Süper Modellerin Görkemli Evleri

01 Eylül 2015

Heidi Klum 
1973 doğumlu olan süper model, 2014 yılında evini 25 milyon dolara satılığa çıkarmıştır. 1999 yılında yapılan malikanesinde 8 yatak odası, 10 banyo, 1 sinema salonu, muhteşem bir havuz ve yapay göl bulunmaktadır. 
1
Cindy Crawford
Meksika Baja yarımdasının güneyinde bulunan bu evde süper model Cindy Crawford, iş adamı kocası ve 2 çocuğu yaşamaktadır. Evinde asla katı kurallarının olmadığını söylemektedir.
2
Claudia Schiffer
12 yatak odasının bulunduğu malikane, 1574 yılında inşa edilmiştir. 5 milyon dolar değerindeki bu harika yapı, 2014 yılında çıkan yangın sebebinde yok oldu sayılmaktadır. 
3
Naomi Campbell
2012 yılında iş adamı sevgilisi Vladislav Doronin'in yaptırdığı eve Capital Hill ismi verildi. Yüzme havuzu, spor salonu, masaj salonu, Türk hamamının bulunduğu ev yemyeşil alanlarda çevrilidir.
4
Kate Moss
Cotswolds'da bulunan muhteşem ev,10 tane yatak odasıyla karşmıza çıkmaktadır. Kırsal yaşamı tercih eden Kate Moss, eskilerde partilerin olmazsa olmazları arasındaydı.
5
Christie Brinkley
9 milyon dolar değerindeki malikanenin içerisinde 3 yatak odası, hem içeride hem dışarıda bulunan banyoları, okyanus manzarası karşmıza çıkmaktadır. Evin etrafında da tropikal çiçek ve ağaçlar bulunmaktadır.
6
Karlie Kloss
New York'un Batı yakasında bir apartman dairesinde bulunan ev tam 2 milyon dolar değerindedir. Son model eşyalarla döşenmiş olan evinde, aşçılık konusunda gayet iyi olan süper model mükemmel yemekler yapmaktadır.
7
Adriana Lima
1958 yılında inşa edilen evi, eşi Marko Jaric ile birlikte 9 milyon dolara almışlardır. Boşandıktan sonra bu muhteşem evi satılığa çıkardılar.
8
Miranda Kerr
2.1 milyon dolar değerinde olan, okyanus manzaralı evinde 4 yatak odası ve 3 banyo bulnmaktadır. Eşi Orlando Bloom'dan boşandıktan sonra oğlu ile bu evde yaşamaya başlamıştır.
9
Gisele Bundchen
Los Angeles'ta bulunan evde 6 yatak odası, gurme mutfak, havuz, kütüphane, spor salonu bulunan evi 50 milyon dolar değerindedir.
10