Seksi Görünmek İçin Yapılması Gereken 10 Şey

07 Ekim 2019

Aksesuar
Güzelliğinizin daha doğrusu seksiliğinizin tamamlayıcısı aksesuarlardan mutlaka yararlanmalısınız. Sizi seksi gösteren ufak dokunuşlarla ve yaratıcılığınız birleşince seksi bir kadın ortaya çıkacaktır.
1
İpek gibi saçlar
Uzun da olsa hiçbir saç bakımı olmadığı sürece güzel bir görüntü ortaya çıkmaz. Bu nedenle uzun ya da kısa çok farketmez bakımlı ve parıl parıl parlayan saçlar her zaman seksiliğin anahtarıdır.
2
Topuklu ayakkabı
Bir kadın seksi olmak, görünmek istiyorsa mutlaka topuklu ayakkabı giymeli. Uzun bacaklı görünmek sizi her zaman daha seksi yapar.
3
Dolgun dudak
Erkekler için her zaman seksi bulunan ve bulunacak olan dudaklara gelelim. Dolgun dudaklar seksiliğin olmazsa olmazılar. Eğer dudakalrınız inceyse dudaklarınızı kalmele yada rujla dolgunlaştırabilirsiniz.
4
Buğulu gözler
Erkekleri çok etkileyen yerlerden birisi de gözlerdir. Buğulu göz makyajı kadını seksi gösteren etkenlerden birisidir. Özellikle geceleri tercih edeceğiniz buğulu göz makyajıyla seksi bir görünüme kavuşabilirsiniz.
5
Dekolte
Çok fazla abartmadan hafif dekolteler seksi görünmenin yollarından bir tanesidir. İç çamaşırınızı da seksi seçmeniz sizi seksiliğe ulaştıracaktır.
6
Dantelden yararlanın
Danteli seksilik yolunda mutlaka kullanmalısınız. Kıyafetinizde mutlaka bir detayda danteli kullanın. Seksi olmanın en başta şartı dantel kullanmaktan geçiyor.
7
Kırmızının cazibesi
Kırmızının size katacağı seksiliğe inanamayacaksınız. Bir ortamda seksi görünmek ve dikkat çekmek istiyorsanız kıyafetinizi mutlaka kırmızı seçmelisiniz.
8
Koku
Hiç birşey yapmadan farkedilmek istiyorsanız çok etkileyici, baştan çıkarıcı bir parfüm kullanmalısınız. Doğru kokuyu bulursanız seksi olmamanız için hiç bir neden yok.
9
Uzun saç
Uzun saç erkekler tarafından çok beğenilir. Seksi görünmek istiyorsanız uzun ve bakımlı saçlarınız olmalı.
10