Zengin Çiftlerin Yapabileceği Aktiviteler

05 Nisan 2016

Bir jet alabilir ya da kiralayabilir, sevdiğinizi yanınıza alıp dünya turuna çıkabilirsiniz. Tabi yeteri kadar zengin olmanız gerekiyor.
1
Sevdiğiniz ile beraber, dünyanın en pahalı sürüş keyfini yaşayabilirsiniz."Global Racing Schools" adlı şirket tarafından düzenlenmiş olan tura kayılabillir, özel ürün olan "Bugatti Veyron" ile 5 günlük yolculuğa katılabillirsiniz. Tek kişilik sürüş keyfinin ücreti 12.500 Dolardır. Sevdiğiniz ile çıkmak isteyenler, 25.000 Doları gözden çıkarmalısınız.
2
Tarihe ilgisi olan zengin çiflerin yapabileceği bir güzel aktivide de dünyadaki tüm müzeleri gezmek...
3
Kış mevsimi aktivitelerden biri de şüphesiz kayak yapmaktır. Zengin çiftler, Uludağ veya Kartalkaya'yı tercih etmiyor. Deniz kenarında, palmiye ağaçlarının altında kayak keyfi yapabilirsiniz. Coronada'da Deniz Kenarında Buz Pateni deneyimini sevdiğiniz ile yaşayabilirsiniz.
4
Sevdiğinizi yanınıza alıp, dünyanın en güzel alışveriş merkezlerinden olan Fenwick mağazasını ziyaret edebilir, unutulmaz alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Dünyanın en lüks mağazalarında istediğiniz gibi alışveriş yapmayı kim istemez ki...
5
Zengin çiftlerin yapabileceği bir diğer aktivite de lüks teknelerle mavi yolculuğa çıkmaktır. Dünyanın en pahalı teknesi olan Eos ile yolcculuğa çıkabilirsiniz. 88 Milyon dolar değerinde olan Silver Fast isimli yatta unutulmaz zaman geçirebilirsiniz.
6
Zengin çiftler için bir diğer aktivi de David Copperfield'in özel adasını kiralamaktır. Geceliğine 57.000 Dolar ödeyeceğiniz özel adada unutulmaz zaman geçirebilirsiniz.
7
Zengin çiftler için eğlenceli bir aktivite de en pahalı spa merkezlerini ziyaret etmektir. Florida St. Pete Beach'de, Loews Don CeSar Hotal'de mükemmel masaj tekniklerini kullanarak yapılan masajı unutamayacaksınız. 3.500 dolar civarında bir fiyata sahiptir.
8
Zengin çiftlerin bir diğer aktivitesi de dünyanın en pahalı restoranlarında yemek yemektir. Paris'te Le Pre Catelan, New York'taki Masa, Londra'daki, Gordon Ramsay gibi restoranlarında yemek yiyebilirsiniz.
9
Diğer aktivitelerden biraz daha farklı bir maddemizi sizlerle paylaşmak istedik. Zengin bir çiftseniz, eğitim görmeye çalışan çocuklara yardım edebilir, bağış yapabilir, okul yaptırabilirsiniz. Diğer maddelerden daha çok sizi mutlu edeceğine eminiz. Geleceğin mirasları çocuklarımıza yardım etme keyfini mutlaka yaşamalısınız.
10