Ünlülerin Tercih Ettiği Saç Modelleri

22 Temmuz 2015

Yıllardır saç stilini değiştirmeyen Ajda Pekkan, güzelliği kadar saç modeliyle de kendinden söz ettiriyor. Ajda Pekkan, genellikle doğal ve hacimli duran saç modelini tercih ediyor.
1
Başarısı ve güzelliğiyle kendine hayran bırakan Burcu Esmersoy, saçlarında doğal ve hacimli görünümü tercih ediyor. Gür saçlara sahip olan Burcu Esmersoy Genellikle dalgalı ve hacim veren fönleri tercih ediyor.
2
Aşk-ı Memnu'daki Bihter rolüyle hafızalara kazınan ve oyunculuktaki başarısıyla örnek gösterilen Beren Saat'in saç modeli herkesin dilinde. Genellikle doğal dalgalı saç modelini tercih ediyor. Ayrıca Aşk-ı Memnu dizisinde sıklıkla kullandığı topuz ve dalgalı saç modeli, "Bihter topuzu" ve "Bihter maşası"olarak anılıyor.
3
Sesi ve başarılı albümleriyle anılan Bengü, genellikle koyu tonlarda, kısa ve düz saç modellerini tercih ediyor.
4
Sesiyle kendine hayran bırakan Ebru Gündeş, sahne topuzlarıyla anılıyor. "Ebru Gündeş" topuzu olarak anılan sıkı toplanmış kibar topuz modelini tercih ediyor. 
5
Sevilen oyuncu Tuğba Büyüküstün, rol aldığı şampuan reklamlarıyla saçlarına hayran bıraktırıyor. Genellikle günlük hayatında düz saç modelini tercih ediyor.
6
Güzelliğiyle Amerikalı model ve oyuncu Cindy Crawford'a benzetilen Tülin Şahin, hacimli ve dalgalı saç modelini tercih ediyor. Tülin Şahin, genellikle saçlarını kendi şekillendirdiğini söylüyor.
7
Küçük yaşlardan beri ekranlarda gördüğümüz ve başarılı oyunculuğuyla beğeni toplayan Sinem Kobal, doğal, hacimli ve dalgalı saç modelinden vazgeçmiyor. 
8
Minik şerçe, yıllardır aynı saç modelini kullanılıyor. 7'den 70'e herkesi hayran bırakan sesiyle gönüllerde taht kuran Sezen Aksu, yıllardır sarı kısa saçlarını kahkül modeliyle kullanıyor. 
9
Başarılı oyunculuğuyla kendinden söz ettiren Hazal Kaya'yı genellikle düz saçlarıyla görmeye alıştık. Ancak rol aldığı dizilerde tercih ettiği dağınık topuzu, genç kızların tercihi olmakta.
10