Siyah Noktalar İçin Yüz Maskesi Markaları ve Kullanıcı Önerileri

Siyah Noktalar İçin Yüz Maskesi Markaları ve Kullanıcı Önerileri
23.08.202013:38

Günümüzde insanların ortak sorunlarından bir tanesi de siyah nokta problemidir. Sizler için bu içeriğimizde siyah noktalar için tasarlanmış en iyi yüz maskelerini inceledik. İşte siyah noktalar için en iyi yüz maskesi modelleri.

Haber güncelleme tarihi 18.05.2021 13:51

Siyah Noktalar İçin En İyi 15 Yüz Maskesi Modelleri

En önemli cilt sorunlardan birisi olan siyah nokta problemini sizin için önerdiğimiz özel maskelerle giderebilirsiniz. Bu tür sorunları en aza indirmeniz için en çok kullanılan ve tavsiye edilen siyah noktalar için yüz maskesi markalarına göz atabilirsiniz. İşte siyah noktalar için yüz maskesi modelleri.


1. L'Oreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı

L'Oreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı

Özel olarak seçilmiş 3 şeker (esmer, sarı, beyaz) ile kivi tohumlarının birleşmesiyle L'Oreal Paris Siyah Nokta Karşıtı ürünü eşsiz bir peeling etkisi yapmaktadır. Aynı zamanda L'Oreal Paris Şeker Peelingi’nin içerisine bulunan nane yağı sayesinde cildinizi yatıştırarak kapanmış gözeneklerinizi tamamen açmaktadır. Bunlarla birlikte içerisindeki limon yağı güneş ve doğum lekelerini de gözle görülür şekilde yok etmektedir. Tüm bu bileşenlerin sonucunda harika bir peeling ve siyah nokta karşıtı maskesi ortaya çıktı diyebiliriz.

ARTILAREKSİLER
Cildi anında temizlemesi 
1 haftada siyah noktaları azaltabilmesi 

L'Oreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı Nasıl Kullanılır?

1. Cildinizi temizleyerek tamamen temiz ve kuru olduğundan emin olmalısınız.

2. Sonrasında ellerinizi ıslak nemli suyla ıslatın ve masaj yaparak cildinize uygulayın.

3. Haftada 3 kere kullanabilirsiniz.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

L'Oreal Paris Şeker Peelingi Siyah Nokta Karşıtı Kullanıcı Yorumları

👤 Duştan sonra denedim kokusu ve yapısını beğendim. İlk uygulamadan sonra gözlemim gerçekten peeling etkisi başarılıydı. Cildim çok kuru ve hassastır peeling sırasında yanma gibi bir sıcaklık oldu ama farklı bir histi sonra kuruma olmadı ve ışıltı verdi. Düzenli kullanım sonrasında siyah nokta ve gözeneklere etkisi artar umarım. Y. P.

👤 Ben hep ışıltı canlandırıcı olanı kullandım onun peeling etkisi granülleri daha fazla bu o kadar yoğun partiküllü değil fakat anlamadığım bir şekilde daha etkili gibi geldi eve peeling yaparken gerçekten ısınıyor kullanınca anlayacaksınız ve cildi matlaştırıp blur bir görüntü veriyor beğendim. M. K.


2. Innova Mask Beautenova Siyah Nokta Arındırıcı Kil Maske

Innova Mask Beautenova Siyah Nokta Arındırıcı Kil Maske

Bu ürün köpük yapısıyla cildi arındırarak cilt yaşlanmasında görülen belirtileri en aza indirmektedir. Eşsiz formülü sayesinde bu make yüzünüzdeki tıkanmış gözeneklerin temizlenmesine yardımcı olarak teninizdeki doğal yenilenmeyi uyarmaktadır. Innova Mask Beautenova aynı zamanda siyah noktaları giderir ve cildi derinlemesine temizler.

ARTILAREKSİLER
Tüm cilt tiplerine uygun olmasıSivilcelere karşı etkili olmaması
Cildi derinlemesine temizleyebilmesi 

Innova Mask Beautenova Siyah Nokta Arındırıcı Kil Maske Nasıl Kullanılır?

1. Bir bezelye tanesi kadar ürünü önce köpürtün

2. Uygulamak istediğiniz bölgenize masaj yaparak güzelce yedirin.

3. 5-10 dakika bekleyin.

