Sabah Seksinin Faydaları

27 Kasım 2015

Sabah seks yapmak, kadınların fazla tercih etmediklerindendir çünkü kadınlar sabah kalkınca kötü göründüklerinden şikayet ederler. Aslında, sabah seksi çok faydalıdır. Hem güzel gösterir, hem iş stresinizi üzerinizden atar, hem de kilo vermenizi sağlayarak size enerji verir.
1
Sabahın erken saatlerinde ayılmanızın tek yolu kahve içmek olmamalıdır. Güne güzel başlamak için sabah seksi çok daha iyi gelecektir. Sabah yapılan seks sayesinde çok daha mutlu olabilirsiniz. Sabah yapılan seks sırasında oksitosin hormonu salgılanmaktadır. Bu hormonla beraber eşiniz ile aranızdaki aşk artmaktadır.
2
Sabah seksine kadınların uzak durmasının sebebi enerjik hissetmemeleri ve kendilerini güzel bulmamalarıdır. Unutmayın ki, eşiniz de aynı şekildedir. Rahat edebilirsiniz.
3
Üstte bulunulan pozisyonları sevmiyorsanız eğer, uykudan uyandığınız zaman da tercih etmemeniz gayet normaldir. Kendinizi rahat bırakın ve harika zaman geçirin. Sabahın ilk saatlerinde orgazmı tüm gün vücudunuzda hissedebilirsiniz.
4
Çiftlerin seks hayatında sorun yaşamalarının bir sebebi de strestir. Yoğun iş saatlerinden sonra eve gelince seks için yeterli enerji bulamazsınız. Bu sebepten sabah saatlerindeki seks yaşamınıza olumlu etki eder.
5
Rahat uykudan sonra dinlenmiş vücutlar ile yaşayacağınız birliktelik partnerinize ve size çok iyi gelecektir. Cinsellikle alakalı gerilimden sıyrıldığınız zaman, iş yerinizdeki stresi de kolay şekillerde atlatabilirsiniz.
6
Sabah seksi IgA seviyesini arttırır. Bel ve bacak ağrılarına, migrene, kronik ve eklem ağrılarına çok iyi gelir. Ayrıca, kalp hastalıklarını da azalttığı belirlenmiştir.
7
Sabah orgazma ulaşıldığında östrojen seviyesi yükselmektedir, endorfil ve DHEA olarak bilinen gençlik hormonu salgılanmaktadır. Sabah seksi, cildinize parlaklık sağlar. Önerimiz ise sabah makyaj yapacağınıza seks yapın ve cildinizdeki değişimi gözlerinizle görün.
8
Kadınlara oranla erkekler, sabah seksini daha çok sevmektedir. Bunun sebebi de erkeklerin uyurken salgıladıkları testosterondır. Bilimsel olarak da kanıtlanan bir gerçek de erkeklerin tertosteron seviyesinin uyandıklarından itibaren 3 saatte doruk noktalarında olduğudur. Partneriniz çok daha istekli olduğu için güzel zaman geçirebilirsiniz.
9
Sabah sporu yerine daha eğlenceli zaman geçirebileceğiniz seksi tercih edebilirsiniz. Cinsel ilişkide harcayacağınız enerji ile yarım saatlik yürüyüşte aynı enerjiyi harcarsınız. 
10