Ünlülerin En Pahalı Saç Stilleri

21 Ağustos 2015

Jennifer Lopez, saç kesimine 400 Dolar ödeyen ve listemizdeki en ucuza kaçan ünlü isimdir. Özel kuaförü, Oribe Kübalı bir stilisttir ve oldukça ünlüdür. Lopez, Oribe'den başka hiç kimseye saç konusunda güvenmemektedir.
1
Justin Bieber'ın saç kesimi erkekler arasında trend olmuştur. Vanessa Price'ın yaptığı bu modeli 2009 yılından beri her yerde görmekteyiz. Kuaförü için ayrılan ücret, 750 Dolardır.
2
Gwyneth Paltrow, sarı ve oldukça güzel olan düz saçlarını korumak için 800 Dolar ödemektedir. New York'un Meatpacking semtindeki salona Orlo için gitmektedir. Orlando Pita'nın müşterileri arasında Julianne Moore, Julia Roberts, Madonna ve Vera Vang gibi ünlüler de vardır.
3
Kate Middleton, kahverengi röflelerine 1.000 dolar vermektedir. Londra Mayfair'de özel Rossan Ferretti salonunda 1.000 daları saç ve makyajına vermiştir. Kate'in ayrıca kendi kişisel kuaförü de vardır.
4
Jennifer Aniston, gölgeli saçlarıyla parladı ve kendini bu şekilde sevdirdi. Bu muhteşem gölgeleri yapan, McMillian ve fiyatı 920 Dolardır.
5
Anne Hathaway, What Not to Wear isimli programla adını duyurdu ve Rec'in ünlü müşterisi olunca, saç için 1.250 Dolarlık bütçe ayırması gerekti.
6
Reese Witherspoon, Beverlyy Hills'de bulunan salona geldi ve sarı röfleleri için 1.500 dolar ödedi.
7
Rihanna'nın saç modeli sürekli değişmektedir, kuaförü Ursula Stephen'e 1.900 Doları 2011 yılında ödemiştir.
8
Yakışıklı yıldız David Beckham, bakımlı saçlarına 6.000 Dolar ödemektedir. Brylcreem adındaki bir kremi kullanarak kusursuz görüntü elde etmektedir.
9
İtalyan Beverley LAteo, mükemmel saç kesimi için listemizin rekor kıran milyarderidir. Saç kesimine 16.000 dolar ödemektedir. Londra'nın ünlü Stuart Philips salonunda saçlarını kestirmiştir. 16.000 Doların içesinde; limuzin hizmeti, şampanya, öğle yemeği bir de masaj bulunmaktadır.
10