Ülkemizin Taraftarlarının Yaptıkları En Yaratıcı 11 Koreografi

21 Mart 2016

Eşkişehirspor
1981-82 sezonununda küme düşmeye oynayan Eskişehirspor'u yine de taraftarı yalnız bırakmıyordu. Tribünlerin tıklım tıklım olduğu o günlerde EsEs taraftarı, takımına ne kadar çok destek olduklarını göstermek için Türkiye'de bir ilke imza atarak bu koreografiyi yaptı. 
1
Galatasaray
Son zamanlardaki başarılı koreografileri ile tüm dünyada yankı uyandıran Ultraslan Koreografi ekibi, bu alanda Türkiye'yi Avrupa'da temsil ediyor.
2
Galatasaray 
3
Samsunspor
Şüphesiz Anadolu takımlarının taraftarları arasında en iyi koreografi yapan takım Samsunspor taraftarıdır. Özellikle önemli günler için hazırladıkları koreografiler, ayakta alkışlanacak cinsten.
4
Samsunspor
5
Mersin İdman Yurdu
Akdeniz'in köklü ekiplerinden Mersin İdman Yurdu, futbolundan daha çok tribünlerindeki koreografilerle hafızalara yer ediniyor. Mersin İdman Yurdu'nun taraftar grubu "Kırmızı Şeytanlar", hazırladıkları birbirinden yaratıcı koreogrefilerle bu alanda ön plana çıkıyor.
6
Mersin İdman Yurdu
7
Eskişehirspor
Kalp krizi geçirerek hayata 25 yaşında veda eden Eskişehirspor oyuncusu Ediz Bahtiyaroğlu için EsEs'in hazırladığı muazzam koreografi...
8
Yeni Malatyaspor
2013-2014 sezonunda Yeni Malatyaspor taraftarının hazırladığı muhteşem koreografi spor dünyasında büyük beğeni toplamıştı.
9
Göztepe
Şüphesiz Türk futbolunun en iyi bestekarlarından teki Göztepe taraftarıdır. Bugüne kadar yaptıkları bestelerin yanı sıra ara ara yaptıkları koreografilerle de adından sıkça söz ettiriyor.
10
Fenerbahçe
2012-2013 sezonunda UEFA Avrupa Kupası finali yolunda Braga maçı öncesi Fenerbahçe taraftarının yaptığı muhteşem koreografi... 
11