Sizi Siz Olduğunuz İçin Sevdiğinin Göstergeleri

05 Nisan 2016

Hangi konu ile ilgili olursa olsun, sizin düşüncelerinize kesinlikle önem verir.
1
Plansız yaşayan insan sayısı, yok denecek kadar azdır. Sizi sorgusuz sualsiz kabullenen insan, her zaman size planlarında yer verir.
2
Siz yanınızda olsanız da, olmasanız da, sizden bahsetmek için eline fırsat geçtiğinde asla vakit kaybetmez. Sizden bahsederken, sanki yanındaymışsınız gibi heyecanlanır. Uzaktan izlerseniz, tekrardan aşık olabilirsiniz.
3
Gerçekten sevdiğini gösteren bir delil ise soru sormasıdır. Laf olsun diye soru sormak değil de sizi ilk gün olduğu gibi keşfetmeye çalışması, kesinlikle sevginin göstergesidir.
4
Hangi durumda olursa olsun hep güzel, en güzel sizsinizdir. Dış güzelliği, bağlayıcı bir etmen olarak görmeyen insanın sevgisinden şüphe etmeyin deriz biz.
5
Gerçek sevgi olan yerde, mutlaka ve mutlaka paylaşımlar vardır. Sizinle vakit geçirmek için çaba sarf eden birinden asla şüphe duymayın.
6
Karşınızdakinin sevgisini anlayabileceğiniz en açık şey gözleridir. Size bakarken gözlerinin içinin güldüğünü görürsünüz.
7
Sizin canınız yandığında, başınıza bir şey geldiğinde onun da canı yanar. Ne yaptığını, ne yapacağını bilemez.
8
Sizi siz olduğu için kabullenen insan, küçük fiziksel temaslara çok önem verir.
9
Ne olursa olsun, hangi konu ile ilgili olsun, düştüğünüz zaman size yardımcı olur. Kötü zamanlar geçiriyorsunuz diye asla sırtını dünüp sizden uzaklaşmaz.
10