4. Ilık suyla ya da ıslak havluyla durulayın.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Innova Mask Beautenova Siyah Nokta Arındırıcı Kil Maske Kullanıcı Yorumları

👤 Ben ilk olarak kokusunu çok beğendim çok güzel hem kıvamı hem kokusu. Siyah noktaları da zamanla iyice solduruyor. Buharda yumuşamış olarak üzerine sürerseniz daha etkili ben ütü yaparken ya da yaptık dan sonra sürüyorum :) düzenli kullanıldığımda başarılı ben haftada 3 kullanıyorum. P. E.

👤 Öncelikle mükemmel bir kokuya sahip olduğunu söyleyebilirim. 1 defa kullandım etkilerini bekliyorum açıkçası düzenli kullanımda. İlk kullanımda gözenekler pıt diye kapandı diyemem açıkçası. Ama ilk izlenimi güzel. Eminim ki 1 hafta kullandıktan sonra çok daha güzel etki verecektir çünkü hiçbir krem bir kullanımda o etkiyi veremez. U. L.


3. Homm Soyulabilir Siyah Karbon Maske Siyah Nokta Karşıtı

Homm Soyulabilir Siyah Karbon Maske Siyah Nokta Karşıtı

Bu ürün ilk uygulamanızda bile cildinizdeki tıkanmış gözenekleri tamamen açarak teninizin yenilenmesini sağlayabilmektedir. Bu maske kırışıkları fark edilecek şekilde azaltarak aynı zamanda hücre yenilenmesini tetikler. Bu sayede cildiniz daha canlı görünür. Bunlarla birlikte Homm soyulabilir maske yüzünüzde koruyucu bir bariyer gibi sararak olumsuz çevresel etkenlerden sizi korumaktadır.

ARTILAREKSİLER
Cildin tıkanmış gözeneklerini açabilmesiIslak kullanımın olmaması
Tenin renk farkını azaltabilmesi 

Homm Soyulabilir Siyah Karbon Maske Siyah Nokta Karşıtı Nasıl Kullanılır?

1. Uygulayacağınız yerinizi öncelikle ılık suyla yıkayın kurulayın ve tamamen temizleyin.

2. Sonrasında gözlerinize girmeyecek şekilde masaj yaparak cildinize uygulayın.

3. 30 dakika bekledikten sonra yavaşça cildinizden soymaya başlayın.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Homm Soyulabilir Siyah Karbon Maske Siyah Nokta Karşıtı Kullanıcı Yorumları

👤 Yorumlara bakarak aldım ve çok emin değildim diğer maskeler gibi çıkacağı için. Önce alnımda küçük bir kısımda denedim. Maskeyi yaptığım kısım ile yapmadığım kısım arası inanılmaz fark oldu. Resmen pürüzsüz ve yağdan arındırılmıştı maske uyguladığım yüzey. Artık müdavimiyim diyebilirim. Ş. Ö.

👤 Maskenin yanında küçük bir el kremi hediye göndermişler. Teşekkür ederim, oldukça yumuşak ve nemlendiren bir krem :) Maskeyi denedik eşimle beraber, ilk kullanım için sonuç harika :) çok kalın sürmemek gerek yoksa geç kuruyor aklınızda olsun. İ. G.


4. Black Red Soyulabilir Siyah Maske Arındırıcı

Black Red Soyulabilir Siyah Maske Arındırıcı

Black Red soyulabilir siyah maske sayesinde siyah noktalarından kısa sürede kurtulabilirsiniz. Bu maske cildinizi yenileyerek yeni hücre oluşumunda teninizi tetikler. Aynı zamanda yüzünüzü temizleyerek daha parlak bir görünüm elde etmenizi sağlar. Bununla birlikte bu ürün uygun fiyatıyla ve kalitesiyle kullanıcıları tarafından tavsiye edilmektedir.

ARTILAREKSİLER
Soyulabilir olmasıNemlendirici özelliğinin olmaması
Uygun fiyatlı olması 

Black Red Soyulabilir Siyah Maske Arındırıcı  Nasıl Kullanılır?

1. Pamuk beze dökerek yüzünüze yavaşça uygulayın.

2. Uyguladıktan sonra bir süre bekleyin ve cildinizi durulayın.

3. Haftada 2-3 kere tercihinize göre kullanabilirsiniz.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Black Red Soyulabilir Siyah Maske Arındırıcı Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü indirimliyken uygun bir fiyata aldım. Alalı yaklaşık 1 ay oluyor her akşam kullanmaya çalıştım burnunda siyah noktaları olan birisiyim ve gerçekten düzenli kullanımda siyah noktalarımı gözle görülür şekilde azalttı ve gözeneklerimi küçülttü tabi yanında başka şeyler de kullandım almayı düşünenlere bu ürüne şans vermelerini öneririm. Y. A.

