Yerli Ve Yabancı Ünlülerin Şaşırtan Benzerlikleri

14 Temmuz 2015

Demet Evgar ve kendisi gibi oyuncu Melinda Clarke'ın benzerliği şaşırtıyor.
1
Murat Boz ve Amerika'lı dünyaca ünlü manken Emily Didomato'nun benzerliği sosyal medyayı salladı.
2
Başarılı oyuncu Fahriye Evcen ve güzelliğiyle kendine hayran bırakan oyuncu Monica Bellucci'nin benzerliği kıskandırıyor.
3
Muhteşem Yüzyıl dizisiyle adını duyuran ve halkın beğenisini kazanan Meryem Uzerli'nin, People Dergisi tarafından Dünyanın en güzel kadını şeçilen Drew Barrymore ile benzerliği görenleri şaşırtıyor.
4
Manken, oyuncu, yazar ve sunucu olan Tülin Şahin, kendisi gibi manken, sinema ve reklam filmi oyuncusu olan Cindy Crawford ile dudaklarının üzerindeki bene kadar olan benzerlikleri hayrete düşürüyor.
5
Şimdilerde Oyunculuğu bırakan ve gördüğü şizofreni tedavisi ile anılan Arda Kural, Hollywood yıldızı olan dünyaca ünlü Leonardo Dicaprio ile olan benzerlikleri görenleri şaşırttı.
6
Başarılı sunucu Esra Erol ile Amerikan şarkıcı ve söz yazarı Lana Del Rey'in benzerliği şaşırttı.
7
Başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığıyla kendinden söz ettiren Kıvanç Kasabalı, kendi gibi oyuncu ve aynı zamanda idari yapımcı olan Rob Lowe ile benzerliği daha önce görmüş müydünüz?
8
Çiçeği burnunda anne ve başarılı oyuncu Pelin Karahan, Amerikalı aktris ve Tom Cruise'un eski eşi Katie Holmes ile benzerlikleri görenlerde bir sempati uyandırıyor.
9
Sinema Sanatçısı Eşref Kolçak'ın oğlu olan şarkıcı Harun Kolçak'ın, kendisi gibi şarkıcı olan Amerikalı Weird Al Yankovic ile olan benzerliği karşısında şaşıracaksınız.
10