Yaz Çantalarının Olmazsa Olmazları

09 Temmuz 2015

GÜNEŞ KREMİ: Güneş lekelerinden korunabilmek için çantanızda muhakkak güneş kremi bulundurmalısınız.
1
KURU ŞAMPUAM: Yazın saçlarınız normalden daha hızlı yağlanmaktadır. Gün içerisinde duş alacak zaman bulamadığınızda en büyük kurtarıcınız bu kuru şampuanlar olacaktır.
2
GÜNEŞ GÖZLÜĞÜ: Çantaların olmazsa olmaz diğer bir ürünü güneş gözlüğüdür. Güneş gözlüğünüz olmadan dışarı çıkmak gözlerine zarar verebilir. Bu yüzden güneş gözlüklerinizi yanınızdan eksik etmeyin.
3
EYELİNER: Yazın sıcaktan yaptığınız makyaj daha çabuk bozulmaktadır. Bundan dolayı gün içerisinde göz makyajınızı yenilemek için eyelinerınızı çantalarınızdan eksik etmeyin.
4
DUDAK NEMLENDİRİCİSİ: Yaz-kış çantaların olmazsa olmazı dudak nemlendiricisidir. Dudaklarınızı her türlü hava koşullarına karşı koruyan bu nemlendiricileri çantalarınızdan ayırmayın.
5
HAFİF YAZ KOKUSU: Gün içerisinde kalıcılığını kaybeden kokuları tazelemek için, çantalarınızda mutlaka hafif kokularınızı bulundurmalısınız.
6
GÜNEŞ KORUMALI PUDRA: Yazın daha çok hafif pudralar ya da bb kremler kullanmayı tercih etmelisiniz. Ayrıca pudralarınızın güneş korumalı olmasına da dikkat edin.
7
SUYA DAYANIKLI MASKARA: Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi suya dayanıklı maskaralardır. Havuza ya da denize girebileceğiniz bu maskaralarla, uzun kirpiklerinizin kalıcılığını her daim korumuş olacaksınız.
8
SAÇLARI GÜNEŞTEN KORUYUCU SPREY: Saçların yazın en büyük düşmanı güneştir. Bu yüzden yazın çantanızda mutlaka saçlarınızı güneşten koruyucu sprey bulundurmalısınız.
9
TUZ DEODORANT: Bu deodorantlar yaz aylarında herkesin sorunu olan terleme için bire bir çözümdür.
10