Kadınları Erkeklerden Soğutan Maddeler

20 Mayıs 2016

Kadınları, erkeklerden soğutan ilk madde bakımsızlıktır. Çok alkol ve sigara tüketen, eskisi kadar bakımına dikkat etmeyen erkekler, kadınlar tarafından arzulanmaz.
1
Kadınlara karşı kıskanç tavırlı ve aşırı sahiplenici erkekler, ilişkinin en başlarında olumlu gibi görünse de daha sonralarında berbat bir hale dönüşebilir. Sahiplenici davranışlar, kadınlar için duygusal şiddete dönüşebilir.
2
Hem kadının hem erkeğin, kendilerine ait dünyaları vardır. Erkek, kendi düşüncelerini ve dünya algısını baskı yaparak kadınlara kabullendirmeye çalıştığı anda, ilişki zarar görmeye başlar. Kadının zamanla soğumasını sağlayan önemli faktörlerdendir.
3
Özensiz tavırlar sergileyen erkekler, kadınlar tarafından hiç hoş karşılanmaz. Başlarda nazik ve kibar davranışların değişmesi, ilişkinin ileriye gitmesini engellemektedir.
4
Aşırı bencil davranışlar da kadınların soğumasını sağlayan durumlardandır. İlgi odağı olmayı seven karakterlerde bencil davranışlar çok daha fazla ön plandadır. 
5
Kadınların, erkeklerde sevmediği özelliklerinden biri de aceleci tavırlarıdır. Cinsellik gibi konularda aceleci davranan erkekler, kadınlar tarafından istenmez.
6
Monoton ilişkiler ve uzun süre cinsel beraberlik olmaması, kadını erkeklerden soğutan faktörlerden biridir. Erkekler, partneri istemese bile onlara dokunmalı ve erotik masaj yapmalıdırlar.
7
Kadının istemediği davranışlarda çok fazla ısrarcı olmak, ilişkinizin veya evlliliğinizin bitmesine sebep olabilir. Kadınları öfkelendirmek tehlikeli bir davranıştır.
8
Cinsen performans ısrarı, kadını erkeklerden soğutan ön önemli sebeplerden biridir. Cinsellik denen şey saygı, sevgi ve güven ile birlikte olmalıdır.
9
Kadınlar, vücutlarının nasıl göründüğüne çok önem verirler. Erkekler de bu durumda sık sık iltifat etmelidir. Arzulandığını hissetmeyen kadınlar, erkeklerden soğur.
10