Ünlülerin Evlerine Yapılan Soygunlar

21 Eylül 2015

Lisa Rinna ve Harry Hamlin
Evli çiftini Kaliforniya'da bulunan Belle Grey isimli kıyafet dükkanına hırsız girdi. Büyük bir kesim, bu çiftin reklamlarını yapmak için, kendi planları olduklarını düşünmektedir. 1-2 ay sonra dükkanlarının tekrar soyulduğunu belirten çift, inandırıcılığını kaybettiler.
1
50 Cent
Ünlü rap sanatçı, evde olmadığı bir gün soyguna uğradı. Soygun sırasında polisler ihbar üzerine eve geldi ve hırsızları yakaladı. Hırsızlar, polislerin geldiği sırada şarap keyfi yapıyorlardı. 
2
Jon Bon Jovi
Rock saatçısı 2011 yılının Nisan ayında soyguna uğradılar. Ünlü sanatçının, 100.000 Dolar değerindeki mücevherleri için hırsızlar eve girmiştir. Hırsızlar, elmasların olduğu koleksiyonu aldılar ve komşusunun banyosunda bulundu. 
3
Moby
Hırsızlarla yüz yüze geldiği zaman, açıklamada bulundu.  ”Hırsızla karşı karşıya geldik ve ona evden derhal çıkmasını söyledim. Adam dediklerimi onayladı ancak karşımda dikilmeye devam etti. Daha sonra ona iyi olup olmadığını sorduğumda, bana ”sanırım şu an uçtum” diyerek cevap verdi. Ben de ona kıyafet ve kahvaltı yapması için de biraz para vererek, evden yolladım.” diyerek güzel insanlığını kanıtladı.
4
Pamela Anderson
Hırsızla uzun süre aynı evi paylaşan ve bunu anlayamayan bir ünlüdür. 2 çocuğuyla ve hırsızla uzun süre aynı evi paylaşmıştır. Yaptığı röportajda evde sürekli bir şeylerin yok olduğunu farketmiş fakat çocuklarının kendisine şaka yaptığını düşünmüştür. Suçlu, ülke dışına sürgün edilmiştir.
5
Celine Dion
Dünyaca tanınan sanatçının evine hırsızlar girdi fakat bir şey çalmamıştır. Hırsız, buzdolabından pasta yemiş ve küveti doldurup banyo yapmış. Küvetten çıkarken polislere yakalanmıştır.
6
Justin Bieber
Kanadalı ünlü şarkıcı Bieber'ın iki kız hayranı, Liverpool'da otel odasına, otel görevlisi kılığında girmişlerdir. Bir şey çalmayan hayranlar, sanatçının eşyalarının fotoğraflarını çekmişlerdir.
7
Nicolas Cage
Ünlü ismin evine giren hırsız, eşiyle beraber uyuduğu odaya girmiştir. Tamamen çıplak olan hırsız, üzerine Cage'in bir deri ceketini giymiş ve elindeki dondurmayı yerken oyuncuyla eşini film izler gibi izlemiş. Yaşadığı şoku kelimelere sığdıramamıştır.
8
Prince
Hırsız eve çitlerin altından geçerek girmiş. Tek amacı hayranı olduğu sanatçıya sadece demo albümü vermekmiş. Eskiden güvenlikler tarafından zorla dışarı atılan hırsız, herkesin tanıdığı Kesha.
9
Madonna
Gasp edilen evlerden birinin sahibi ünlü şarkıcı Madonna. Guy Ritchie ile evlendiği zaman, hırsız evlerine girdi fakat Red Bull almıştır. Hırsız, eşinin kıyafetini denemiştir.
10