Mykonos'ta Gezip Görmeniz Gereken Yerler

19 Ocak 2016

Agios Sostis Beach / Agios Sostis
Güzel ve sakin plajlardan biridir ve mutlaka ziyaret edilmelidir. Mykonos'a yeni bakış açısı getiren plajları görmeden şehirden kesinlikle ayrılmayın.
1
Archaeological site of Delos / Mikonos
Kayalıkların bulunduğu ufak adadır. Etkileyici güzellikteki yerde, attığınız her adımda eski şehiri görebilir, doğanın içerisinde kendinizi kaybedebilirsiniz. Fotoğraf çekmeyi unutmayın.
2
Rarity Gallery / Mökene
Sanatseverlerin kesinlikle görmesi gereken, dinlendirici ve bilgilendirici mekanlardandır. Kesinlikle ertelenmeden gelinip, görülmesi gereken bir galeridir.
3
Matoyianni Street / Mökene
Labirent gibi sokaklarında kaybolmadan, sanat galerilerinde gezmeden ve mağazalarda alışveriş yapmadan şehirden ayrılmayın. Daracık sokaklarından hediyelik eşya almalı, dondurma yemelisiniz. Mutlaka uğrayın...
4
Elia Beach / Elia
Merkeze biraz uzak mesafede bulunan, berrak suları ve kumsalı ile Mykonos'un en güzel yerlerindendir. Yaşayacağınız deneyimi unutamayacaksınız.
5
Platis Gialos Beach / Plats Gialos
Çok temiz ve sakin olan plaja mutlaka gelmeli, denize girmeli ve restoranlarında yemek yemelisiniz. Dilerseniz, motorlardan herhangi birine binip, çevre koyları gezebilirsiniz.
6
Panormos Beach / Panormos
Çok güzel plajı ve harika kumu ile kesinlikle görülmesi gereken yerlerdendir. Yunanistan'a yapılan gezinin, en güzel yerlerinden biri olacaktır. Mutlaka görülmesi ve denize girilmesi gerekir.
7
Super Paradise Beach / Paradise Beach
Tertemiz deniz ve keyifli bir ortamdır. Mutlaka gelinmeli, eğlencesine katılmalı ve kalamar yemelisiniz. Uğramadan ayrılmayın.
8
Mykonos SeaBus / Mökene
Görülmesi gereken ve yaşanması gereken bir deneyimdir. Şehrin güzel yerlerini dolaşmalı, yürüyüş yapmalı ve pazar yerlerine bakmalısınız.
9
Paranga Beach / Platys Gialos
Merkeze uzak olmasına rağmen, şehrin harika plajlarındandır. Mutlaka gitmeli ve plajda zaman geçirmelisiniz. Kesinlikle görmelisiniz.
10
Ornos Beach / Ornos
Şehir merkezine yakın olan harika bir denizdir. Sakin havası ve manzarası ile sessizliği dinleyeceğiniz yerlerden... Mutlaka görülmeli ve zaman geçirilmelidir.
11
The Windmills (Kato Milli) / Mökene
Özellikle gün batımında çok güzel görünen, fotoğraf çekmek için şehrin en güzel yerlerindendir. Yel değirmeninin yanında bulunan atv arabalarını kiralayabilir, harika zaman geçirebilirsiniz.
12
Paradise Beach / Paradise Beach
Mikonos'un geniş ve güzel plajlarından biridir. Eğlenceleri, yemekleri ve sunduğu imkanları ile kesinlikle dikkat çeken ve görülmesi gereken yerlerdendir.
13
Church of Paraportiani / Mökene
Harika manzaraya sahip, çok güzel bir kilisedir. Deniz kenarında yer alan kiliseyi görmeden şehirden ayrılmamanız önerilir.
14
Mykonos Vioma Organic Farm & Vineyard
Aile tarafından işletilen harika bir çiftliktir. Yiyecekleri ve şarabı ile mutlaka görülmesi ve keşfedilmesi gereken yerlerdendir. Uğramadan gelmeyin.
15
Kalo Licadi Beach / Kalo Livadi
Mykonos'un en güzel suyuna sahip plajlarından biridir. Güzel restoranları, harika servisi ile görülmeye değer yerlerdendir. Görmeden şehirden ayrılmayın.
16
Kalafatis Beach / Mökene
Sakin ve huzur dolu bir plajdır. Restoranların ve beachlerinin güzelliği, şehrin dinlendirici ruhu ile buluşunca farklı bir atmosfer sunmaktadır.
17
Agios Stefanos Beach / Agios Stefanos
Şehrin, huzur dolu sakin plajlarından biridir. Yüzme deneyimi yaşamadan, teknelerin gidişini izlemeden şehirden ayrılmayın. 
18
Ftelia Beach / Mökene
Berrak suyu ve plajı ile dikkatleri çeken bir beachtir. Harika restoranlarında yemek yiyebilir, su sporları yapabilirsiniz. Mutlaka uğrayın.
19
Agrari Beach / Mikonos
Şehrin sakin ve güzel imkanlarına sahip plajlarındandır. Harika suyunda mutlaka yüzmeli, çevresindeki restoranlarda yemek yemelisiniz.
20