👤 Duştan sonra uyguluyorum sabaha kadar cildimde kalıyor. Haftada iki gün kullanıyorum sadece bu şekilde kullandığımda büyük bir fark oldu. Çok dikkat etmek gerekiyor gün ışığı konusunda ama güneş kremi kullanmak da gerekiyor. Gözeneklerim küçüldü daha aydınlık yüzüm. Siyah noktalarımda çok işe yaramadı iki aydır kullanıyorum. Ama sivilcelerime iyi geldi izlerimde küçüldü bakalım ilerleyen zamanda nasıl olacak. P. M.


5. Garnier Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı

Garnier Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı

Doğal kömürün ve salisilik asittin birleşimiyle tamamen siyah nokta karşısı olan bu maske ortaya çıkmıştır. Düzenli kullanım sonrasında bu maske inatçı siyah lekeleri bile tamamen azaltacaktır. Aynı zamanda Garnier'in bu maskesi cildinizin nem oranını arttırarak hem parlak hem de siyak noktalardan arınmış bir cilde sahip olmanıza yardım edecektir.

ARTILAREKSİLER
Ölü deriyi yenileyebilmesi 
Kısa sürede kalıcı etki verebilmesi 

Garnier Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Nasıl Kullanılır?

1. Cildinizi öncelikle temizleyin.

2. Nemli cildinize sürün.

3. Birkaç dakika bekledikten sonra masaj yaparak ovalayın.

4. Yüzünüzü durulayın.

5. Haftada 3-4 kullanım için uygundur.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Garnier Kömürlü Siyah Nokta Karşıtı Kullanıcı Yorumları

👤 Ürünü ilk defa denedim. Henüz 4. Gündeyim fakat ilk uygulamamın ardından gözle görülür süper etki etti herkese tavsiye ederim. Uygularken fazla ince bir tabaka sürmeyin ve sadece cildinizdeki yağlı bölgeye uygulayın. Süper etki süper kalite E. Y.

👤 Bu fiyata iyi bir performansı var. Yüzünüzden soyarken biraz acıyabiliyor ama bu genel bir özellik soyulabilen maskelerde. Bence gayet iyi bir ürün, herhangi bir alerji yapmadı bende ve düzenli kullanımda daha iyi olacaktır. Kullanmadan önce buharla gözeneklerinizi açarsanız daha iyi sonuç alabilirsiniz. I. G.


6. Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici

Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici

Neutrogena Visibly Clear siyah noktaların azalmasını sağlamaktadır ve yeniden oluşmasını engellemektedir. İlk günden itibaren bu maskenin etkisini hissedecekseniz. Bu ürün kremsi formülündeki micro tanecikleri sayesinde daha parlak bir tene sahip olmanızı sağlayacaktır. Kullanımdan sonraki derinlemesine temzilik sayesinde bu maske yüzünüzden siyah noktaları 3 haftaya kadar uzak tutar.

ARTILAREKSİLER
Tüm ciltlerine uygun olmasıNemlendirici özelliğinin olmaması
Cildi derinlemesine temizleyebilmesi 

Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Nasıl Kullanılır?

1. Siyah noktaların bulunduğu yere masaj yaparak uygulayın.

2. Birkaç dakika bekledikten sonra güzelce durulayın.

3. Haftada 3-4 kere tercihinize göre kullanabilirsiniz.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Neutrogena Visibly Clear Siyah Nokta Temizleyici Kullanıcı Yorumları

👤 Bütün peelingleri bence çöpe atin kesinlikle denediğim ve etkisini gördüğüm tek temizleyici kesinlikle siyah noktaları düzenli kullanımda küçültüyor. Çok daha pahalılarını da denediğim bunda aldığım sonucu hiçbirinde alamadım. Tereddütsüz alin derim tabi düzeni kullanırsanız çok etkisini görürsünüz. Ö. A.

👤 Yeşil kutulu peelingini kullanmıştım. O üründen çok memnun kaldığım gibi bu üründen de memnun kaldım. Peelingin içindeki taneciklerin boyutu ne aşırı iri ne de aşırı küçük, tam kararında olmuş. Benim hassas cildimde herhangi bir tahriş, yanma ve kızarmaya neden olmadı. Bu açıdan benim gönlümü fethetti. Bir de peeling uygulamasından sonra cildim bebek gibi yumuşacık ve tertemiz oluyor. Bu açıdan da çok sevdiğim ve memnun kaldığım bir ürün oldu. S. T.


