Mutlaka Dolabınızda Olması Gereken Sütyen Modelleri

03 Ağustos 2015

Dolgulu Sütyenler
Göğüsleri küçük olan kadınlar için can kurtaran dolgulu sütyenlerdir. Olduğundan daha büyük, güzel ve iri gösteren dolgulu sütyenler, mutlaka dolabınızda olması gereken bir parçadır.
1
Straplez Sütyen
Özellikle yaz aylarında tercih edilen straplez sütyenler, askısız elbiselerle veya düşük omulu kıyafetlere tercih edilebilecek sütyenlerdir.
2
Push-up Sütyen
Küçük göğüslü kadınların en önemlilerindendir. Göğüsleri yukarı doğru kaldırırken, 1-2 beden büyük görünmesini sağlar.
3
U Şeklinde Sütyenler
Göğüs dekoltesi u şeklinde ise bu tür sütyenleri tercih edebilirsiniz. Göğsü alttan destekleyerek güzel durmasını sağlarken, dikişsiz yapısıyla tüm kumaşlara uyum sağlar.
4
Çok Amaçlı Sütyenler
Askıları çıkarıp takılabilen, her tür kıyafete uyum sağlayan bir sütyen modelidir. Mutlaka dolabınızda olmasını öneririz.
5
Sporcu Sütyeni
Spor esnasında göğüsleri dik tutup güzel görünmesini sağlayan sütenlerdir. Oldukça rahat ve kullanışlı olduğu için dolabınızda yer vermenizi öneririz.
6
Toparlayıcı Sütyenler
Büyük göğüsler için vazgeçilmezdir. Büyük göğüsleri olan kadınlar, bedenlerini 1 2 beden küçük görünmesi için ve kıyafetlerinin düzgün durması için tercih etmektedirler.
7
Bandaj Sütyenler
Straplez sütyenlerle aynı işlevi görmektedir fakat koltukaltı geniş olan bluzlerin altından çok güzel görünmesinden dolayı tercih edilmektedir.
8
Soft Cup
En rahat sütyen modellerindendir. Genelde uyurken tercih edilen, demirsiz modellerdir.
9
Tisört Sütyenler
İsimden de anlaşıldığı gibi, kıyafetlerin altına iz yapmayan sütyen modelidir. Kullanımı çok rahat olduğu için tercih edilmektedir.
10