Sabun Çeşitleri ve Faydaları

09 Ekim 2020

Kil Özlü Sabun : Derin bir temizleyici olan kil özlü sabun, cildi besleyerek sağlıklı görünüme ulaştırır. Siyah noktaların yok olması için idealdir.
1
Zeytinyağlı Sabun : Çok eski zamanlardan günümüze kadar, kadınların cilt ve saç güzelliği için aktif rol oynayan sabunlardandır. Yüksek oranda içerdiği E Vitamini sayesinde, saça yumuşaklık vererek parlamasını sağlar.
2
Lavanta Sabunu : Uyarıcı ve rahatlatıcı etkisi ile cildinize canlılık veren bir sabun türüdür. Mükemmel kokuya sahip olan sabun, düzenli kullanıldığı zaman sivilceleri azaltmaktadır.
3
Gül Yaprağı Sabunu : Etkili bir temizlik sağlayan sabun, cildinizi bakterilerden arındırmaktadır. Gül yaprağı sabunu, hassas ciltlerin makyaj temizliği için de idealdir.
4
Papatya Özlü Sabun : Cildin parlamasını ve saçların güçlenmesini sağlayan sabun, düzenli bir şekilde kullanıldığında cildi güzelleştirmektedir.
5
Tarçın Özlü Sabun : Sıcak su banyonuza eşlik edecek olan tarçın özlü sabun, gün boyunca yaşanılan stresten sizi uzaklaştıracaktır. Cildiniz, pamuksu bir görünüme bürünür ve cilt rahatsızlıkları ile savaşır.
6
Damla Sakızı Özlü Sabun : Sarkmış ve yorulan cildin toparlanmasını sağlarken, cildin sıkılığını arttıran yapıya sahiptir. 
7
Defne Yağlı Sabun : Defne özleri ve defne yağını içerisinde bulunduran sabun, cildin ferahlamasını ve yatışmasını sağlar. Saçlardaki kepeğin önüne geçmektedir.
8
Bıttım Sabunu : Menengiç yağı ve yabani fıstıktan yapılan bir sabundur. Saç köklerini beslerken, kuru saçı nemlendirir. Saçların diplerinde oluşan tahrişin de önüne geçer.
9
Argan Yağlı Sabun : Cilde rahatlık hissi veren argan yağlı sabun, yaşlanmayı geciktirerek cildi besleyerek nemlendirir. Saçlara ise nem vererek güzelleştirdiği görülmektedir.
10