İncelemesi

Tür: Dram, Polisiye

Yaratıcı: George Kay

Oyuncular: Omar Sy, Ludivine Sagnier, Clotilde Hesme

Fragman


6. Sexify (2021) – IMDb: 6.6

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Netflix gençlik dizileri listemizde bulunan Sexify cinsellik konusunda son derece tecrübesiz bir genç kız olan Natalia ve arkadaşlarının macerasını konu ediniyor. Yazılım konusunda dahi olan Natalia bir uygulama geliştirerek üniversiteler arası yarışmada birinci olmayı amaçlar. Bu konuda ona yardımcı olacak isimler ise Monika ve Paulina’dır.

Tür: Komedi, Dram

Yaratıcı: Piotr Domalewski

Oyuncular: Ewa Szykulska, Sandra Drzymalska

Fragman


En Yeni Blu Tv Dizileri;

7. Yeşilçam (2021) – IMDb: 8.1

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Blu Tv dizileri listemizde yer alan ve başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı Blu Tv dizisi Yeşilçam’da sinema perdesinin arkasında yaşanan zorluklar ve bir takım macera dolu serüvenler anlatılıyor. Son derece eğlenceli ve keyifli bir yapım olan Yeşilçam’ın yönetmen koltuğunda ise Çağan Irmak oturuyor.

Tür: Dram, Tarihi

Yaratıcı: Çağan Irmak

Oyuncular: Çağatay Ulusoy, Selin Şekerci, Afra Saraçoğlu

Fragman


8. Doğu (2021) – IMDb: 7.5

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Komedi türünde yeni bir dizi izlemek isteyenlerin tercih edebileceği Doğu isimli dizide hayatı boyunca hiçbir konuda başarılı olamayan bir gencin hikayesi anlatılıyor. Komedyen olmak isteyen Doğu insanları güldürmeyi pek başaramasa da hayali için vazgeçmeden çabalamaya devam eder.

Tür: Komedi

Yaratıcı: Doğu Demirkol

Oyuncular: Doğu Demirkol

Fragman


En Yeni Exxen Dizileri

9. İlginç Bazı Olaylar (2021) – IMDb: 6.7

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Exxen'de bulunan içerikler listemizde de yer alan İlginç Bazı Olaylar dizisinde 35 yaşında hayatında hiçbir iş başaramamış olan İbo’nun hikayesi anlatılıyor. Yaşadığı tüm talihsizlere rağmen ayakta kalmayı başaran İbo artık bir karar vermek zorundadır. Ya ailesinin istediği hayatı yaşayacaktır ya da kendisine yeni bir yol mu çizecektir.

Tür: Komedi

Yaratıcı: İbrahim Büyükak

Oyuncular: İbrahim Büyükak, Zafer Algöz, Füsun Demirel

Fragman


10. Gibi (2021) – IMDb: 8.4

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Hayatı boyunca birbirleriyle sürekli olan didişen Yılmaz ve İlkkan didişmenin yanı sıra başlarına sürekli büyük olaylar açarlar. Günlük hayatta yaşadığımız sıkıntıların ekrandaki hali olan bu iki arkadaşın komedi dolu hikayeleri sizleri bekliyor.  

Tür: Komedi

Oyuncular: Feyyaz Yiğit, Kivanç Kılınç, Ahmet Kürşat Öcalan

Fragman


En Yeni Televizyon Dizileri;

11. Bozkır Aslanı Celaleddin (2021) – IMDb: 8.8

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

İslam ve Türk tarihinin en büyük kahramanlarından biri olan Celaleddin Harzemşah’ın hikayesini anlatan bu yeni dizi hareketli sahneleri ve tarihe yakın gerçekliğiyle dikkat çekiyor. Moğol hükümdarı Cengiz Han’ı yenebilen ve İslam yurdunu ayakta tutabilmek için uğraşan Celaleddin bu süreçte dostlarıyla birlikte savaştan savaşa koşacaktır.

Tür: Tarihi

Oyuncular: Emre Kıvılcım, Yulduz Rajabova, Gülenay Kalkan

Fragman


12. Teşkilat (2021) – IMDb: 7.3

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Televizyon dizisi severler için macera dolu bu yeni dizide Türk istihbarat Teşkilatı Mit’in kahramanlıkları anlatılıyor. Gerçeğe benzer operasyonlarla MİT’in kahramanlıklarını izleyicisine sunan dizinin başrolünde ise başarılı aktör Çağlar Ertuğrul yer alıyor.

Tür: Polisiye, Aksiyon

Oyuncular: Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Mesut Akusta

Fragman


13. Kırmızı Oda (2020) – IMDb: 7.6

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Gerçek yaşanmış hikayelerden uyarlanan bu televizyon dizisinde farklı yaşamlara dair ilginç bilgiler öğreniyoruz. Son dönemde televizyonun en çok izlenen dizileri arasında yer alan Kırmızı Oda psikolojik sorunlarla boğuşan ve destek almak zorunda kalan insanları anlatıyor.

Kırmızı Oda Konusu ve İzleyici Yorumları İncelemesi

Tür: Dram, Aile

Yaratıcı: Cem Karcı, Banu Kiremitçi Bozkurt

Oyuncular: Binnur Kaya, Evrim Alasya, Melisa Sözen

Fragman


14. Masumlar Apartmanı (2020) – IMDb: 8.0

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Takıntılı insanların ilginç hayatlarına şahit olacağınız Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye ve Gülben isimli iki kız kardeşin hikayesi anlatılıyor. En yeni tv dizileri arasında yer alan Masumlar Apartmanı duygu dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Hayatlarını iş ve aile arasında sıkışmış bir şekilde yaşayan iki kardeşine rağmen mutluluğun peşinden koşmak isteyen Han ise hem kendisini hem de ailesini zorlu bir sürecin içerisine sokacaktır.

Masumlar Apartmanı Dizisi İzleyici Yorumları ve Detaylı İncelemesi

Tür: Dram

Yaratıcı: Çağrı Lostuvalı

Oyuncular: Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Merve Dizdar

Fragman


En yeni Marvel Dizileri;

15. The Falcon and the Winter Soldier (2021) – IMDb: 7.5

En Yeni Diziler, Yeni Çıkan Diziler

Marvel dizileri listemizde de bulunan bu yeni dizi Disney + platformu üzerinden yayınlanıyor. Dizide karşımıza yeni bir kaptan Amerika çıktığını görüyoruz. Peki bu yeni adam da kim? Marvel filmleri izlerken yakaladığımız bir sekansta Kaptan Amerika’nın kalkanını bir başkasına verdiğini görüyoruz. İşte o sahneyle başlayan yeni devir The Falcon and the Winter Soldier dizisiyle aksiyon dolu bir şekilde anlatılıyor.

Tür: Macera, Fantastik, Aksiyon

Yaratıcı: Malcolm Spellman

Oyuncular: Anthony Mackie, Sebastian Stan, Wyatt Russell

Fragman

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 2
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.