Şans Eseri Yakalanan 6 Cinayet Zanlısı!

Tamamen tesadüfler üzerine yakalanan bu katiller tüylerinizi ürpertecek! İşte tüm dünyada ses getiren esrarengiz cinayet vakaları sizlerle...
Şans Eseri Yakalanan 6 Cinayet Zanlısı!

Şans Eseri Yakalanan 6 Cinayet Zanlısı!

Acımasızca insanları katleden ve ortadan kaybolan cinayet zanlıları, er yada geç tesadüflerin kurbanı oluyor. Kimisi yaptıkları ile kendini ele verirken, kimisi olay yerinde bıraktığı delillerle yakalanmaktan kaçamıyor. Esrarengiz olan cinayet zanlılarının, kurban ve olay çevresinde bulunmaya devam etmeleri oluyor. Dünya üzerinde büyük ses getiren ve tamamen şans eseri yakalanan 6 cinayet zanlısının, olaylarla ilgili bağlantıları ve yakalanma hikayelerini yazımızda konu aldık. Hem üzücü, hem ürpertici, hem de şaşırtıcı bu tesadüfler kanınızı donduracak cinsten.

İşte tamamen tesadüfen yakalanan cinayet zanlıları;

1. Yarım Kalan Hamburger

Tesadüfen Yakalanan Katiller

Erkek arkadaşından yeni ayrılan Christina Sanoubane, çocuğunun yanında öldürülmüş halde bulundu. Komşusu Robinson'un ihbarı üzerine polis ekipleri olay yerine ulaştığında, kanlar içerisinde yatan kadının yanı başında çocuğunun oturduğunu fark etti. Yapılan incelemede Christina'nın tecavüz edilip öldürüldüğü fark edildi.

Polis, olay yerinde yaptığı araştırmalarda kanlı ayak izlerine rastladı. Şüpheler, maktule yakın birisi tarafından cinayetin işlendiğini gösteriyordu. Polis olay yerinde bulunan bir hamburger parçasını, araştırmaya gönderdiğinde korkunç gerçek ortaya çıktı. 911'i arayarak polise haber veren komşu Robinson, olay yerinde cinayeti işledikten sonra silahını saklamaya çalışırken hamburgerini unuttuğunu itiraf etti.

2. Çevirmeye Takılan Tornavida ve El Feneri

Tesadüfen Yakalanan Katiller

Jimlastikçi Cally Larson, kendi evinde defalarca bıçaklanmış halde ölü bulundu. Olay yerine gelen polis ekipleri, 12 yaşındaki kız çocuğunun okul kitaplarının kapıda durduğunu fark etti. Olası bir hırsızlık vakasına benzeyen olay yeri, Larson'un CD koleksiyonu, sertifikaları ve paralarının yerinde olmaması ile netliğe kavuştu. Hiçbir bulguya rastlayamayan polis, cinayet davası için ilerleme kaydedemediğini belirtti.

Olaydan kısa bir süre sonra çevrede devriye atan polisler, kaldırımda yürüyen bir adamı kontrole aldı. Tedirgin hareketleri ile dikkat çeken adam, cebinden el feneri ve tornavida çıkması ile şaşkınlık yarattı. Polis, gözaltına aldığı adamın evini incelediğinde korkunç bir gerçekle karşılaştı. Meksika asıllı göçmenin dolabında, 12 yaşında vahşice öldürülen Larson'un CD'leri ve gümüş sertifikaları bulundu. Şans eseri yakalanan zanlı, ömür boyu müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

3. Arabada Unutulan Gizemli Not

Tesadüfen Yakalanan Katiller

Tatil için Florida'ya gelen Joan ve iki kızı, vahşi şekilde öldürülmüş olarak bulundu. Beton tuğlalara bağlanarak boğulmaya bırakılan aile, ağzı bantlı ve çıplak şekilde ölüme terk edilmişti. Her kurban 30 kg ağırlığa sahip beton bloklar ile suya atılmış olmasına rağmen, oluşan gaz açığından dolayı su yüzüne çıkmayı başarmıştı. Cesetlerin uzun süre suda beklemesinden dolayı hiçbir bulguya rastlamayan polisler, ailenin arabasını incelemeye aldı.

