Sevgiliyle Yapılacak Ucuz Aktiviteler

14 Nisan 2016

Bulutların olmadığı, güzel bir havada sevgililerin yapacağı aktivitelerden biri yıldızları seyretmektir. Hayallerinizi birbirinize anlatabilir, yıldızlara isimler verebilir, yıldız kayınca dilek dileyebilirsiniz.
1
Sevgilinizle beraber birer su tabancası alın ve eğlenceli zaman geçirmeye başlayın. Su tabancanızı alın, parka gidin ve su savaşına başlayın. Çocuklar gibi zaman geçirmeye hazır olun.
2
Sevgilinizle yapacak bir şey bulamadığınız zaman komik videoları izlemeyi deneyin. Bahar mevsiminde çimenlerde uzanıp bu fikrimizi uygulayabilirsiniz.
3
Hazırladığınız küçük atıştırmalıklar ile piknik yapmayı deneyebilirsiniz. İster çimenlerin üzerinde, isterseniz deniz kenarında harika gün geçirebilirsiniz. Tavla, top ve bulmaca gibi ekstralar da sizi eğlendirebilir.
4
Sevgiliniz ile birbirinize sırayla masaj yapmayı denediniz mi? Mum ışığına eşlik eden büyüleyici tütsü kokuları ile farklı teknikler kullanarak masaj yapmayı deneyin. Masaj yağlarını unutmamanızı hatırlatalım.
5
Sevgilinizle yemek yapmaktan çok hoşlanacaksınız. Oturun ve ilk önce sevdiğiniz yiyeceklerin menüsünü hazırlayın. Kesinlikle kadınlara çok daha fazla iş düşecektir ama erkeğinizin tv karşısında oturmasına izin vermeyin. Sofrayı kurmasını isteyin. Lüks restoranlardan daha fazla keyif alacağınız kesindir. Sebebi ise aşkla yapılan her şeyin kusursuz olmasıdır.
6
Kendinize film zamanları yaratmayı denediniz mi? Hafta sonu evde uzanın ve filminize eşlik eden patlamış mısırların keyfini çıkarın. Sinemadan çok daha fazla eğlenirsiniz.
7
Açık havada yapılabilecek aktivitelerden yararlanın. Birlikte bisiklete binin, yürüyüş yapın, dağ ve bayır demeden gezin. Çok eğleneceksiniz.
8
Birbiriniz için alışveriş yaparak çok eğlenebilirsiniz. Kendinize ufak bir bütçe koyun ve 1 saatliğine ayrılın. Daha sonra kararlaştırdığınız yerde buluşun ve eğlencenin tadını çıkarın.
9
Film izlerken, filmin sesini kısın ve tahmin etmeye çalışın. Kendinize karakter seçin ve sevgilinizin de kendisine seçmesini isteyin. Kişilerin seslendirmesini yapın ve bunları kaydederek unutulmaz dakikalar geçirin. Kesinlikle denemelisiniz.
10