Ünlülerin Para Saçtığı Saçma Ürünler

19 Ağustos 2015

Ünlü müzisyen ve iş adamı olan hayırsever insan Bono, seyahatinde unuttuğu şapkasını geri almak için 1.700 Dolarlık uçak bileti almıştır.
1
Lady Gaga'nın doğaüstü olaylara olan ilgisini bilmeyenimiz yoktur. Ryan isimli hayaletin rahatsız ettiğini söyleyen Gaga, 50.000 Dolar ödeyerek özel hayalet dedektörü almıştır.
2
Ünlü sanatçı Nicolas Cage, 1 milyon dolar harcayarak topladığı çizgi roman koleksiyonu oluşturmuştur. Sanatçı bu koleksiyonunu açık artırmada satışa çıkarmış ve tekrar 2.1 dolar ödeyerek geri almıştır.
3
Beyonce, hamile kaldığı sırada, içerisinde bebek banyosu, özel ses sistemi, televizyonu ve WIFI bağlantısı bulunan lüx bir minibüs satın almıştır. Bu minibüsün fiyatı 1 milyon dolar...
4
Ünlü sanatçı Celine Dion, Las Vegas'a yaptığu yolculuk sırasında havanın kuruluğunun cildine yaramadığını fark etmiş ve 2 milyon dolarlık krem almıştır.
5
Yorgunluğunu atmak için 2 milyon dolar verilip alınan bir küvet... Mike Tyson'un verdiği bu ücret karşısında biz yorumsuz kaldık.
6
Kim Basinger, 20 milyon dolar ödeyerek bir kasaba satın almıştır. 500 kişilik nüfusa sahip olan Braselton, Georgia kasabasının sahibi Kim Basinger.
7
Beyonce karşımıza bu sefer olay yaratan taytıyla çıkmıştır. Bir tayt 100.000 dolar!
8
15.000 dolar değerinde bir köpek kulübesi alan Rachel Hunter...
9
Donald Trump 100 milyon dolara altın detayları olan lüks bir jet satın almış... Yolunuz açık olsun :)
10