Las Vegas'ta En Çok Kazanan Ünlüler

21 Ağustos 2015

ZOE SALDANA
Cesur ve güçlü rolleri ile insanların akıllarında kalan Saldana, Las Vegas'ta gece kuluplerinde görünmesiyle 250 bin dolar kazanmaktadır.
1
FERGİE
Black Eyed Peas Grubu'nun üyesi olan ve grup arkadaşlarıyla sık sık Las Vegas'ta görünen Fergie, 100 bin dolar kazanmaktadır.
2
LADY GAGA
Asıl adı Stefani Germanotta olan Lady Gaga, Las Vegas'ta görünmek için 100 bin dolar ve üstünü kazanabilir.
3
BEYONCE
Las Vegas'ı eğlenceli, insanlarını ise samimi ve içten bulduğunu belirten Beyonce, Vegas'ta bulunmak için 100 bin dolardan fazla almaktadır.
4
KİM KARDASHİAN
Vegas'ta görünmek için 100 bin dolar ve üstünü alan Kardashian, 34. doğum günü kutlaması için 500 bin dolar kazandığı söyleniyor.
5
BRİTNEY SPEARS
Las Vegas'ta yeni açılan bir mekanda sahneye çıkmak için 475 bin dolara anlaşma yaptı. Toplamda 140 gösteri yapacak olan Spears, toplamda 66.5 milyon dolar kazancı olacaktır.
6
MARİAH CAREY
Şarkıcı Palace'de 2015 yılında ilk kez sahne almıştır. Carey, toplam 60 milyon dolar alaran Britney Spears'dan fazla kazanacağı söylentiler arasındadır.
7
JENNİFER LOPEZ
Uzun sürecek bir Vegas gösterisi olan Lopez'in sahne başına 350 bin dolar alacağı belirtilmişti. Planet Hollywood's The Axis'de sahne alacaktır.
8
CELİNE DİON
Kanadalı şarkıcı, sahne başına 476 bin dolar kazanarak, listemizin 2. en çok kazananıdır.
9
GARTH BROOKS 
Steve Wynn, Garth Brooks'a özel bir jet, bir sahne bir de tiyatro vermiştir. Oklahoma'daki evinden Vegas'a bu şekilde seyahat eden ünlü isimdir.Toplamda 15 milyon dolarlık hediyelerin yanında bir de her sahne başına100 milyon dolar almaktadır.
10