Kadınların İlişkide Yaptıkları Hatalar

02 Temmuz 2020

KADINLAR... Alışkanlık haline getirdiğiniz davranışlarınızı değiştirmenizin zamanı geldi. İlişki yaşarken, partnerinizi çok sevmenizden kaynaklanan bazı davranışlarınız, sizden uzaklaşmasına neden olabilir. İşte bu hatalar...
1
Çoğu kadın, sevgilisinin cep telefonunu karıştırmaktan vazgeçemiyor. Son derece yanlış bir hareket. Bir de gizli gizli yapıyorsanız vay halinize... Güvenmediğinizin göstergesidir. Bu durumda yapılacak tek şey kendinizi sorgulamaktır. Neden güvenemiyorsunuz? Bir sebebiniz yoksa eğer kendinizi değiştirmelisiniz.
2
İlişkiye başlarken nasıl bir insan olduğunuzu unutmayın. Sevgilinizden önce hayatınızda olan ailenizi arkadaşlarınızı unutup tüm dünyanızı sevgiliniz yapmayın. Hobileriniz varsa yapmaya devam edin. Tüm hayatınızı üzerine kurduğunuz sevgiliniz varsa, ilişkinizin zarar görmesi muhtemeldir.
3
Partnerinizle sürekli başka ilişkilerden bahsetmeniz ve ilişkileri kıyaslama yapmanız hoş bir davranış değildir. Arkadaşlarınızın nereye gittiklerinden, aldıkları hediyelerden bahsetmeniz ilişkinize bir şey katmaz. Unutmayın ki, her ilişkinin kendine göre güzellikleri vardır. 
4
Sevgilinizle sürekli vakit geçirmek de yapılan yanlışlar arasındadır. Hayatına dahil olmak isteseniz de erkeğe biraz kişisel zaman geçirmesi için zaman vermelisiniz. Yalnız kalmaya ihtiyacı olabilir. Kendinizden bu sebeple uzaklaştırmayın.
5
Partnerinizin hoşunuza gitmeyen davranışları olabilir. Ancak en ufak bir davranışını bile değiştirmeye çalışmak sıkıntılara sebebiyet verebilir. Değiştirmeye çalışmayın ve olduğu gibi sevmeye çalışın. Değişikliklerde olan ilişki zaten uzun süreli olmaz.
6
Partnerinize karşı kırıldığınızda veya kızdığınızda kendi içinizde yaşamayın. Her sorunda sevgilinizin anlamasını beklemek yanlıştır. Her şeyi içinize atarsanız biriktirirsiniz ve bir anda patlayarak büyük tartışmalar yaşayabilirsiniz. 
7
Sevgilinizi başka bir kadınla en ufak bir şekilde bile konuşmasına izin vermiyor musunuz? Aşırı kıskançlık partnerinizi çok daraltır ve ilişkinin bitmesiyle sonuçlanabilir.
8
Erkeklerin tahammül edemediği, kadınların yapmaktan vazgeçmediği başka bir konu ise triptir. En ufak hatada erkeğe atılan sevimli gelse de ilerleyen zamanlarda tahammül edilemez bir durum olmaktadır.
9
Sevgilinizin sürekli geçmişini kurcalamayın. Siz hayatında yokken yaptığı şeylerin hesabını sormayın. Bu da erkeği kadınlarda soğutacak önemli sorunlardandır.
10