Ünlülerin Gelinlik Seçimleri

18 Ağustos 2015

2014 yazının en çok konuşulan düğünü şüphesiz ki Kemal Doğulu ve Beren Saat çiftine ait. Los Angeles'in Malibu kumsalında gerçekleştirdikleri düğün büyük beğeni topladı. Mira Zwillinger imzalı, sade ve oldukça şık bir gelinlik tercih eden Beren Saat, duvak yerine zarif bir şapka tercih etmiş.
1
Kerimcan Kamal ile dünya evine giren Doğa Rutkay, sade gelinliği ve uzun duvağı ile çok beğenildi. Sade gelinliğinin omuzlarındaki detaylar çok şık duruyor. Doğa Rutkay, düğün konseptine uygun olan çiçekli bir taç ve renkli çiçeklerden oluşan el çiçeği tercih etmiş. 
2
Cengiz Abazoğlu imzalı gelinliği giyen Ece Erken, en çok beğenilen gelinlerden biri. Dantel detaylı ve uzun kollu bir gelinlik tercih eden Ece Erken, dekoltesiz ve sade gelinliğiyle göz doldurdu.  
3
Demet Akalın ve Okan Kurt çifti Çırağan Sarayı'nda dünya evine girdiler. Pierre Cardin marka gelinliğiyle göz dolduran Demet Akalın'ın gelinliği çok beğenildi.
4
Gazeteci Mirgün Cabas ile Berlin'de evlenen Tuba Ünsal, tercihini mavi bir elbiseden yana kullanarak fark yaratmış.  Tuba Ünsal dantel işlemeli bu zarif gelinliği mor ve mavi tonlarındaki çiçekler ile tamamlamış.
5
Rıza Esendemir ile dünya evine giren İrem Derici, göğüs dekolteli Vakko marka gelinliği ile oldukça beğenildi. İrem Derici, gelin çiçeği, makyajı ve saçı ile doğru bir kombin tercih etmiş.
6
2014 yılının süpriz evliliklerinden biri de Alaçatı'da dünya evine giren Şeyda Çoşkun ve Uğursay Yeğin çiftine ait. Şeyda Çoşkun dantelden oluşan, yırtmaçlı ve oldukça seksi gelinliği ile çok beğenildi. Duvak yerine tercih ettiği çiçekli taç ise son dönemlerin modası. 
7
İzmir Şirince'deki dağ köylerinden birinde evlenen Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti, asırlık bir konakta "EVET!" dediler. Oldukça sade, zarif ve şık gelinliğiyle çok beğenilen Gülben Ergen, saçında kullandığı çiçek aksesuarı ile çok kusursuz görünüyor. 
8
Kuruçeşme Suada'da organizatör Can Tursan ile dünya evine giren Hande Subaşı, çocukluk hayali olan kabarık bir gelinlik tercih etmiş. Hande Subaşı, dantel detaylara sahip kabarık gelinliği ve pudra rengi çiçekleri ile çok zarif görünüyor. 
9
Volkan Bahçekapı ile dünya evine giren Buse Terim'in gelinliği çok beğenildi. Vakko Weading imzası taşıyan gelinliği ile genç kızların favorisi oldu. 
10