Sevgilinizin Yatış Pozisyonları Ne Anlama Geliyor?

28 Temmuz 2015

Sevgiliniz Uyurken Ağ Kuruyorsa;
Örtüyü kafasına kadar çekip, yastıklara sıkı sıkı sarılan bir sevgiliniz varsa, batıl inançları olan, panik olmaya müsait ve gelecekle ilgile korkuları taşıyan bir karakter taşımaktadır. Size düşen şey, onun yanında olmanız ve korkularını paylaşmasını istemenizdir. 
1
Sevgiliniz Temas Etmekten Kaçıyorsa ;
Ona sarılmayı bırakın kenara, en ufak bir değmenizde bile uyuyamıyor ve sizden uzaklaşıp arkasını dönüyorsa hemen telaş etmeyin ve sizi sevmediğine dair anlam yüklemeyin.
2
Sadece özgür bir kişiliği olduğu anlamına gelmektedir. Bağımsızlına düşkün erkekler biraz daha kendine fazla alan ayırmak ister. Başbaşa kaldığınız zamanlarda ona saygı gösterdiğinizi belli edin. Kendisini kısıtlanmış hissetmemeli.
3
Sevgiliniz Uyurken Sıkıca Sarılıyorsa ;
Sevgilinizin size sıkıca sarılarak uyuması çok romantiktir. Fakat uzun süreli ilişkiniz varsa ve hala size sıkı sıkı sarılıp uyuyorsa, bunun anlamı, üzerinizde iktidar kurmak isteği ve kendisine ait olduğunuzu düşünmesidir.
4
Bu düşünce sizin de hoşunuza gidecektir süphesiz ama kendi özgürlüğünüzden de ödün vermemeye çalışın. Sonralarda pişman olursanız düzeltmeniz çok zor olur.
5
Bazı durumlarda endişelerini ve korkularını yatağa getirirler. Gece vakti, kendisini dürtüp uyandırmak yerine, eve geldiğinde dertleşmeye çalışın.
6
Sevgiliniz Yatağa Çıplak Giriyorsa ; 
Yatağa çıplak giren erkek bağmsız erkektir. Erkeksiliğinin göstergesi olarak kabul eder. Hayata bakışı pozitif ve kendiyle barışıktır.
7
Sadece bir kusuru vardır. O da kendini çok beğenmesidir. Dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünür. Size düşen şey, kusuru varsa açıkça yüzüne söylemenizdir.
8
Yapılan araştırmalarda, aynı anda uyuyan çiftlerin daha mutlu olduğu görülmüştür.
9
Huzurlu Bir Uyku = Huzurlu Bir Hayat
10