Marc Levy Kitap Özetleri

13 Mayıs 2016

NEREDESİN - 2004
İdealist bir kadın ve onun aşkından başka bir şey tanımayan bir adam birbirine nasıl saygısıyla bağlı kalabilir? Birinin yokluğu diğerinin yaşantısını nasıl etkiler? 
1
SONSUZLUK İÇİN YEDİ GÜN - 2005
Sürekli iyilik yapan kadınla sürekli kötülük yapan adamın yolları aşkla birleşerek kesişirse neler olur? Kimdir onlar?
2
KEŞKE GERÇEK OLSA - 2001
Arthur bir gün uyanır ve buzdolabında bir kadınla karşılaşır. Bu kadını kendisi dışında ne duyan vardır ne de gören. Hikaye başlar...
3
KORKUDAN GÜÇLÜ BİR DUYGU - 2015
Ailesinin geçmişindeki gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışan bir kadın ve ona yardımcı olarak kariyerini geliştiren gazeteci bir adamın beraber yaşadığı maceraları merakla okuyacaksınız.
4
BAY DALDRY'NİN TUHAF İSTANBUL YOLCULUĞU - 2013
Falcı bir kadının sözleri üzerine kafası karışan bir kadının komşusunun teklifi ile İstanbul'a gerçekleştirdiği yolculuğun sonunda neler olacak?
5
DÖNMEK MÜMKÜN OLSA - 2013
Korkudan Güçlü Bir Duygu kitabında da yer alan gazeteci Andrew Stilman bıçaklanır ve iki ay öncesinde uyanır. Tekrar yaşadığı iki ay içerisinde olanları çözebilecek ve karısı ile yaşadıklarını düzeltebilecek midir?
6
İLK GÜN - 2012
Dünyanın en büyük gizeminin peşinden koşan ve yıllar sonra karşılaşan iki aşığı neler bekliyor? Hiç sıkılmadan okuyacağınız İlk Gün, İlk Gece ile devam ediyor.
7
İLK GECE - 2012
Dünyanın en büyük gizemini öğrenseniz ne yapardınız? Bunu tüm insanlığın öğrenmesini mi tercih ederdiniz, yoksa susar mıydınız? Bakalım İlk Gün kitabından bildiğimiz karakterlerimizin kararı ne olacak? Asıl önemli soru şu: Bu sır ne?
8
GÖLGE HIRSIZI - 2011
9
BİRBİRİMİZE SÖYLEYEMEDİĞİMİZ ONCA ŞEY - 2010
10
ÖZGÜRLÜK İÇİN - 2009
Ülkeleri için savaşan gençlerin yaşadıklarını anlatan bu kitap, Marc Levy'nin diğer eserlerinden biraz daha farklı... Aşka bu romanında da yer veren Marc Levy'nin bu kitabı sizde çok daha farklı bir izlenim bırakacak çünkü bahsedilen gençler arasında Marc Levy'nin babası da yer alıyor.
11
DOSTLARIM, AŞKLARIM - 2008
12
SİZİ TEKRAR GÖRMEK - 2007
Keşke Gerçek Olsa kitabının devamı olan Sizi Tekrar Görmek yeniden okuyucuları ilginç bir hikayeyle baş başa bırakıyor. Arthur ve Lauren hayal ile gerçek arasında gidip gelen bir maceraya daha atılıyor.
13
GELECEK SEFERE - 2007
Bir aşk kaç defa yaşanabilir? Bir dahaki sefere demenin anlamı hiç bu kadar derin olmamıştı.
14