Ünlülerin Güzellik Sırları

21 Temmuz 2015

MİRANDA KERR: Ünlü modelin oğlunu dünyaya getirmesinden sonra teninin eskisi gibi parlak olmasının sırrı kuşburnunda yatmaktadır. Ayrıca göz kapaklarının canlanması için dudak merhemi kullandığını dile getirdi.
1
NAOMİ CAMPELL: Vücudunu selülitlerden korumak için kahve ile ovmaktadır. Ayrıca haftada birkaç kere de üzerine kahve serptiği folyo kağıtları ile bacaklarını kaplayarak beklediğini dile getirdi.
2
SANDRA BULLOCK: Cilt güzelliğinin sırrı elma kabuklarını maske olarak kullanmasında yatmaktadır. Elma kabuklarını yüzüne yerleştirdiğinde içindeki asitlerin peeling yaptığını ve bunun hücre yenilemesini tetiklediğini belirtiyor.
3
SARAH JESSİCA PARKER: Göz etrafındaki kırışıklıklar ve morluklar için kuşburnu yağı ile masaj yaptığını dile getirdi. Bunun dışında günde 4-5 bardak kuşburnu çayı içen Parker, çay poşetlerini de atmayıp gözlerinin üzerine yerleştiriyor.
4
SOPHİA LOREN: Cildinin parlaması ve kırışıklıkları azaltması için, domatesleri püre haline getirip içine bal ve zeytinyağı katarak yüzünde bir saat bekletiyor. 
5
VİCTORİA BECKHAM: Güneş koruyucu kremleri ihmal etmeyen Victoria Beckham haftada 2 gün de yüz masajı yaptırmayı ihmal etmiyor.
6
SHAKİRA: Güzelliğinin sırrını spora ve dansa borçlu. Ayrıca sağlıklı ve düzenli beslenmesine de dikkat ediyor.
7
CAMERON DİAZ: Cilt temizliğine özen gösteren Diaz, peelingler yerine süt tozunu tercih ediyor. Süt tozunu hafif ıslatarak yüzüne masaj yapan Diaz, bu sayede cildinin tazeleştiğine inanıyor.
8
ADRİANA LİMA: Cilt ve yüz nemine önem veren Lima, bol su içmenin ve fitness yapmanın hayatının en önemli parçası olduğunu söylüyor. Ayrıca cildi için doğal yağlar kullanıyor.
9
CATHERİNA ZETA JONES: Gülüşü ile kendine hayran bırakan Catherina Zeta Jones'un beyaz dişlerinin sırrı ortaya çıktı. Jones haftada birkaç kere çilek püresi ile dişlerini fırçaladığı dile getirdi.
10
KİM KARDASHİAN: Cilt temizliğine çok önem veren Kardashian, doğum sonrası çatlakları için kullandığı özel bitki özlerini göz çevresinede kullanmaktadır.
11
JULİA ROBERTS: Güzelliğinin sırrı zeytinyağında yatmaktadır. Duşta vücuduna ve saçlarına zeytinyağı uygulayan Roberts, aynı zamanda göz çevresine özel de bakım uygulamaktadır.
12
GWEN STEFANİ: Hamileliği sırasında aldığı kiloları kısa sürede vermesinin sırrının, protein ağırlıklı beslenme ve günde 1 saat egzersiz olduğunu dile getirdi.
13
JENNİFER ANİSTON: Güzelliğini güneş koruyucu içeren nemlendiriciler ve cilt yenileyici arı sütü maskesine borçlu. Ayrıca düzenli uyku, bol su içme ve düzenli beslenmesine de dikkat etmektedir.
14
CHRİSTİNA AGUİLERA: Çiğ patates dilimlerinin hem sivilcelere iyi geldiğini hem de parlaklık verdiğini düşünen Aguilera, her gün çiğ patates dilimleri ile cildine masaj yapıyor.
15