7. Clinique Anti-Blemish Clinical

Clinique Anti-Blemish Clinical

Anti-Blemish Clinical cildi arındırarak ölü derinizi tamamen yeniler. Aynı zamanda Laminaria Sacharina eşsiz formülü sayesinde sivilceye sebep olabilecek gözenek tıkanmasını en aza indirerek akne oluşumunu azaltır. Bunlarla birlikte akne sonrası hassas ciltlerde oluşan kızarıklık ve irritasyon görünümü dengeleyerek yüzünüzün rengini stabil oranına sabitler.

ARTILAREKSİLER
Akne oluşumunu engelleyebilmesiYüksek fiyatlı olması
Tüm cilt tipleri için uygundur 

Clinique Anti-Blemish Clinical Nasıl Kullanılır?

1. Yüzünüzü Cleansing Foam veya bar ile temizleyin.

2. Şişeyi çalkalayın pamuk parçasını ıslattıktan sonra yüzünüze ve boynunuza uygulayın kesinlikle göz ile temastan kaçının.

3. Siyah noktalar ve akne giderildikten sonra da kullanıma devam edin. Sonrasında oluşabilecek cilt sorunları için koruyucu bir duvar olacaktır.

4. Clinique Anti-Blemish Clinical’ı günde 2 kez sabah-akşam kullanın.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Clinique Anti-Blemish Clinical Kullanıcı Yorumları

👤 Güzel bir ürün, doktorun verdiği sivilce kremimle aynı kokuya sahip ama onun gibi sürdükten sonra rahatsızlık vermiyor siyah noktaları da çok azalttı fiyatına göre bence çok başaralı 2 aydır kullanıyorum gözle görülür bir fark var tavsiye ediyorum. Ş. Y.

👤 Küçücük bir şey gelince baya hayal kırıklığına uğramıştım ama ilk kullanımdan itibaren işe yarıyor gerçekten çok başarılı. Birkaç kullanımda bile yüzümü parlattı 1 haftadır kullanıyorum sivilcelerim de yavaş yavaş kaybolmaya başladı kesinlikle alınabilecek bir ürün. E. T.


8. Farmasi Dr. C. Tuna Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske

Farmasi Dr. C. Tuna Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske

Bu ürün içerisindeki aktif karbon sayesinde cildinizdeki yağı ve kiri temizleyerek yerine parlak bir cilt bırakmaktadır. Aynı zamanda Farmasi Dr.C.Tuna Detoks Etkili Siyah Maske derinizdeki ölü hücreleri yenileyerek siyah nokta oluşumunu en aza indirmektedir. Bunlarla birlikte yaşlılıkla gelen yüz kırışıklarını, güneş lekelerini de arındırarak tamamen pürüzsüz bir cilde sahip olmanıza olanak sağlamaktadır.

ARTILAREKSİLER
Ölü hücreleri derinlemesine temizleyebilmesi 
Siyah nokta oluşumlarını engelleyebilmesi 

Farmasi Dr. C. Tuna Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske Nasıl Kullanılır?

1. Göz ve dudak çevresinden kaçınarak yüzünüze tabaka halinde uygulayın.

2. 25-30 dakika bekleyin.

3. Kuruduktan sonra soyarak çıkartın.

4. Haftada tercihinize göre 1 veya 2 kere kullanabilirsiniz.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Farmasi Dr. C. Tuna Aktif Karbon Detoks Etkili Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

👤 Eşimin siyah noktaları için aldık. Ortaya çıkardı ama birkaç kere kullanımda çekip almadı kendinizin temizlemesi lazım uzun süreli kullanımda işe yarayacaktır. Onun dışında rahat soyulması güzel diğer maskeler gibi acı vermiyor ve yumuşak güzel görüntü bırakıyor. Ö. A.

👤 Çok güzel temizliyor banyodan sonra yapıldığında faydası büyük, küçük tüylerimde aldığı için briz can yakıyor ama sonrasında bıraktığı his güzel. 2 haftadır kullanıyorum siyak noktalarımda kaybolmaya başladı ben çok memnunum kullanmanızı tavsiye ederim ama 1 2 kere kullanıp işe yaramıyor demeyin en az 1 2 hafta kullanmanız gerekiyor. E. Y.


9. Rituel De Beaute Aloe Vera Siyah Nokta Burun Bandı

Rituel De Beaute Aloe Vera Siyah Nokta Burun Bandı

Rituel De Beaute Aloe Vera Siyah Nokta Burun Bandı adından da anlayacağınız gibi yüzünüze zarar veren hiçbir katı madde içermemektedir. Bu bant burnunuzdaki ölü deriyi temizleyerek pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza yardım etmektedir. Aynı zamanda bu burun bandı güneş lekelerini de gözle görülür bir şekilde yok etmektedir.

