Ünlü Sporcuların Duyulmamış Hobileri

31 Temmuz 2015

Ronaldinho
Yeşil sahaların gelmiş geçmiş en iyi üç oyuncusu arasında olan Ronaldinho'nun tam bir karaoke hastası olduğunu biliyor muydunuz? Gittiği eğlence mekanlarını karaoke üzerine belirleyen ünlü sambacının en büyük hayali de bir şarkıcı olabilmekti.
1
Kevin Garnett
Minnesota Timberwolves forması giyen NBA yıldızı Kevin Garnett, başarılı oynu kadar modacılığıyla da gündemden düşmüyor. Kendine ait kreasyonları olan ünlü basketçi bunu bir hobi olarak yaptığını söylüyor.
2
Tim Duncan
Kariyerinde beş NBA şampiyonluğu ve iki mvp sağdıran başarılı oyuncu Tim Duncan, tam bir oyun düşkünü. Daha çok soğukkanlılığı ile tanınan yıldız, maç çıkışlarında Dungeon and Drogons adlı oyunu oynuyor.
3
Shaquille O’neal
NBA tarihine adını altın harflerle yazdıran O'neal, çocukluk hayali mesleğine kavuştu. O'neil hayallerinde yatan polislik mesleğine geçerek hayattaki en büyük tutkusunu gerçekleştirmiş oldu. O'neil, gönüllü polis olarak Florida eyaletinin Doral kentinde görev yapıyor. 
4
Lester Hayes
Amerikan futboluna adını altın harflerle yazdıran Lester Hayes, gerçek hayatında tam bir Yıldız Savaşçıları hayranı. Kendini özel maçlara Yıldız Savaşçıları serisiyle hazırladığını söyleyen Hayes'in odası da bu filmin karakterlerinin elbiseleri, posterleri ve silahlarıyla dolu.
5
Karl Malone
NBA tarihine adını yazdıran eski Utah Jazz oyuncusu Karl Malone, hobi konusunda zengin. İlk hobisi, taşımacılık. Kendisine ait olan bir taşımacılık şirketinin teslimatlarını kendisi yapıyor. Böylece firma iş bulma konusunda hiç sıkıntı çekmiyor. İkinci en büyük hobisi ise, avcılık. Ünlü basketbolcu, avlanmaya çıktığı dağları resmen kükretiyor. Malone, geyik ve ayı avına çıkmayı çok sevdiğini söylüyor. 
6
Chris KamanÜnlü basketbolcu Kaman'ın hobisi biraz tehlikeli. Her yıl düzenlenen Amerika Bağımsızlık Günü kutlamalarında ellerini kaybetme riskine rağmen havai fişek gösterisi yapıyor. Geçen yıl yapılan kutlamalarda yaptığı havai fişek gösterisinden sonra takımdan ve teknik heyetten büyük tepki görmüştü.
7
Daniel Agger
Liverpool defansının değişmez ismi Daniel Agger, özel hayatında çılgın bir dövme tutkunu. Vücudunda neredeyse dövme yapılmamış hiçbir yer bırakmayan ünlü oyuncu, yaptırdığı her dövmenin bir mesaj içerdiğini söylüyor. 
8
Tiger Woods
Saniyede 148 dolar kazanarak tarihin en çok kazanan sporcusu unvanına sahip Woods, özel yaşamında avlanmayı seven bir diğer isim. Ancak Woods karada değil denizde avlanmayı seviyor. Her hafta zıpkınla avlanmaya çıkan ünlü golfçüi bu işten aldığı zevki golften almadığını söylüyor.
9
Mike Tyson
Mike Tyson... Dünyanın en büyük dövüşçüsü, rinklerin efendisinin şaşırtan bir hobisi var. Duyanları şarşırtan bu hobinin ismi güvercin besleme. Güvercinleri için bir ev çatısı kiralayan Tyson gününün yarısından fazlasını onlarla geçiriyor. Tyson, sert kişiliğinin arkasında yatan insani duygularını güvercinlere borçlu olduğunu söylüyor. 
10