Shipton Ana'nın Adeta Kan Donduran Kehanetleri!

Shipton Ana'nın Adeta Kan Donduran Kehanetleri!
14.07.201916:29

Ortaya attıkları iddiaların zaman içerisinde gerçekleşmesi sonucunda insanlara büyük bir korku salan Shipton Ana'nın kehanetleri hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Bu içeriğimizde kehanetleri yavaş yavaş gerçekleşen Shipton Ana'nın sözlerini derledik.

Haber güncelleme tarihi 31.10.2019 11:26

Shipton Ana'nın Adeta Kan Donduran Kehanetleri!

Dünya üzerinde ortaya attıkları kehanetler ile insanlara korku salan kahinler, gerçekten de tüyler ürpertiyor.  O kahinler arasında yer alan Shipton Ana, tıpkı Baba Vanga ve Nostradamus gibi saygı değer bir kahindir. Son dönemde Shipton Ana'nın ortaya attığı kehanetler, insanlarda büyük bir korkuya sebep oldu. İşte Shipton Ana'nın korku saçan o kehanetleri;


1. Shipton Ana'nın kehanetleri arasında Mars'ın, Merkür'ün, ve Ay'ın bir araya geleceği, Asya'nın dibindeki toprak sarsılarak büyük bir karışıklılığın meydana geleceği yer almaktadır.

shipton-ananin-kehanetleri-1.png


2. Shipton Ana, 17. yüzyılın en büyük felaketlerinden bir tanesi olan 1666 yılının Ekim ayında Londra'da meydana gelen salgını ve yangını öngörmüştü.

shipton-ananin-kehanetleri-2.png


3. Shipton Ana, kraliçelerin ölümlerini ve İngiltere'nin geleceği hakkında bazı tahminlerde bulunmuştu. Tahminlerinin doğru çıkması üzerinde insanlar büyük bir merak içerisinde Shipton Ana'yı araştırmaya başladılar.

shipton-ananin-kehanetleri-3.png


4. Shipton Ana, yaşam sürdüğü eski zamanlarda atlarla ulaşım sağlanırdı. O dönemlerde yelkeni olmayan gemilerden, atsız gidebilen arabalardan ve hatta demirin suyun üzerinde yüzebileceğinden  bahsetmişti. Bunun kanıtını günümüzde rahatlıkla görebiliriz.

shipton-ananin-kehanetleri-4.png


5. Shipton Ana, tam 1561 yılında öldü. Ölümünü daha önceden tahmin eden Shipton Ana, öleceği gün yatağına yatmış ve uyumuştu. Bir daha uyanamayan Shipton Ana, ölümü hakkında şöyle söylemişti "Üç yirmi ve bir on üç yıl yaşayacağım".

shipton-ananin-kehanetleri-5.png


6. Shipton Ana'nın kan donduran kehanetlerinden bir tanesi de, "Denizler kanla bulanacak, insanlar felaket içerisinde can çekişecek. Atsız arabalar ilerleyecek, dünya çığlık sesleriyle dolacak."

shipton-ananin-kehanetleri-6.png


7. Üç uyuyan dağ nefes almaya başlayıp, felaket saçacak. Shipton Ana, bu sözünde aktifleşecek olan yanardağlarından bahsetmekteydi.

shipton-ananin-kehanetleri-7.png


8. Depremler şehirleri harap edecek. Bütün bunlar benim daha önce duymadığım ve bilmediğim şehirlerde meydana gelecek.

shipton-ananin-kehanetleri-8.png


9. Kuraklıklar meydana gelecek! İnsnalar susuzluktan ölecekler. Sonrasında okyanuslar ve denizler yükselecek seller meydana gelecek. Sonrasında her şey normale dönecek.

shipton-ananin-kehanetleri-9.png


10. Dünya'nın çevresinde insanların düşünceleri uçacak, sular üzerinde büyük harikalar olacak!

shipton-ananin-kehanetleri-1-001.png


11. Tepelerin arasında gururlu bir adam gezecek bu aramın yanında nebir eşek ne de bir at olacak. Yalnız ve kimsesiz olacak.

shipton-ananin-kehanetleri-11.png


12. İnsanlar suların altında yürüyecek, suyun altı güvenilir. Suyun altının değerini bilecekler.

shipton-ananin-kehanetleri-12.png


13. Kehanetler arasında yer alana bir diğer konuda İngiltere, bir yahudiyi kabul edecek!

shipton-ananin-kehanetleri-13.png


14. Ülkeler arasında şiddetli bir çekişme olacak. Kan dolu zalim bir savaş meydana gelecek bu, bu savarşta insanların üstünlük için birbirlerinin canlarını alacaklar.

shipton-ananin-kehanetleri-14.png


15. Gök gürültüsü dünyayı saracak, şimşekler ayrı ayrı dünyayı yırtacak. Dünya'yı su doluracak insanlar yer yüzünde yüzmek zorunda kalacaklar.

shipton-ananin-kehanetleri-15.png


16. Shipton Ana'nın kehanetlerinden bir tanesi de Fransa, üç kere kan dansı oyununa öncü olacak, insanlar ölecek, hatalar yapılacak.

shipton-ananin-kehanetleri-16.png


17. İleride şiddetli geçimsizlik sonunda İngiltere ve Fransa birlik olacak, daha güzel günler görülecek.

shipton-ananin-kehanetleri-17.png


18. Shipton Ana'nın şu anda günümüzde gerçekleşen kehanetlerin bir tanesi de "Kadınlar erkekler gibi giyinecek aynı şekilde erkekler kadınlar gibi giyinecek, kızlar erkek gibi traş olacak." sözüydü.

shipton-ananin-kehanetleri-18.png

Önerilen İçerik; Hayrete Düşüren Baba Vanga Kehanetleri!

NeOldu.com

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
0
3
0
0
0
0
👏
👎
😍
😥
😱
😂
😡
  • Yorumlar 1
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış yorumlar onaylanmamaktadır.
Tüm Hakları Saklıdır © 2015 - 2020 NeOldu.com
Burada yer alan yazılı ve görsel içerik, izinsiz olarak,
kısmen ya da tamamen kopyalanamaz başka yerde kullanılamaz.