Yolculuk İçin Tasarlanan Arabalar

21 Kasım 2015

Dünyanın en prestijli markalarının, rahat bir yolculuk geçirilmesi için tasarladıkları arabaları sizlerle buluşturuyoruz. İşte o arabalar...
1
Sadece 2 kişiyseniz en güzel önerimiz 1966 Corvette. Kendi sınıfının en güzellerinden ve döneminin özelliklerini taşıyan mükemmel bir otomobildir.
2
1972 Ferrari Daytona, efsanelerden biridir. Hem klasik araba zevkini hem de hız tutkusunu size yaratacak bir arabadır.
3
Bentley Continental GT Speed Convertible, İngiliz otomobil firmasının ürettiği bu mükemmel aracın hem eski hem yeni modeli bulunmaktadır.
4
1957 Ford Country Squire Wagon, Amerikan filmlerindeki sie arabası olarak karşımıza çıkmaktadır. Otomobilin yeni modellerinde, gövdesi tamamen metaldır.
5
Cadillac CTS - V Wagon ile tüm engelleri aşarsınız. Zor şartlarda olsa da kolayca kurtulacak ve üstün yol yol tutuşu özelliği ile mükemmel bir tatil geçirmeye hazırlanın.
6
1985 Land Rover Defender 90, off-road tarzı arabanın üretimine 1948 yılnda balanmıştır. Yeni arabası da ayrı bir güzel, eskileri de. Muhteşem tatillerinizde size eşlik edebilir nitelikte.
7
2016 Jeep Grand Cherokee SRT, eski modelinden aldığı temel özellikleri yenilenmiş, hem hız tutsunu hemde komforu size yaşatmaya hazırlanan bir otomobildir.
8
1965 Mustang Convertible, klasik arabaların en güzellerindendir. Hayatınız boyunca, bir dönem olsa bile sahip olmanız gereken arabalardandır.
9
1967-79 VW Camper Bus isimli otomobille tatile çıkma düşüncesi bile sizinde kefinizi yerine getirmiyor mu? İçerisinden yatıp uyuyabileceğiniz, en şirin otomobillerdendir.
10