Ünlü Güzellerin Kusurları

19 Ekim 2015

Sinem Kobal
Arda Turan'la yaşadığı çalkantılı aşk hayatıyla magazin gündemini uzun süre meşgul eden Sinem Kobal'ın makyajla kapatmaya çalıştığı tek bir kusuru var. O da göz torbaları.
1
Neslişah Alkoçlar
Bugünlerde anne olmaya hazırlanan, türk sinemasının efsane ismi Hülya Koçyiğit' in torunu, Engin Altan Düzyatan'ın eşi Neslişah Alkkoçlar'ın kusuru ise ön dişlerinin hafif ayrık olması.
2
Julia Roberts
Güzel yıldızın kendine göre tek kusuru büyük ağzı. Bu durumu kabullenen ve bundan her yerde hiç çekinmeden bahseden güzel yıldız, ağzıyla ilgili esprilere ve şakalara da gülüp geçiyor aynı zamanda kendi de espri malzemesi olarak kullanıyor bu durumunu.
3
Hazal Kaya
Sade ve duru güzelliğiyle dikkatleri her zaman üzerine çekmeyi başaran Hazal Kaya'nın tek kusuru boyunun kısa olması. Ancak geniş bir fan kitlesine sahip Hazal Kaya'nın bu kusuru bile onun popülerliğinden hiçbir şey götürmüyor.
4
Farah Zeynep Abdullah
Kısa sürede sevilen, beğenilen, geniş bir hayran kitlesine sahip olan güzel ve sempatik oyuncu Farah Zeynep Abdullah'ın ise kendine göre kusuru, büyük olan kulakları.
5
Beren Saat
Büyük küçük herkesin sevgilisi, Kenan Doğulu ile mutlu bir evliliği olan, güzelliği dillere destan bir diğer oyuncu Beren Saat. Onun da küçük bir kusuru var. Ön dişlerinin ayrık olması.
6
Megan Fox
Confessions of a Teenage Drama Queen adlı filmle üne kavuşmuş, oyuncu ve manken seksi yıldızın tek kusuru baş parmaklarının küt ve kısa olması. Megan Fox bu durumu kabullenmiş ve hiç gizleme gereği duymamaktadır.
7
Emina Sandal
Geçirdiği estetik operasyonlar sonucu bambaşka bir görüntüye kavuşan, Mustafa Sandal'ın güzel eşi Emina Sandal'ın tek kusuru ise göz kapaklarının düşük olması.
8
Eda Taşpınar
Yazın bol bol ünlü plajlarda boy gösteren, düzgün fiziğiyle her zaman gözleri kendine çevirmeyi başaran Eda Taşpınar, onun da bir kusuru var. O da göğüslerinin iri vücuduna oranla daha ufak olması.
9
Fahriye Evcen
Güzeller güzeli ve şu günlerde oldukça sosyetik bir güzel olan Fahriye Evcen' in aslında ilk başta hemen göze çarpan bir kusuru yok ancak çok derinlere inildiği takdirde burnunun hafif kemerli olması onu kusurlu yapan unsurlardan bir tanesidir.
10