Ünlüler ve Hastalıkları

02 Ekim 2015

Tom Hanks
2 kere Oscar alan başarılı oyuncunun, tip 2 diyabet hastalığı vardır. 40 ve daha ileri yaşlar üzerinde görülen bu hastalık, oyuncunun oynadığı rollerde de görülmektedir. Sürekli kilo alıp verdiği hayranlarının dikkatini çekmektedir.
1
Kim Kardashian
Sürekli ekranlarda olan dünyaca ünlü model Kim Kardashian'ın, sedef hastalığı vardır. Vücutta kırmızı lekeler ve zamanla bu lekelerin artması şeklinde karşımıza çıkmaktadır.
2
Ryan Gosling
Yakışıklığıyla ve yeteneğiyle son yıllarda hayran kitlesi oldukça artan ünlü oyuncunun, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu vardır.
3
Halle Berry
Oscar Ödülüne sahip olan Halle Berry, 20'li yaşlarında şeker hastalığıyla karşılaşmıştır.
4
David Beckham
Yeşil sahaların yıldızı David Beckham, halk arasında takıntı olarak bilinen, obsesif kompülsif bozukluk yaşamaktadır. Çevresinde olan eşyaların simetri olması gerekmektedir.
5
Cameron Diaz
Hollywood'un en güzel oyuncularından olan Cameron Diaz da obsesif kompülsif bozukluk yaşamaktadır.
6
Jessica Alba
Obsesif bozukluğa sahip bir ünlü de Jessica Alba'dır. Başka bir takıntısı ise miktoplardır. Temizlik ve hijyene çok önem verir.
7
Mila Kunis
İki gözünün farklı renkte olmasıyla bilinen Mina Kunis, Heterokromisi ismi verilen kromozom hastalığı vardır. Güzelliğine güzellik katan bir hastalığı olan ünlü ismin, bir gözü ela diğer gözü yeşildir.
8
Britney Spears
Ünlü pop sanatısı Britney Spears'ın bipolar bozukluk hastalığı vardır. Bilinen adıyla duygu durumu bozukluğudur.
9
Tom Cruise
Hollywood'un ünlü aktörlerinden olan Tom Cruise, küçüklüğünden beri disleksi hastalığı yaşamaktadır. Halk arasında dinleme bozukluğu olarak da bilinmektedir.
10