Servetlerini Çocuklarına Bırakmayacak Ünlüler

29 Ağustos 2015

Nigella Lawson
İngiliz gazeteci olan Lawson, 3 çocuğuna tek kuruş bile bırakmayacağını açıklamıştır. İnsanların para kazanmak için çalışmadıkları takdirde, büyük boşluklara düşeceğini belirtmiştir.
1
Philip Seymour Hoffman
Ünlü oyuncu, yönetmen ve yapımcı kimliğiyle karşımıza çıkan Haffman, ilk çocuğu yeni olduğunda vasiyet yazmış ve çocuklarına miras bırakmayacağını açıklamıştır. Şubat ayında kaybettiğimiz ismin 35 Milyon Dolar değerindeki servetini, uzun yıllar kız arkadaşı olan ve üç çocuğunun annesi olan kadına bırakmıştır.
2
Sting
Dünyanın en başarılı rock yıldızlarından olan Sting, 270 milyon dolarlık servete sahiptir. 6 tane çocuğu olmasına rağmen, servetini çocuklarına paylaşmayacağını açıklamıştır.
3
Gene Simmons
Amerika'nın en zenginlerinden biri olan şarkıcı Gene Simmons, 300 milyon dolarlık değerinden, 2 çocuğunu da mahrum bırakacaktır. Kendi ayakları üzerinde durması gerektiğini savunan ünlülerdendir.
4
Jackie Chan
Dövüş filmlerinin yıldızı olan ve büyük başarılara imza atan isim Jackie Chan, 350 Milyon Dolarlık servetinin hepsini hayır kurumlarına bağışlayacak ünlülerden.
5
Ted Turner
CNN'in kurucusu olarak bilinen Turner, 5 Milyon Dolarlık servete sahiptir. 5 çocuğu olan ünlü isim, çocuklarının kendi paralarını kazanması gerektiğini savunanlardan...
6
George Lucas
5 Milyon Dolarlık servete sahip olan yönetmen, yazar, yapımcı da çocuklarına hiçbir şekilde paylaşım yapmayacaklar arasında yerini almıştır.
7
Michael Bloomberg
Amerika'nın en zengin isimlerinden olan, New York'un eski belediye başkanı olan Bloomberg, diğer ünlü isimler gibi servetini bölüşmeyeceğini açıklamıştır. 35 Milyar Doların üzerinde olduğu tahmin edilen servete sahiptir.
8
Warren Buffett
2015 yılının en zengin isimlerinden ve mükemmel bir hayırsever olduğunu bilmeyenimiz kaldı mı? 65 milyar dolarlık serveti olduğu tahmin edilmektedir. 
9
Bill Gates
Microsoft'un kurucularından olan, dünyanın en zeginlerinden biri olan Gates, çocuklarını 78 Milyar Dolarlık servetinden mahrum bırakmıştır. 
10