Kadiköy'ün En İyi Mekanları

22 Temmuz 2015

AYI: Kadiköy Moda Caddesi üzerinde bulunan en başarılı mekanlardan biridir. Bira çeşitleri ve iç tasarımıyla Kadiköy'ün en dikkat çekici mekanlarından biri haline gelmiştir.
Adres: Caferağa Mahallesi Moda Caddesi No 60/A Kadiköy/İstanbul
1
KARGA: Barlar sokağının vazgeçilmez mekanlarından biridir. Dekoru, ortamı ve hatta karanlığıyla çekici hale gelen Kadiköy'ün en iyi mekanlarındandır.
Adres: Caferağa Kadife Sk. No:16 Kadiköy/İstanbul
2
LONDON PUB: Kadiköy'de değişik bir atmosfer yaşamak istediğiniz mutlaka denemeniz gereken mekanlar arasında yer almaktadır. Londra denilince akla ilk gelen kırımızı telefon kulübesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.
Adres: Caferağa Mahallesi Piri Çavuş Sokak No 13 Kadiköy/İstanbul
3
180 BAKERY COFFEE: Kadiköy Moda'da kahve içmek için en güzel yerlerden biridir. İç dekorasyonu ve kahvelerinin tadı damağınızda kalacak.
Adres: Caferaga Mahallesi Dr. Erdal Apartmani No:36 Moda/İstanbul
4
VİKTOR LEVİ: Kadiköy'ün hatta Anadolu Yakasının en iyi şarap evlerinden biridir. Yolunuz Kadiköy'e düşer ve canınız şarap çeker ise mutlaka uğramanız gereken bir mekan.
Adres: Caferağa Mah. Kadiköy/İstanbul
5
THALES: Taksim ve Beşiktaş'tan sonra Kadiköy'de de açılarak Anadolu Yakası'nda oturanları sevindirmiştir. Köşkün içi ayrı bahçesi ayrı güzel olan mekana mutlaka uğramanız tavsiye edilmektedir.
Adres: Caferağa Mh. Hacı Şükrü Sk. No:7 Kadiköy/İstanbul
6
PİZZA BAR: Kadiköy'de barların, cafelerin yanı sıra güzel yemekleriyle ön plana çıkan yerler de bulunmaktadır. İşte Pizza Bar da bunlardan biridir. Buradaki lezzetli pizzaların tadına doyamayacaksınız.
Adres: Caferağa Mahallesi Moda Caddesi No:54 Kadiköy/İstanbul
7
ZEPLİN PUB: Ayı'ya komşu olan Zeplin Pub, Kadiköy'ün son dönemde popülerleşen mekanlarından biri olmuştur. Mekan özellikle bira çeşitleri ve lezzetli hamburgerleriyle ön plana çıkmaktadır.
Adres: Moda Cad. No:70/B Kadiköy/İstanbul
8
RAFİNE ESPRESSO BAR: Moda'da bulunan küçük ama kahveleri çok lezzetli bir mekandır. Ayrıca kahvelerin yanında yiyebileceğiniz enfes tatlıları da mevcuttur. Özellikle kabaklı cheesecake ve tiramisuyu denemeniz tavsiye edilmektedir.
Adres: Caferağa Mah. Moda Cad. No:69 Kadiköy/İstanbul
9
KADIKÖY SAHNE: Kadiköy'ün birçok ünlü sanatçıyı ağırlayan konser mekanıdır. Mekan küçük olsa da Anadolu Yakası'ndaki en iyi konser mekanları arasında yer almaktadır. Aylık olarak yayınlanan programının takip edilmesi gerekmektedir.
Adres: Osman Ağa Mah. Kırtasiyeci Sok. No:25/E Kadıköy/İstanbul
10