Kadınları Seksi Yapan Şeyler

22 Ekim 2015

Eski zamanların ünlü oyuncusu Audrey Hepburn, yanından eksik etmediği uzun sigara filtresi, seksiliğin temsilcilerindendir. 
1
Kadınları genç gösteren bir ayrıntı da kırmızı rujlardır. Kırmızı tutkunun rengidir ve seksiliği zirveye çıkarmaktadır.
2
Kadınların seksiliği bir bütündür. Tepeden tırnağa, bakışlardan ellere, kıyafetlerden konuşmasına kadar adeta bir bütün oluşturmalıdır.
3
Kadınların buğulu göz makyajı önemli kurallardandır. Erkekler, buğulu bakışların arkasında saklanan düşünceyi merak etmektedir.
4
Abartmamak şartıyla verilen göğüs dekoltesi, erkekleri etkileyen bir başka faktördür. Güzel örneklerinden biri de Scarlett Johansson.
5
Topuklu ayakkabıların mükemmel cazibesi, kadınların zerafetini ortaya çıkaran unsurlardandır. Yürümeyi becerebilenlere tabi.
6
Yaz gelince akla ilk gelenlerden biri olan halhallar, kadınların ayak bileklerini ortaya çıkarırken seksi görünmelerini sağlar.
7
Doğal bir topuz ile erkekleri çok etkileyebilirsiniz. Her zaman aynı etkiyi göstermeyebilir ama arada yapmak hoş olacaktır.
8
Erkeğin gömleğini giyen kadınların seksiliği kesinlikle unutulmamalıdır. Erkek kıyafetleri, kadınlar üzerinde çok daha seksi durmaktadır.
9
Kadınların kullandığı kemik gözlükler, erkekleri etkileyen öğelerdendir. Gözle görünür derecede çekicilik sağlarlar.
10