Kendinizle Mutlu Olmanın Formülleri

22 Temmuz 2015

İlk olarak, çok hoşlandığınız biriyle buluşcakmış gibi hazırlanın. Bunun amacı, karşı cinsten neler beklediğinizi keşfetmek ve sizi mutlu edeceği davranışı size sunmasıdır.
1
Kendinize bir gün ayarlayın. Sevdiğiniz kişiyle erotik bir gece geçirecekmişsiniz gibi hazırlanın, süslenin ve kendinize özen gösterin. Topuklu ayakkabılar giyin ve güzel bir parfüm sıkın.
2
Sıcak ve kokulu bir duş alın, yumuşak bornozunuza sarılarak battaniyenin altına girin. Ellerinizi vücudunuzda gezdirin, göğsünüze masaj yapabilirsiniz. Kıyafetlerinizi bir süre giymeyin.
3
Hangi yemeği yemekten hoşlanıyorsanız, kendinize onu hazırlayn ve lezzetli yemeğinizin tadını çıkarın.
4
Sevdiğiniz aktiviteler varsa, onları da boş zamanlarınızda yapmak sizi mutlu eder.
5
Vücudunuzun güzel olduğunu duymak isteyebilirsiniz. Yüksek sesle kendinize söyleyerek şımartın kendinizi. Güzel bir geceyi, çılgın bir sevişme ile bitirmek isterseniz eğer, kendinize zevklerin en yoğununu yaşatın.
6
Size neyin iyi geldiğini, tek başınayken ve zevkin kaynağından başlayarak keşfe çıkmalısınız. Ön yargılarınızı bırakın bir kenara... Araştrmalarınızdan memnun kalacaksınız.
7
Öğrendiklerinizi daha sonra partnerinizle paylaşın ve uygulamak için teklif götürün. Partneriniz çok mutlu olacaktır. Hangi yoldan gitmesi gerektiğini sizden öğrenmesi kadar net bir şey yoktur.
8
İhtiyaç duyduğunuz ve arzuladığınız seks için konuşmalardan, araştırmalardan vazgeçmeyin.
9
Cinsel ilişki sırasında, partnerinizle iletişim içinde olmalısınız. Güzel bir seks hayatı istiyorsanız, içinizdeki cevheri çıkarmalısınız.
10