Yıkanmadan Yapılacak En Güzel Saç Modelleri

26 Nisan 2017

Yıkanmaya zamanınızın olmadığı yerlerde, sizi kurtaracak saç modellerinden en güzellerinden biri, alttan yapılan örgüler ile toplanan dağınık topuzdur. Hem rahat hem kullanışlı...
1
Günümüzün saç modalarından biri de, saç örgüleridir. Saçınızı yıkamaya zamanınız yok ise, enseden başlanarak örülen bir balık kılçığı örgüsü ile günü kurtarabilirsiniz.
2
Her yerde kullanılacak modellerden biridir. İster spor kıyafetlerinizle kombinleyin, ister acil nikaha yetişmeye çalışırken yapın. Burgu şeklinde yapılan saç modeline, sadece küpe takarak harika görünebilirsiniz.
3
Zamanınız yokken yapılacak sevimli modellerden biridir. Saçlarınızın ön taraflarını burgu şeklinde yapıp, küçük tokalar ile tutturabilirsiniz.
4
Özellikle yaz aylarının en güzel ve kullanışlı modellerinden olan dağınık örgü, saçınızı yıkamaya zamanınız olmadığı zaman imdadınıza yetişiyor.
5
Çok az bir zamanınız varsa, hemen duşa girin ve saçlarınızı ortadan ikiye ayırarak ıslak şekilde kullanın. Tabi ki yaz aylarında...
6
Kadınların en sevdiği modellerden olan at kuyruğunu, çok rahat şekilde zamanınız yoksa yapabilirsiniz. Toka yerine kendi saçınızı kullanarak yapın ve rahatlığının tadını çıkarın.
7
Taç kullanarak yapılan at kuyruğu ile harika görünebilirsiniz. Zamanınız yoksa ve saçınız yağlanmışsa da kusursuz durabilirsiniz.
8
Volümlü at kuyruğu da tercihlerinizden biri olabilir.
9
Özellikle açık renkli saçlarda çok güzel duran modellerden biri de yandan yapılan at kuyruklarıdır. Yıkanmaya zamanınız yok ise hızlı bir şekilde modeli yaparak dışarı çıkabilirsiniz.
10