ARTILAREKSİLER
Siyah noktalara kesin çözüm olması 

Rituel De Beaute Aloe Vera Siyah Nokta Burun Bandı Nasıl Kullanılır?

1. Öncelikle cildinizi tamamen temizleyin.

2. Daha sonra burun bandını takın.

3. 15 dakika bekleyin ve bandı çıkarın.

4. Daha sonra yüzünüzü detaylı bir şekilde temizleyin.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Rituel De Beaute Aloe Vera Siyah Nokta Burun Bandı Kullanıcı Yorumları

👤 Çok fazla burun çevremde siyah noktam var gözeneklerimde açık buna rağmen duştan sonra kullandığımda tertemiz yapıyor kesinlikle tavsiye ederim çoğu markaya göre daha iyi sırf bir haftadadır kullanıyorum ve bu sonucu aldım 1 2 ay sonra ne olur düşünemiyorum tereddüt etmeden alabilirsiniz. M. L.

👤 Ürünün etkili olmasını istiyorsanız duştan sonra kullanırsanız etkisini fazlasıyla görürsünüz ben gayet memnunum yaklaşık 1 aydır kullanıyorum her duştan çıktığımda hemen hemen sürüyorum siyah noktalarım hiç kalmadı resmen yüzümü de parlatıyor fiyatına göre çok başarılı almanızı tavsiye ediyorum. K. C.


10. Ostwint Cilt Yenileyici Soyulabilir Komple Cilt Bakım

Ostwint Cilt Yenileyici Soyulabilir Komple Cilt Bakım

Kuru veya nemli bir cilde sahip olsanız bile Ostwint her türlü cilde uygun olmak üzere üretilmiştir. Teninizin hassas olsa da yüzünüzü aşındırmadan arındırıcı formülü sayesinde yeniden yaratacaktır. Bu maske tıkanan gözeneklerinizi temizleyerek siyah nokta ve akne oluşumu en aza indirmektedir. Bunlarla birlikte Ostwint ölü hücrelerden yüzünüzü arındırarak cildinize yumuşaklık kazandırmaktadır.

ARTILAREKSİLER
Cildin yumuşaklığını arttırması 
Tüm cilt tiplerine uygun olması 

Ostwint Cilt Yenileyici Soyulabilir Komple Cilt Bakım Nasıl Kullanılır?

1. Yüzünüzü öncelikle temizleyin.

2. Uygulamak istediğiniz yerinize masaj yaparak sürün.

3. 15-20 Dakika bekleyin kuruduğundan emin olun.

4. Ilık suyla veya nemli havluyla temizleyin.

5. Haftada 2 defa kullanım için uygundur.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün TükendiTrendyol ₺Hepsiburada ₺

Ostwint Cilt Yenileyici Soyulabilir Komple Cilt Bakım Kullanıcı Yorumları

👤 Daha önceden kullandığım bir üründü. Burada bulduğuma çok sevindim annemin doğum lekelerini açtı. Tüm vücudunuza kullanabiliyorsunuz. Benim de sivilcelerime çok iyi geldi 2 hafta kullandım sonra sivilcelerim resmen kayboldu iyi sonuç almak istiyorsanız en az 1 hafta kullanın. S. K.

👤 Daha etkili ve bu kadar uygun bir peling olamaz kesinlikle alın görün faydasını net harika güneş lekelerimi bile yok ediyor 1 hafta da böyle sonuçlar aldım kesinlikle kullanmanızı öneriyorum cildim normalde benim çok yağlı bu yüzden hep sivilce çıkıyordu maskeyi kullanmaya başladıktan sonra yüzüm eskisi kadar nemli olmuyor daha. İ. B.


11. Avon Clearskin Siyah Noktalar için Maske

Avon Clearskin Siyah Noktalar için Maske

Avon Clearskin papatya özü içeren formülü sayesinde yüzünüzü pürüzsüz şekilde parlatacaktır. Cilt sorunlarına bire bir yapılmış Avon Clearskin düzenli kullanım sonrasında akne ve siyah noktalarınızı gözle görülür şekilde yok edecektir. Bunlarla birlikte Avon Clearskin güneş ve doğum lekelerine de iyi gelmektedir. Aynı zamanda Avon Clearskin her türlü ciltle uyum içerisindedir. Hassas cilde sahip olanlarda gönül rahatlığıyla Avon Clearskin’ı kullanabilirler.

ARTILAREKSİLER
Uygun fiyatlı olması 

Avon Clearskin Siyah Noktalar için Maske Nasıl Kullanılır?

