Miranda Kerr'in Mutluluğunun Sırları

11 Eylül 2015

Miranda Kerr, hayatının en büyük aşkının oğlu olduğunun açıklayarak, hayatında en önemli şeyin aşk, aile ve işin arasındaki doğru dengeyi tutturmak olduğunu açıklamıştır.
1
Mutluluk dendiği zaman, oğluyla geçirdiği gün olduğunu belirtmiştir.
2
Mutlu olmak için, meditasyonun önemli şeylere odaklanması konusunda yardımcı olduğunu ve mutluluğu basit şeylerde ve her gün gülümseten küçük detaylarda bulduğunu açıklamıştır.
3
Annesinin kendisine verdiği en önemli tavsiye, "Işığının parlamasına izin ver." olduğunu açıklamıştır.
4
Boş zamanlarında rahatlama sırlarını şu şekilde açıklamıştır. "Her gün kendime rahatlamak için zaman ayırmaya çalışıyorum, eğer herhangi bir şey için stresliysem meditasyon denge ve rahatlamam için yardımcı oluyor."
5
"Telefonumda birkaç uygulama ve kısa zaman aralıklarında yapmaya uygun meditasyonlar var. Bazıları sadece 10 dakika ve gün boyunca kısa molalar için oldukça uygun, bazılarıysa 1 saatlik sakin, berrak bir zihin için uyumadan önce dinleniyorum."
6
Okyanusun verdiği huzur ve temiz hava kokusu hoşuna gittiği için, yaz aylarını plajda geçirmeyi sevdiğini belirtmiştir.
7
Güzel bir kitap, güneş gözlükleri ve büyük bir şapka yanına almadan asla tatile çıkmayacağını belirten ünlü model,
8
Kendisinin organik markası olan Kara Organics'i yarattığını, 2 tane kitap yazdığını ve şimdi ise kendi ürünlerini yaratabilmek için görüşmeler yaptığını açıklamaktadır.
9
En büyük hayalini merak ettiğimiz Kerr'den alınan cevap, "Mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmek ve pozitif etkiye sahip olmak" cevabını aldık.
10