Zengin ve Bekar Erkekler Hakkında Merak Edilen Gerçekler

14 Eylül 2015

Günlük Giyim Seçenekleri
Zengin adamların stilistleri vardır. Zengin bir erkek için hafta sonu gezisi sırasında ne giydiği önemlidir. Bir pantolon için 500 dolar harcamaktan çekinmezler.
1
Aşık Olmayı İstemek
Zengin erkekler muhtemelen istediği her şey sahiptir. Bu yüzden yaşları ilerledikçe gündelik ilişkilerden sıkılıp aşık olacakları bir bayan ararlar. 
2
Kendine Özel Spor Salonunda Çalışmak
Zengin erkekler fiziklerine oldukça önem verir. Bunun için özel salonlarda vakit geçirirler. Tabi ki özel bir antrenörlerle çalıştıklarını da unutmamak gerekir. 
3
Özel Dağ Evi Planları Yapmak
Şehrin stresli ve kalabalık yaşantısı hepimiz için zaman zaman sıkıcı olmuştur. Genellikle bu durum da dağ evi planlarıyla kendini gösterir.
4
Daha Çok Zengin Olmak İçin Yollar Aramak
Zengin erkeklerin milyoner olması tembellik yapacakları anlamı taşımaz. Onlar, servetini artırmak için yeni yollar aramaktan muhtemelen vazgeçmezler.
5
Aşk Acısı Çekmek
Tabi ki zengin erkeklerinde duyguları vardır. Uzun bir ilişkinin ardından başkalarıyla birlikte olduklarında, bir önceki sevgililerinde yaşadıkları duyguyu bulamamaktan şikayet ederler. Kısacası aşk acısı çekerler.
6
Dev Ekran Televizyonlarında Bir Şeyler İzlemek
Zengin erkekler de kafa dinlemek için herkes gibi huzur bulacağı dizi ya da film izleyebilir. Tek fark onların biraz geniş ekranları sevmelerinden ibarettir.
7
Sevdiği Spor Takımını Satın Almak
Küçük yaşlardan itibaren gönül verdiğiniz bir takımda oynamak, mümkün olmayınca o takımı satın almak istersiniz. Bu kural zengin erkekler için de geçerlidir.
8
Video Oyunları Oynamak
Zenginlerin en büyük eğlencelerinden biri arkadaşlarıyla oynadıkları video oyunları. Genellikle oldukça maliyetli olan iddialar bu oyunların vazgeçilmezlerindendir.
9
Boş Zamanlarını Kiminle ve Nasıl Geçireceğini Düşünmek
Zengin erkeklerin sayılamayacak kadar farklı ve lüks aktiviteleri vardır fakat zamanlarını kiminle nasıl geçirmek isteyeceklerine göre bu aktiviteler değişebilmektedir.
10