Joan'ın arabasında bulunan iki not, polislerin dikkatini çekti. El yazısı ile yazılmış notlardan biri Joan'a aitken diğeri bulunamadı. Polis diğer notun katile götüreceğine inanarak, reklam panolarında paylaşımda bulundu. Bir kadın, panoda gördüğü el yazısının, Oba Chandler adında bir müteahhite ait olduğunu fark etti. İhbar üzerine polis, katil zanlısını şans eseri yakalamayı başardı.

4. Süslü Altın İplikler

Tesadüfen Yakalanan Katiller

Josiah Ward ve Sheila Williams çifti, hamilelik konusunda tartışmaya girmesinin hemen ardından bir silah sesi duyuldu. Ward, 911'i arayarak kız arkadaşının intihar ettiğini söyledi. Olay yerine gelen cinayet büro ekipleri, Ward'ın olay anını canlandırmasını istediler.Tutarsız açıklamaları ile dikkat çeken Ward, fiziksel temasta bulunduğunu ısrarla reddetti. Ancak otopside hem zanlı hemde maktulün elinde barut izleri ve altın iplikler tespit edildi.

Araştırmacılar, olay günü giyilen bir elbisenin fotoğrafını Williams'ın odasında gördüler. Fotoğrafa dikkatlice bakan polisler, elbisenin altın iplikleri olduğunu ve olayın hemen ardından Josiah Ward'ın elinde aynı bulgulara rastladıklarını fark etti. Bu delil, Ward'ın ömür boyu hapse mahkum edilmesine yetti!

5. Kanlı Külotlu Çorap

Tesadüfen Yakalanan Katiller

Kathy Woodhouse, bir kuru temizleme dükkanının arkasında tecavüz edilip öldürüldü. Olay yerinde yapılan incelemelerde, mağaza dışarısına atılmış bir çift külotlu çorap bulundu. Katil zanlısının kılık değiştirebileceğini düşünen polisler, esrarengiz bir ihbar üzerine Paul Taylor adındaki adamı sorguya aldı. Tüm gerçekleri ısrarla reddeden zanlının, olay yerine iki blok ötede oturduğu ve kısa süre önce cinsel saldırıdan yargılandığı tespit edildi.

Olayları şiddetle reddeden Taylor, evinin aranabileceğini söylemesi ile en büyük kozu verdiğinin farkında değildi. Polisler, Taylor'un yatağının altında bir parça kesilmiş külotlu çorap izine rastladı. Kuru temizle mağazasında bulunan parça ile eşleşen külotlu çorap, Taylor'un yakayı ele vermesine yardımcı oldu!

İnsanların bodrumlarından çıkan korkunç şeyleri görmek için buraya tıklayın.

6. TV Programında Şöhret Olurken

Tesadüfen Yakalanan Katiller

2008 yılında ansızın ortadan kaybolan Meryem ve kızı Melike Tahnal'dan aile ve çevresi bir daha haber alamadı iddia etti. Olaya el atan polis ekipleri, senelerce süren araştırmalar ile hiçbir sonuç elde edemedi. Olayın rafa kaldırılmasından 11 yıl sonra, bir TV programına katılan Palu ailesi, tüm Türkiye'yi şoka sokacak olayın açığa çıkmasına yardımcı oldu.

Palu ailesi, 2008 yılında ortadan kaybolan Meryem Tahnal ve kızı Melike Tahnal'ı bulmak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı. Aile içi tutarsızlıklar olduğunu fark eden sunucu Müge Anlı ve polis ekipleri, enişte Tuncer Ustael'in itiraflarda bulunmasını bekledi. Olayın tüm gerçeklerini ısrarla reddeden Ustael ve Palu ailesi, gelen ihbarlar ve çelişkili ifadeler ile köşeye sıkıştı. Olayın altında yatan gerçek tüm Türkiye'yi şoke ederken, cinayeti eniştenin işlediği ve tüm ailenin bunu bildiği ortaya çıktı.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.