Yaptıkları Yardımlarla Gündemde Olan Ünlü İsimler

22 Eylül 2015

Taylor Swift
Taylor Swift hayranına 1.989 dolarlık bir çek ile, değişik hediyelerden oluşan bir kutu gönderdi. Hayranına yaptığı çok sevimli bir jesttir.
1
Kevin Garnett
8 yıldır farklı takımlarda oynadıktan sonra, tekrar başladığı yere, yani NBA'ya dönen oyuncu hep başarılı olmuştur. Oyuncu hayranlarına jest yaptı ve oyunu için 1.000 bilet almaya karar kıldı.
2
Juicy J
Geçen yıllarda, rapçi şarkıcı, Twerk Dansı yapan kızlara burs vereceğini açıkladı ve eğitimi için çalışan kızların, video çekme zorunluluğu kalktı.
3
Beyonce
2013 yılının sonunda, başarısını kanıtlayacak bir albüm çıkardı. Bu albümün başarısını kutlamak için, Massachusetts'te Wal-Marta gitti ve herkese 50 dolar mağaza hediye kartı alarak, toplamında 37.500 dolar harcadı. Cömertliğini bir kere daha kanıtladı.
4
Oprah Winfrey
Favorite Things partilerinde, hayranlarına arabalar, elmas saatler gibi pahalı hediyeler verdi. 3 milyar dolar servete sahip olan ünlü bir isimdir.
5
Le Bron James
En popüler sporcular arasında olan James, yetenekli hayranlarının basketbol hayallerini gerçekleştirmleri için Akron, Ohio, St. Vincent St Mart lisesine tam 1 milyon dolar bağışta bulundu.
6
Kevin Durant
NBA'de oynayan yetenekli basketbolcu, 2013 yılında kasırga felaketi sonrasında, doğal afetlerin iyileşmesi için milyon dolar bağışta bulunmuştur.
7
Justin Bieber
Güzel bir kalbi olan Bieber, genç hayranlarından bir grup seçti ve Noel kutlamalarında hayranlarına ulaşacak hediyeleri aldı.
8
Ellen DeGeneres
Listemizdeki en iyi kalpli ünlülerdendir. Kendi televizyon programı aracılığıyla, hayranlarına yardım eli uzatmaktadır. 2013 yılında, 4 çocuk ile mücadele eden kadına yardım etti ve toplam 55.000 Dolar verdi.
9
Eminem
Yurt içi ve yurt dışında büyün bir hayran kitlesine sahip olan ünlü ismin, diğer bir yönü ise yardımseverliğidir. Yoksul çocuklar için, Wolverine İnsan Hizmetleri Departmanı bağlantısıyla 200.000 Dolarlık hediyeler almıştır.
10