1. Yüzünüzü temizleyin ve ince bir tabaka şeklinde uygulayın.

2. Maskenin rengi maviden beyaza dönene kadar bekleyin.

3. Nemli havlu veya ılık suyla yüzünüzü durulayın.

4. Haftada da 2 veya 3 kere kullanabilirsiniz.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Avon Clearskin Siyah Noktalar için Maske Kullanıcı Yorumları

👤 Urunu yüzünüze sürüp bekletiyorsanız. Gözenekleri sıkılaştırıyor. Göz çevresindeki yorgunluk hissini alıyor. Yüzünüzü geriyor. T bölgesi dışında olan yüzeyleri biraz kurutuyor. Ama o kadar süper temizliyor ki. Siyah noktalar için ise düzenli kullanım önemli. Bu ürünün bir de soyulabilen siyah nokta jeli var. Bu ürünle birlikte harika ikililer. Cildim hassas. Karma bir cilt. Kolay kızarıyor. Ama bu ürün vazgeçilmezim. Yıllardır kullanıyorum. D. G.

👤 Ürünü şu an kullanıyorum ve gayet güzel iki üç haftadır uyguluyorum ve siyah noktalarımın azaldığını gördüm size öneririm boyutu için de söylemem gereken küçük olması ve kötü ama tam görseldeki boyutu geldi benim görüşüm burun kenarıma çeneme ve anlıma uyguluyorum o yüzden büyüğe gerek duymadım biraz uzun oldu ama okumanızı tavsiye ederim. Z. I.


12. Kuaf Soyulabilir Siyah Cilt Maskesi

Kuaf Soyulabilir Siyah Cilt Maskesi

Kuaf içeriğinde bulunan polifenoller, çinko, kalsiyum ve potasyum ile cildiniz için tam anlamıyla bir besin kaynağıdır. Aynı zamanda Kuaf yüzünüzde ki nem oranını dengeleyerek kan dolaşımını hızlandırmaktadır. Cildinizde oluşan iltihap veya ödem izlerini de yok etmektedir. Bunlarla birlikte yaşlılıkla gelen buruşukları da düzenli kullanım sonrasında azaltmaktadır.

ARTILAREKSİLER
Soyulabilir türde olmasıNemlendirme özelliğinin olmaması
Cildi detaylıca temizleyeiblmesi 

Kuaf Soyulabilir Siyah Cilt Maskesi Nasıl Kullanılır?

1. Elinize sürmeden fırça yardımıyla yüzünüze uygulayın.

2. 30 dakika bekleyin ve tamamen kuruduğundan emin olun.

3. Ilık suyla cildinize baskı uygulamadan yavaşça temizleyin.

4. Eğer yüzünüzde siyah noktaların yoğunluğu ya da herhangi bir leke var ise 15 dakika daha bekleyebilir ve elinizle soyabilirsiniz.

5. Haftada en fazla 2 kere kullanabilirsiniz.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Kuaf Soyulabilir Siyah Cilt Maskesi Kullanıcı Yorumları

👤 Yüze rahatça sürebiliyorsunuz. Soyma işlemi yaparken biraz canım acıdı (diğer soyulabilir maskeler ile kıyasla) sonuç olarak memnun kaldım. Çok siyah noktası olan biri değilim ama cilt temizliğini bence güzel yaptı. Kokusu ve verdiği his çok güzel. Paketleme de gayet iyiydi. Bazı yorumlarda pompasında sorun olduğu söylenmişti ama ben bir sıkıntı yaşamadım ve en hızlı şekilde kargoladılar. A. A.

👤 Annemin hesabından sipariş vermiştik. Bir iki aydır ikimiz de kullanıyoruz ve inanılmaz memnunum. Kullanacak olanlar için tavsiye: maskeyi yapmadan önce yüzünüzü temizle jeli veya sabunla iyice temizleyip kurulayın. Sonrasında maskeyi uygulayın. Ben çok ince sürmüyorum, kuruması için talimatta 25 dakika yazıyor ama ben 1 saat kadar bekliyorum, sonra çıkarıyorum. Çıkarınca siyah arka planda (mesela kendi şişesinin önüne tutarak) incelerseniz gözeneklerinizi nasıl temizlediğini göreceksiniz. M. E.


