Kadınların Önem Verdikleri 10 Önemli Duygu

30 Eylül 2015

Kadınların önem verdikleri en önemli ilk konu sadakattır. Bu sadece aşk, sevgili anlamında değil hayatın her anında sadakat önemli ve gereklidir. İş hayatınızda olsun, aile yaşantınızda olsun, ortaklıklarınızda dahi sadakat altın bir kural olup, her insanda mevcut olmalıdır. Kadınların bir erkekte aradığı en temel ve ilk kurallardan bir tanesi güven, yani sadakattır.
1
Saygı hayatın her anında gerekli ve önemlidir. Sizden büyük bir insandan tutun da sizden küçük bir insana, hatta hayvanlara bile saygı göstermek zorundasınız. Elbette eşiniz, kız arkadaşınız için de saygı konusu çok önemli olup bunu sizden her daim beklerler. Kadınlar saygısız, kaba, saba erkeklerden hoşlanmazlar.
2
Unutmayın kadınlar her zaman kendilerini güldüren erkeklere bayılırlar. Espri anlayışı yüksek ve kaliteli, seviyeli espri yapabilen erkek, her zaman bir kadının gönlünü kazanabilir. Eğlenmeyi ve gülmeyi çok seven kadınlar her zaman karşılarında da bu tarz erkek isterler. Güçlü bir espri yeteneğiniz varsa, diğer erkeklerden bir adım öndesiniz demektir.
3
İstediğiniz kadar yakışıklı olun, zeki değilseniz hiçbir kadının kalbine giremezsiniz çünkü çoğu kadın akıllı ve zeki erkeklerden hoşlanır ve her daim onlara çekici gelir. Zeki erkekler her zaman kadınların kalplerinde bir numaradırlar. Boş bir tip iseniz isterseniz dünyanın en yakışıklı erkeği olun, hiçbir kadının ilgisini çekemezsiniz. Kadınlar dolu erkekleri severler.
4
Özgüven kadınların değer verdiği bir diğer çok önemli duygu. Her kadın kendine güvenen ve özgüveni yüksek erkeklerden hoşlanır. Tabi o arada ince bir çizgi var o çizgiyi aşmamak kaydıyla, aksi halde kendime çok güveniyorum derken kendini beğenmiş ve ukala biri oluverirsiniz mazallah.
5
Bir kadın ailesini seven, önemseyen ve aile bireyleriyle, büyükleriyle iyi geçinen, sürekli diyolog halinde olan erkeklerden hoşlanır. Aksi halde olacağını görürse hızla o erkekten uzaklaşır çünkü aynı tavrı kendi ailesine karşı da sergileyeceğini düşünür. Bu yüzden siz erkekler mutlaka ailenizle iyi geçinin.
6
Kadınların bir diğer önem verdikleri konu da cinsel yaşam. Kadınlar sadece kendilerini düşünen, bencil erkek tavırlarından hiç hoşlanmazlar. Mutlu bir evlilik, beraberlik için erkeklerin mutlaka karşı tarafın isteklerine cevap ve önem vermesi gerektiğini unutmamaları gereklidir.
7
Kadınlar sabırsız ve hemen her şeyin çok çabuk gerçekleşmesini bekleyen erkeklerden hoşlanamazlar. Bu yüzden kadınların önem verdikleri en önemli konulardan biridir sabır. Sabretmeyi bilmeyen erkekl hiçbir zaman kadınlara çekici gelmez.
8
Kadınların bayıldıkları bir diğer şey de sürprizler. Kadınlar hediyelere, sürprizlere bayılırlar ve sürekli kendini şımartan, küçük küçük hediyeler alan, küçük sürprizler yapan erkeklere asla hayır demezler. Özellikle evliliklerde ya da uzun ilişkilerde bazen ilişkinizin bazı noktalarında monotonluk araya girebilir. İşte size çözüm hayatı sürprizlerle yaşatarak hem kendiniz hem de karşınızdakini mutlu edebilirsiniz.
9
Erkekler ve kadınlar yaratılış olarak birbiriyle aynı canlılar elbette değiller olamazlar da. En azından erkekler kadınlar kadar aşırı duygusal ve sulu göz olmazlar. Ancak biz kadınlar duygusal ve sulu göz olabiliyoruz. İşte bu nokta da bizi anlayan, gözyaşımızı silecek, bizi bu buhrandan çıkaracak erkeğe ihtiyacımız var. Kadınlar onlarla ilgilenen, her zaman yanında oluğunu gösteren erkeklerden hoşlanırlar.
10