Ünlülerin Garip Takıntıları

18 Ağustos 2015

Ünlü güzellerden Özge Özpirnçci'nin ilginç bir takıntısı var. Açık olan dolap kapakları. Öyle ki tüm kapakları kontrol etmeden uyumuyor.
1
Ünlü yıldız Cameron Diaz mikroplardan ve bakterilerden çok korkuyor. Bu yüzden kapı kolu ve pencereleri dirsekleriyle açıyor.
2
Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın ise her sahne öncesi gerçekleştirdiği olmazsa olmaz takıntısı sahneye çıkmadan hemen önce uyumak. Gösteriye kendisini bu şekilde hazırlıyor ve iyi geldiğine inanıyor.
3
Angelina Jolie'nin küçüklükten beri gelen böcek yeme takıntısı çok ilginç ama gerçek. Üstelik böceklerin çok iyi bir protein kaynağı olduğunu düşünüp çekinmeden tüketenlerden.
4
Deniz Akkaya' nın hoş bir takıntısı bulunmakta. Hiçbir arkadaşının doğum gününü ve evlilik yıl dönümünü unutmayıp çiçekler gönderiyor.
5
Ünlü balet Tan Sağtürk'ün her güne başlarken kızarmış ekmek ve çay olmadan kahvaltı yapmaması onun bir takıntısı haline gelmiş.
6
Mahsun Kırmızıgül'ün yatak odasının camlarına siyah tül taktırıp bu tülün hiç açılmasından hoşlanmadığını biliyor muydunuz? Çok ilginç ama Mahsun Kırmızıgül sabahları odasına vuran güneşten hiç hoşlanmıyor, bu yüzden de perdelerini sıkı sıkı kapalı tutuyor.
7
Melisa Sözen'in iki takıntısı bulunmakta. Sabahları ilk işi kahve içmek ve her yemekte mutlaka yoğurt yemek.
8
Demet Akalın ise sahneye çıkmadan önce nazar boncuğu okşuyor ve bunun uğuruna çok inanıyor.
9
Tülin Şahin çayını her zaman ince belli bardakta içiyor. Bir de peynir ve çikolata tüketme isteğine günü hiçbir saatinde engel olamıyor.
10