13. Claderm Aloe Vera Kil Maskesi

Claderm Aloe Vera Kil Maskesi

Bu maske eşsiz formülü sayesinde yüzünüze zarar vermeden cildinizi ölü hücrelerden tamamen arındırmaktadır. Aynı zamanda Claderm onarıcı formülüyle cilt tonunuzun iyileşmesinde baş rol oynamaktadır. Bu maske anti iltihap ve anti bakteriyel sorunlardan oluşabilecek siyah noktaları da düzenli kullanım sonrasında en aza indirmektedir. Böylece Claderm yüzünüzü temizleyerek ve nem oranını sabitleyerek kısa sürede bebeksi bir tene sahip olmanıza en büyük destekçiniz olacaktır.

ARTILAREKSİLER
Sivilce oluşumunu engellemesi 
Cilde parlak bir görünüm sağlaması 

Claderm 50 ml Aloe Vera Kil Maskesi Nasıl Kullanılır?

1. Pamuk kullanarak yüzünüze masaj yaparak sürün. Durulamayın.

2. Hassas ciltlerin haftada da 2-3 kez kullanması önerilir. Cildinize göre kendiniz sınırlı şekilde kullanabilirsiniz.

3. Eğer sabah kullanırsanız güneş kremi kullanmanızı öneriyoruz.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor Ürün TükendiTrendyol ₺Hepsiburada ₺

Claderm 50 ml Aloe Vera Kil Maskesi Kullanıcı Yorumları

👤 İki haftadır kullanıyorum temiz cilde ve küçük bir pamuğa azıcık sürüp yüze tampon şeklinde uyguladığımda hafif bir yanma oluyor fakat sabah yüzümdeki o parlaklık ve ışıltıya inanamıyorum cildim resmen tapacak bir dahaki sefer büyüğünü alacam. A. T.

👤 Ürünüm çok çabuk geldi. Ayrıca içinde tester ürünleri vardı. Siyah noktalarım ve birkaç tane yağ bezelerim için almıştım. Henüz bir haftadır kullanıyorum. Yüzümü yıkadıktan sonra tonikten önce kullanıyorum. Cildimi gıcır gıcır temizlediğini düşünüyorum. Canlılık veriyor. Şimdilik bu kadar. S. G.


14. Clean & Clear Siyah Nokta Temizleyici

Clean & Clear Siyah Nokta Temizleyici

İçerisinde bulunan yağ içermeyen formülü sayesinde bu maske gözeneklerinizi tıkamadan cildinizin temiz kalmasını sağlayacaktır. Clean & Clear'da bulunan quick break-up complex ve mikro-tanecikler ile peeling etkisi yaratarak ölü deriyi arındırır. Bu sayede cildiniz yumuşar. Siyah noktalar için ise içerisinde doğal jajobodan yapılmış tanecikler bulunmaktadır. Bu tanecikler cildinizi soyarak yüzünüze zarar vermeden teninizi yeniden canlandırır.

ARTILAREKSİLER
Kusursuz temizlik yapabilmesi 
Cildin yumuşaklığını arttırması 

Clean & Clear Siyah Nokta Temizleyici Nasıl Kullanılır?

1. Göz çevresinden kaçınarak ıslak yüze masaj yaparak uygulayın.

2. Kullanım sonrasında cildinizle uyumlu nemlendiriciyle destekleyin.

3. Her gün kullanıma uygundur.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol Hepsiburada ₺

Clean & Clear Siyah Nokta Temizleyici Kullanıcı Yorumları

👤 Günlük peeling seçenekleri arasında tercih ettiğim tek ürün. Günlük olarak kullanıyorum ve olumsuz bir etki yapmadı. Tabi cilt tipine göre değişiklik gösterir. Benim yüzüm sabah kalktığında çok yağlanmış oluyor. O yüzden özellikle sabahları kullanıyorum. Cildimi yağdan arındırıyor, parlak ve temiz görüm kazandırıyor. Düzenli kullanımda farkı görmeye başlarsınız. G. C.

👤 Harika hemen faydası görülüyor güzel sonuç almak için yüzünüzü temizleme ürünleriyle temizleyip daha sonra ıslak yüzünüze uygulayın masaj yapa yapa daha sonra 5 dakika bekletip yıkayın üzerine tekrar temizleme jeli kullanın ve kurutmadan bırakın kendi kurusun daha sonra da cildinize uygun (yağsız) nemlendirici kullanın harika göreceksiniz cildinizi. D. Ş.


15. Organix Soyulabilir Siyah Maske

Organix Soyulabilir Siyah Maske

Bu maske cildinizdeki ölü hücreyi temizleyerek teninizin hava almasını ve sıkılaşmasını sağlamaktadır. Organix'in soyulabilir maskesi yüzünüzün nem oranını dengeleyerek siyah nokta ve akne oluşumunu en aza indirmektedir. Düzenli kullanım sonrasında ise cildinizi tamamen pürüzsüz hale getiren bu maske ipeksi bir yüze sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

ARTILAREKSİLER
Gözenekleri küçültebilmesiSivilcelere karşı etkili olmaması
Cildin nem oranını dengelemesi 

Organix Soyulabilir Siyah Maske Nasıl Kullanılır?

