Tamiri En Pahalı Olan Arabalar

08 Ağustos 2015

Audi R8 5.2 Quattro Spyder: 2.476 Dolar
Birinci sınıf stil, olağanüstü performans, yüksek çekiş hızı ile donatılmış mükemmel bir makinedir. Bu araba kullanıcılarına; konfor, güvenlik ve emniyet sunar. Ancak bu arabanın bakımı da, bir o kadar pahalıdır.
1
Mercedes-Benz CLS63 AMG: 2.493 Dolar
Bu araba eşsiz AMG mühendisliği sayesinde diğer modellere göre daha büyük performansa sahiptir. Aracın göz alıcı niteliklerinin yanında, onarım ücretleri bir hayli maliyetli olacaktır.
2
Mercedes-Benz S65 AMG: 2.810 Dolar
Aracın bakım ve onarım ücretleri, satış fiyatına paralel olarak oldukça pahalıdır. Mercedes-Benz CLS63 AMG benzersiz özelliklere sahiptir. Bu zengin olanaklar etkileyici olabilir, ancak olası bir kazayla karşılaşmanız halinde, parçaları değiştirmek ve onarmak oldukça maliyetli olacaktır.
3
BMW 760Li: 2.810 Dolar
Rahat, güçlü ve sağlam 760Li, lüks sedana göre oldukça iyi özelliklere sahiptir. Bu araba oldukça gelişmiştir ve BMW’in en prestijli arabası konumundadır. Müşterileri varlıklı kişilerden oluşan arabanın bakım ve onarım maliyeti oldukça yüksektir.
4
Mercedes-Benz G55 AMG: 2.844 Dolar
Arabanın içi ve dışı mükemmel bir görsellikle donatılmıştır. O G55 AMG artık üretimde olmayabilir ancak kompresörlü mirası, G-wagens modelinde varlığını sürdürmektedir.
5
Mercedes-Benz CL65 AMG: 2.991 Dolar
Kendi sınıfının birincisi olan CL65 AMG, son dönem güvenlik özellikleri ve teknoloji ile donatılmıştır. Bu zarif ve ferah aracın kaputunun altında gizli bir canavar yatıyor. Bu kadar lüks ve zarif olan arabanın onarım maliyeti de oldukça pahalı olacaktır.
6
Porsche 911 Turbo S: 3.309 Dolar
Porsche 911 serisi, sınırlarını zorlayarak özel sürümlere doğru ilerlemektedir. Donanımları nedeniyle, Turbo S’nin, önceki Turbo modeline göre daha hızlı ve daha güçlü olduğu kabul edilmektedir. Porsche 911 Turbo S’in sigorta, bakım ve onarım maliyetleri yaklaşık 3309 $’dır.
7
Porsche Cayenne Turbo: 3.309 Dolar
Porsche Cayenne TurboBu arabayı satın almayı düşünüyorsanız, 3000 $ üzeri tamir ücretlerine hazır olmalınız. Porsche’nin Cayenne Turbo modeli, sürücülere kolaylıklar ve olağanüstü kullanım olanakları sağlamaktadır.
8
Jaguar XJ Supersport: 4.274 Dolar
Jaguar XJ Supersport’un içi ve dışı gerçekten olağanüstü tasarlanmış, limitleri aşan bir araba özelliğindedir. Bu arabaya sahip olanlar için onarım maliyetlerinin çok da önemi yoktur.
9
Range Rover Sport 4.4 V8 Supercharged: 4.421 Dolar
Land Rover serisinin bu yeni modeli, sınırlı sayıda üretilmiştir. Belki de bu arabayı bu kadar özel yapan şey, müthiş bir kompresöre sahip olmasıdır. Range Rover Sport 4,4 V8 Supercharged, diğer Land Rover modellerine göre çok daha lükstür. Bu aracın tüm dış tasarımı ve teknik mühendisliği oldukça maliyetlidir.
10