Rüya Gibi Tatil Noktaları

26 Haziran 2017

St. Helena Adası
Her şeyden uzaklaşmak isteyenler için St.Helena doğru yer olabilir. Adadaki yüzme, dalış gibi etkinlikler ve eşsiz bitki örtüsü keşfedilmeyi bekliyor.
1
Brezilya'nın Yeşil Sahilleri
Yoğun yağmur ormanları eşliğinde Brezilya'nın en güzel yeşil sahilleri sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.
2
Bavyera Eyaleti
Neuschwanstein Şatosu ya da görkemli Wies Kilisesi ile Bavyera Eyaleti'nin başkenti Münih, güney ülkelerinin havasını taşımaktadır.
3
Hawaii
Sıcak havası, güzel manzaraları ve harika plajlarıyla Havaii her zaman mutlu tatilcilerin yeridir.
4
Fransa'daki Auvergne Bölgesi
Fransa'daki volkan manzaralı Auvergne bölgesi yamaç paraşütü yapanların favorisi. Auvergne uçmak gibi bir düşüncesi olmayanlara da harika bir doğa deneyimi sunuyor.
5
Waiheke
Waiheke yürüyüş için ideal bir bölgedir. Şarap imalathanelerinin bulunduğu ada şaraplarıyla da ünlü.
6
Friuli
İtalya'nın kuzeydoğusundaki beyaz şarap bölgesi olarak bilinen Friuli'de ülkenin bazı en iyi şarapları üretiliyor. Ilıman bir iklime sahip olan bölge, hem dağ manzarası, hem geniş kumsallarıyla farklı bir çeşitlilik sunuyor.
7
Vinales Vadisi
Küba'daki Vinales Vadisi 1999'da "Dünya Mirası" listesine alındı. Tebeşir kayalıklı manzarası ve tütün ekiminin yapıldığı bölgenin kendi karakteristik özelliğine hayran kalacaksınız.
8
Batı İzlanda
Volkanları, fiyortları, sahilleri ve şelaleleriyle Batı İzlanda doğa aşıkları için gerçek bir cennet. Gullfoss ülkenin en etkileyici şelalelerinden biri.
9
Transilvanya
Romanya'nın kalbinde yer alan bölge, at arabaları, el işçiliği ve geleneksel tarım bölgenin kırsal kesimini karakterize ederken Cluj ve Braşov gibi şehirler sanat, kültür ve gece hayatıyla ziyaretçileri kendine çekiyor.
10