1. Maskeyi yüzünüze uygulamadan önce sıcak su ile yıkayın ve kurulayın.

2. Maskeyi cildinize yoğun bir şekilde sürün.

3. 30-40 Dakika bekleyin ve tamamen kuruduğundan emin olduktan sonra yüzünüzden çıkartın.

4. 5 Gün aralıklarla maskeyi yüzünüze uygulamanız mümkündür.

#işbirliği ile avantajlı fiyatları gör;

Gittigidiyor ₺Trendyol ₺Hepsiburada ₺

Organix Soyulabilir Siyah Maske Kullanıcı Yorumları

👤 Boyutu oldukça iyi büyük yani çok rahat uygulanabiliyor ve soyularak çıkıyor ilk denememde faydasını gördüm tavsiye ediyorum yüzüm çok parlak duruyor ve kokusu gerçekten efsane cildim benim çok kuru ama kullandıktan sonra nemlendiriciye gerek duymadım direkt kendisi cildi nemlendiriyor almanızı sonunu kadar öneriyorum. E. Y.

👤 Ürünü ilk defa az evvel kullandım bence ölü deriyi alıyor. Ki yüzümü temizledikten sonra cildim aydınlandı. Bence hoş bir ürün alınabilir cildim de yumuşacık hale geldi kokusu da çok hoş ilk kullanımda bile çok memnun kaldım. L. M.


Siyah Nokta Yüz Maskeleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Hemen hemen herkesin başına gelen ve kötü bir görüntü oluşturan siyah noktaları engellemek için maske kullanmak gerekmektedir. Bu kısımda sizin için bu maskeleri almadan önce aklınızda bulunabilecek soruların cevaplarını derledik. İşte siyah nokta maskeleri hakkında sıkça sorulan sorular (SSS).

İnatçı siyah nokta nasıl çıkarılır?

İnatçı siyah noktaları çıkarmak için bir sürü yöntem vardır. Fakat bunların en çok kullanılanı ve işe yarayanı karbonat maskeleridir. Bu maskeler çok az malzeme gerektirdiği ve etkili olduğu için çoğu kişinin tercihidir.


Siyah noktalar için doğal önlemler nelerdir?

 • Buhar banyosu
 • Limon bal maskesi
 • Jelatin süt maskesi
 • Yeşil çay maskesi
 • Zerdeçal nane maskesi
 • Kil maskesi
 • Limon karbonat maskesi
 • Yoğurt yulaf maskesi

Siyah nokta maskesi nasıl yapılır?

 1. Bitkisel jelatini ve suyu alıp bir kaseye atın.
 2. Bir süre karıştırın ve ocakta ısıtın.
 3. Isınan karışımın içerisine aktif karbonu ekleyin ve iyice karıştırın.
 4. Artık siyah nokta maskeniz kullanıma hazırdır.

2021 yılının en çok satan siyah nokta maskesi hangisi?

 • Garnier Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü 3'ü 1 Arada
 • Bonhair Profesyonel Doğal Kaya Kili Maskesi
 • Garnier Saf & Temiz Siyah Nokta Karşıtı Kömürlü Temizleme Jeli 200 ml
 • Dr. EA Soyulabilir Siyah Maske Siyah Nokta ve Sivilce Karşıtı
 • Dermokil Aknejenik 75ML Ciltler Siyah nokta ve Pürüz Karşıtı
 • Pakface Papatya Özlü Kil Maske
 • Garnier Skin Naturals Kömürlü Kağıt Yüz Maskesi Siyah Çay
 • Farmasi Dr C. Tuna Aktif Karbon Siyah Maske 20 ml
 • Zenix Argan Yağlı Kil Maskesi 350 gr
 • Claderm 50 ml Pomegranate Kil Maskesi
 • Claderm 50 ml Aloe Vera Kil Maskesi
 • Black Red Soyulabilir Siyah Maske Arındırıcı 250 ml
 • Claderm 50 ml Argan Kil Maskesi
 • Beauty Collection Beauty Face Siyah Nokta Maskesi 50 gr.
 • Dermokil Siyah Nokta Ve Sivilcelere Karşı Maske 15 Ml
 
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
0
0
0
0
2
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
 • Yorumlar 1
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2021 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.