Vazgeçilmesi Gereken Moda Kuralları

12 Mayıs 2016

Yıkılması gereken moda kurallarının başında, çanta ve ayakkabının aynı renk olması gelmektedir. Böyle bir şart yok. Camel rengi botlara, siyah çanta çok da güzel olur.
1
Desenli kıyafetlerin birbirleriyle kombinlenemeyeceği düşünülmektedir. Yaratıcılığınızı kullanın ve kombininizi gerçekleştirin. Puantiye ve ekoseyle kombin yapabilirsiniz.
2
Payetli kıyafetlerin sadece gece giyileceği kuralını ortadan kaldırmalısınız. Günlük kıyaferlerinize ışıltıyı, payetli ürünler ile sağlayabilirsiniz.
3
Yüksek topuklu ayakkabılar, kadınların olmazsa olmazı olmaktan çıkmaktadır. Sadece topuklu ayakkabılar ile değil, bir çift loafer ayakkabı ile de çok şık olabileceğinizi unutmayın.
4
Kış mevsiminde, beyaz renklerden neden kaçmak gereksin ki... Masumiyetin temsilcisi olan beyaz renkli kıyafetleri istediğiniz zaman da tercih edebilirsiniz.
5
Yaz mevsiminde, ışığı kendine çektiğinden dolayı siyah renkler çok tercih edilmez. Senetik kumaşlardan uzak durduğunuz sürece, istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.
6
"Önü açık ayakkabılar ile çorap giyilmez" kuralını, tasarımcılar son yıllarda çiğnedi ve geçti. Özgüvenle giyildiği zaman, harika sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz.
7
Kıyafetlerin sadece zayıfların üzerinde güzel durduklarını söyleyenler yanılıyor. İçerisinde güzel hissettiğiniz her tarz kıyafeti giyebilirsiniz.
8
Bir kural da, siyaha kahverengi ve lacivertin yakışmadığıdır. Nötr reklerin birbiri olan uyumuna hayran kalabilirsiniz. Farklı dokular ile herkesi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Deriyle beraber jean tercih edebilirsiniz.
9
Kim demiş ki altın ve gümüş kombinlenmez diye. Stilinize hareket katacak en güzel ayrıntılardan olabilir. Denemelisiniz.
10