ŞOK AKTÜEL

ŞOK Aktüel Katalog

Türkiye’nin en çok tercih edilen yüksek indirimli marketlerinden Şok Market’in her hafta yayınlanan Şok Aktüel Ürünler Kataloğu ve broşürünü sizler için bu sayfada alt alta bir araya getiriyoruz. Şok Aktüel indirimleri, kampanyaları ve Şok Aktüel Promosyon ürünlerini önceden bilmek ve hangi günler satışa çıkacağını öğrenmek için bu sayfamızı her gün takip edebilirsiniz.


ŞOK’da Bu Hafta

Türkiye’nin bütün illerinde faaliyet gösteren ve her gün binlerce müşteriyi şubelerinde ağırlayan Şok Market, indirimli ve kampanyalı Şok ürünlerini Şok Aktüel Kataloğu sayfalarında vatandaşlar ile buluşturuyor.

Şok Marketlerden alışveriş yapan birçok müşteri “Şok’ta bu hafta ne var?” “Şok Aktüel Kataloğu indirimli ürünler neler?” gibi soruları sorarken, bizler de bu sayfada her hafta Şok Aktüel’de yer alan ürünlerin kataloglar halinde bir araya getiriyoruz. Bu sayfada yer alan ve her hafta güncellenen Şok Aktüel ve kataloglarını takip edebilir, indirimli kampanyalı ürünlerden çok önceden haberdar olabilirsiniz.


ŞOK Aktüel Katalog Ürünler Hangi Günler Satışta

Şok Aktüel Katalogları içerisinde yer alan ürünler genel olarak Şok Marketlerde hafta Çarşamba ve Cumartesi günleri reyonlarda yerini almaktadır. Bugünler de ŞOK Market içerisinde hangi ürünlerin satılacağını, sizler için hazırladığımız Sol Aktüel kategorisi içerisinde yer alan ve her gün güncellenen Şok Aktüel Ürünler Kataloğu içeriklerinden öğrenebilirsiniz.


ŞOK Market Çalışma – Mesai Saatleri 2020

Türkiye’de yer alan birçok yüksek indirimli market gibi Şok Market çalışma – mesai saatleri aynıdır;

Türkiye’nin 81 ilinde şubesi bulunan ŞOK Marketler Zincirinin;

Açılış Saati: 09.00

Kapanış Saati: 21.00

Öğle Arası: Sadece Cuma günleri Cuma namazı saati ara verilmektedir.


ŞOK Kimin Ne Zaman Kurulmuştur ve Kaç Şubesi Var?

ŞOK Kimin ve Ne Zaman Kuruldu

1995 yılında kurulan " ŞOK Marketler T.A.Ş. uzun yıllar Migros Ticaret A.Ş kontrolünde ticaret yaşamını sürdürdü.2011’in Ağustos ayında ise Yıldız Holding şirketlerinden Gözde Girişim liderliğinde bir konsorsiyum tarafından satın alındı. Satışla birlikte konseptini tamamen yenileyen Şok Market, mağazalarını baştan sona yeniledi, tüketicilerin bildiği ve alıştığı " markalı ürünleri " uygun koşullarla müşterilerine sunmaya başladı.

ŞOK’in Kaç Şubesi Var?

Şok Market’in şube sayısı 2018 verilerini göre 6.364 adettir. Günümüzde ise bu sayının 7 bin civarına geldiği belirtilmektedir.


ŞOK Şirketi Hisse Sahipleri ve Hisse Paylaşımları;

Ortağın Adı-Soyadı/Ticaret Unvanı           Sermayedeki Payı(TL)     Sermayedeki Payı(%)

TURKISH RETAIL INVESTMENTS B.V. : 144.000.000 TL     %23,53

GÖZDE GİRİŞİM SERMAYESİ Y.O.A.Ş  : 140.400.327,27 TL              %22,94

TEMPLETON S.M.F IV LDC : 36.000.000 TL           %5,88

EUROPEAN BANK FOR REC. AND DEV. : 33.950.000 TL    %5,55

YILDIZ HOLDİNG A.Ş : 33.428.571 TL       %5,46

TURKISH HOLDINGS IV COOPERATIEF U.A. : 31.571.531 TL           %5,16

DİĞER: 192.578.141,73  %31,47

TOPLAM: 611.928.571   %100


Ay Ay Güncel ŞOK Aktüel Kataloğu Ürünleri

Ocak Ayı ŞOK aktüel katalog broşür, Şubat ŞOK aktüel ürünleri, Mart ayı ŞOK aktüel kataloğu, Nisan aktüel katalog ŞOK broşürü, Mayıs aktüel ŞOK ürünleri, Haziran aktüel ŞOK broşürü, Temmuz aktüel katalog, Ağustos ayı ŞOK ürünleri, Eylül ŞOK indirim ürünleri, Ekim ayı indirimli broşürleri, Kasım ŞOK Aktüel Kataloğu, Aralık ŞOK Aktüel ürünleri gün gün sayfanın devamında sıralanmıştır.

Devamını GörGizle

Şok Aktüel Haberleri

1 2 3 4 
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.